Форум Рідного Міста

Гугл-хром, bing, приватність і безпека

Ярема П. - 12-12-2009 у 01:19

Кілька днів тому поставив собі хром. Захват від швидкості і мінімальності. Потім сів читати, що каже інтернет. Прочитав про помилку в EULA, прочитав про хромівський obmbox (запис ip разом з інформацію і передачі до гугл). Потім порився про Вогнелисицю версус Хром... І дідько його знає - що краще? Який пункт має бути вирішальний? Не то що я параноїк, але... Може використовувати bind замість google? Та і взагалі, ось недавня суперечка шефа девелоперів Мозілла з Гугл щодо приватності:

If you have something that you don't want anyone to know, maybe you shouldn't be doing it in the first place. If you really need that kind of privacy, the reality is that search engines -- including Google -- do retain this information for some time and it's important, for example, that we are all subject in the United States to the Patriot Act and it is possible that all that information could be made available to the authorities. Ерік Шмідт

В двох словах: якщо ви хочете щось ховати або робити щось заборонене, то краще цього не робіть, бо в кінкці кінців за якийсь час це все одно стане відомо, та і крім того, нас всіх зобов’язує Акт Патріотизму, згідно якого до всієї інформаціі в разі потреби може бути даний доступ владі.
На що Asa Dotzler запропонувала порівняти політику приватності гугл і bing і зробити висновки, інстальнувши додаток до переглядарки.

Андрій, твоя думка і решти спільноти?


Андрій Пелещишин - 12-12-2009 у 14:09

Моя думка - що нічого доброго в порушенні приватності, особливо коли збір інформації здійснюється приватними фірмами (хтів написати "особливо з поза меж України", але потім подумав - а яка різниця?) немає.
Гугл в цьому питанні звичайно хоче тримати першість (згадайте хоча би його Акселератор), проте по глубині моніторингу особистого життя до всяких там Вконтактє йому ще далеко.

PS Хромом не користаю :), навіть не пробував ні разу інсталювати. Взагалі стиль пропихання Хрому нагадує мені холівари між Нескейпом і ІЕ в далеких дев'яностих, зокрема навмисним виготовленням сайтів, які "найкраще переглядаються в ...." . Якщо я не помиляюся, Гугл зараз стверджує, що його онлайн-аплікаціями (особливо Wave) краще користати з Хрома.

Ярема П. - 12-12-2009 у 14:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин Якщо я не помиляюся, Гугл зараз стверджує, що його онлайн-аплікаціями (особливо Wave) краще користати з Хрома.


А яке там, я спеціально пробував в Seamonkey, Firefox, Chrom і Chromium, і не побачив ніякої різниці, гальмувало на всіх однаково.

Максим Пащенко - 13-9-2010 у 19:10

Можливо не зовсім по темі, але хочу поділитися з вами інформацією про Google Chrome, про юзабіліті моє. Не розцінюйте як рекламу (можете тихо витерти, якщо суперечить правилам форуму).

http://www.youtube.com/watch?v=YQ9qs8qAqn4&feature=player_embed...