Форум Рідного Міста

Домашній інтернет від Київстар - вартує зв'язуватись?

Рост - 16-8-2013 у 20:41

Хтось користується? Які враження? Стабільність зв'язку, частота виникнення проблем, відповідність реальної швидкості заявленій?

Юрій Сєров - 18-8-2013 у 22:22

Сам не користуюся, але ті, що користуються - задоволені. Ще й можна бонусні кошти витрачати на розмови по мобільному.
На жаль, в моєму будинку наразі немає мережі...

Рост - 18-8-2013 у 22:29

Я, власне, думаю, чи шукати від добра добра.
В Київстара швидкість більша, ніж в Укртелекому (обіцяють, принаймні), за менші гроші. І, плюс, кошти можна на мобільний.
Але досі з Укртелекомом проблем не виникало, працює, та й працює.
Чи є мережа в моїх краях ще не виясняв, на разі зондую грунт, чи варто взагалі.

Андрій Пелещишин - 22-8-2013 у 15:20

Я перейшов з Телекому на Київстар рік чи два назад. Земля і небо :)
А кошти на мобільний (притому на кілька різних, який хочеш поповнюєш) - це взагалі супер. Ну і дає можливість взагалі на 0 витрат вийти, якщо грамотно обіграти цю можливість.

Рост - 25-8-2013 у 19:19

Дякую за коментарі, буду копати далі.

Андрій Пелещишин - 30-1-2017 у 14:20

Мій позитивний відгук по темі втратив актуальність. Київстар вже не торт.
Бонуси на мобільний, які спочатку були фактично звичайними грішми, з часом обмежилися як бонуси для дзвінків в межах Київстару. Але то ще куди не йшло.
З цього місяця бонуси скасовують взагалі, а абонентську плату збільшують (під виглядом примусового переведення на чуть швидший пакет).
Таким чином, плюсів у порівнянні з іншими провайдерами вже не бачу. Якийсь час ще буду користатися, але вже вивчатиму доступні в будинку альтернативи.

Андрій Пелещишин - 11-11-2017 у 21:37

Вже більше тижня інтернет від Київстару в мене не працює. Все померло на фізичному рівні. Один раз якимось дивом вдалося з'єднатися з оператором. Він "подарував" на 3 дні 1 гб мобільного інтернету, щоби мати якийсь зв'язок. Але вже минуло більше часу.
Тепер спроби з'єднатися з оператором обрізаються якимось ботом, яка повідомляє, що Київстар в курсі, і полагодить наступного тижня.
Отакий провайдер...

Рост - 11-11-2017 у 23:32

Щось воно все з часом псується.
Хоча, може "повезло".
Люди на волю і укртелеком теж нарікають, а мені от щось і гріх скаржитись, крім ціни у волі. Власне, через ціну вже не раз думали міняти, але якби то знати, що не почнуться проблеми зі зв'язком у нового провайдера.
А в укртелекома просто невисока швидкість по причині старих дротових каналів. Хоча, іде якийсь рух в напрямку оптики. Ну, то таке.

Юрій Марків - 12-11-2017 у 16:21

Тут спробував описати як в мене налаштовано.
Тиць інтернет - резервний канал (mikrotik RB450)
Будь-який провайдер часом лягає, кращі просто це роблять рідше. Варто мати альтернативу, особливо якщо це для роботи.