Форум Рідного Міста

Google починає атаку на Microsoft. 1$ за 1 firefox

Андрій Пелещишин - 10-11-2005 у 15:07

Google вочевидь вирішив тиснути лідера ІТ-індустрії. І вибрав для цього одне з найвразливіших місць Microsoft - ПЗ для Інтернету.
Google розпочав активно фінансову підтримку Firefox - найперспективнішого конкурента броузера Internet Explorer. Тепер власники сайтів мають можливість (у рамках програми google AdSense) розміщати на своїх сторінках рекламу броузера Firefox. Якщо відвідувач скористається рекламою і завантажить собі Firefox, власник сайту отримує від Google 1$.
Таким чином, ми стаємо свідками переходу від вільно поширюваного ПЗ до ПЗ, за використання якого платять :)
Реакція Microsoft на даний хід Google поки не мені невідома.

Ярема П. - 10-11-2005 у 16:04

Чудово!!!

Тарас Задорожний - 10-11-2005 у 19:16

Це мене тішить... Хоча вже довший час користуюсь Оперою... Може і Ви посилання на такий сайтик дасьте.... Дамо комусь доляра заробити:2cents:

Андрій Пелещишин - 11-11-2005 у 00:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Це мене тішить... Хоча вже довший час користуюсь Оперою... Може і Ви посилання на такий сайтик дасьте.... Дамо комусь доляра заробити:2cents:

http://misto.ridne.net
:)

Дмитро Тарасов - 11-11-2005 у 12:47

Лінк привів на закачку тулбара гугла для firefox
"Take the power of Google with you anywhere on the Web"

Андрій Рущак - 11-11-2005 у 15:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин

Таким чином, ми стаємо свідками переходу від вільно поширюваного ПЗ до ПЗ, за використання якого платять :)
...

... На зло іншим платять :)

Громов Сергій - 14-11-2005 у 10:22

Тут треба добре міркувати. Стандартний бравзер всеж є вбудованим у віндівз і за рахунок цього мав би скоріше виконуватись та й займати на вінті менше місця, ніж сторонній софт "все_в_одному". Ідея непогана - бо для інету достатньо налаштувати модем, а все інше мовчки вантажиться.

Сторонній продукт - принципово інша ідеологія обробки ІР-пакетів і доступу до нету вцілому. Але де гарантія, що стороння прога не повішає власного "жука" чи то рекламку чи накрутку чогось ? Доречі, так само можна міркувати і про ІЕ.

Ідеал - писати самому бравзер :lol: чи використовувати не-віндові ОСи де є величезна можливість пильнувати за трафіком.

А стосовно "1$" - знову ж таки, більше PR ніж щось інше. Бо кожен ВЄБ-дизайнер знає, що не існує жорсткого стандарту написання сайтів, і якщо сторінка чудово паше під ІЕ, то ніякої гарантії що Опера, firefox, Макстрон чи інше по людськи відобразить вміст ............

Тарас Задорожний - 14-11-2005 у 18:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Це мене тішить... Хоча вже довший час користуюсь Оперою... Може і Ви посилання на такий сайтик дасьте.... Дамо комусь доляра заробити:2cents:

http://misto.ridne.net
:)


Дужжже дякую.

Андрій Пелещишин - 14-11-2005 у 18:09

А я вже зняв :) Одну добу провисіло :)

Галина Лев - 14-11-2005 у 22:29

А мені фокс не сподобався. Він усе обрізає і на моєму н.б. дуже повільно працює. Опера чомусь дає собі ради краще.

Captivitas - 14-11-2005 у 23:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
А мені фокс не сподобався. Він усе обрізає і на моєму н.б. дуже повільно працює. Опера чомусь дає собі ради краще.


Протримався з лисичкою не більше кількох годин. Ці всі персональні налаштування... Й малюнки ріже навіть ті,я кі не треба... Несмачний він :)

vovka - 14-11-2005 у 23:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
Протримався з лисичкою не більше кількох годин. Ці всі персональні налаштування... Й малюнки ріже навіть ті,я кі не треба... Несмачний він :)

Які персональні налаштування ? Які малюнки ріже ?
Чомусь я нічого там не настроював і все гарно працює і нічого не ріжеться.