Форум Рідного Міста

Go - мова програмування від Гугл

Ярема П. - 11-11-2009 у 21:08

Вчора сталася цікава подія - гугл дала доступ на ліцензії BSD до нової мови програмування Go.

Має бути швидкою і простою, через поєднання стилю писання програм в Пітоні і можливостей C і C++. Пишуть, що великі програми досить швидко компілюються, і працюють з швидкістю, подібною до програми написаної в чистому C. Є два компілятори - 6g i 8g (для архітектур x64 i x86) і альтернативний компілятор під назвою Gccgo і базується на GCC.

Більше інфи в гуглі.

Ярема П. - 12-11-2009 у 11:48

Ха, я все таки був першим на Україні, який запостив цю новину :D:-):D:lol: Вже після мене появилися українські передруковки з рускої Лєнти.ру, а та, в свою чергу, здерла з CNET news, а CNET з офіційного блогу Гугла. Часом цікаво прослідковувати ланцюжок "баба бабі сказала" і дивитися, як новина трансформується по ходу, додаються нові "подробиці" етс. :D

Руслан Кравець - 12-11-2009 у 14:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Часом цікаво прослідковувати ланцюжок "баба бабі сказала" і дивитися, як новина трансформується по ходу, додаються нові "подробиці" етс. :D


Це називається "додана вартість" :)

Ярема П. - 12-11-2009 у 14:44

Угу, додана... Трафляє, що наші доморощені новинники могли б і самі звернутися до першоджерела, а не тупо передруковувати з російських. Фу, одним словом. Тому я т.зв. українських новин комп’ютерно-системного характеру взагалі не читаю - в них нема що взяти, я можу то само більш повніше і без перекручень почитати і в оригіналі або з самого джерела, крім того, запізнення в них на день-два, а ще поки в нас їх передрукують, то і три-чотири.