Форум Рідного Міста

Поширення - це згода?

Андрій Пелещишин - 3-8-2016 у 17:07

Певно далеко поза 90% повідомлень у ФБ, ВК і тп це просто перешарювання чужих повідомлень.
Назагал, це нормально, навіщо писати своє таке саме, якщо хтось написав це раніше?
Але є один нюанс. Я не знаю, чи я правий, але мені здається, що поширення (звичайне, найпростіше, без додаткового коментаря чи оцінкового судження) це просто солідаризація з написаним, визнання що чужа думка є і твоєю одночасно.
І це також нормально.

Ненормально зовсім інше. Коли людина шарить щось, що суперечить іншим поширенням людини. Виходить так, що в людини якась шизофренія або дитяча свідомість (що, враховуючи, як часто дитиніють дорослі в соцмережах - напевно вірно).

Я це спостерігаю постійно. То хтось шарить пост "за Савченко", через дві години "проти неї". То шарить пост проти поширення "зради", а через дві години пост якогось чергового активіста чи радикала про "зраду".
І це не тільки в політиці.
Вчора знайомий професор (в реал, - дуже адекватний чоловік, був на високих керівних посадах) поширює саркастичний пост про те, як вбити за допомогою реформ освіту (фрагмент відомого російського тексту, цей текст і в нас на форумі є). Через буквально годину - вже шарить ідіотично-пафосно-європейсько-переможний пост когось з МОНу на тему як класно ми відреформували освіту ...

От що я маю зрозуміти з того? Що насправді думає цей чоловік? Яка його позиція??

Правда, нічого на цьому світі нового немає... Просто соцмережі конформізм і некритичність роблять публічними..

Цитата:
– Ну, что, – спросил он, оглянувшись, – как самочувствие?– Лучше б не спрашивали, товарищ Бомзе, – ответил тот . И , тоже оглянувшись, добавил: – Разве это жизнь? Нет никакого простора индивидуальности ! Все одно и то же, пятилетка в четыре года, пятилетка в три года.– Да, да, – зашептал Бомзе, – просто ужас какой-то . Я с вами совершенно согласен. Именно, никакого простора для индивидуальности, никаких стимулов, никаких личных перспектив. Жена, сами понимаете, домашняя хозяйка, – и та говорит, что нет стимулов, нет личных перспектив ! Тяжело вздохнув и трогая свою бороду, Бомзе двинулся навстречу другому служащему , только что вернувшемуся из буфета .– Ну, что, – спросил он, заранее печально улыбаясь, – как самочувствие?– Да вот, – сказал собеседник, – сегодня утром из командировки. Удалось повидать совхоз. Грандиозно ! Зерновая фабрика! Вы себе не представляете, голубчик, что такое пятилетка, что такое воля коллектива!– Ну, то есть буквально то же самое я говорил только что! – с горячностью воскликнул Бомзе. – Именно воля коллектива! Пятилетка в четыре года, даже в три – вот тот стимул, который... Да возьмите наконец даже мою жену. Сами понимаете, домашняя хозяйка , – и та отдает должное индустриализации. Черт возьми ! На глазах вырастает новая жизнь!Отойдя в сторону, он радостно помотал головой. Через минуту он уже держал за рукав кроткого тов. Борисохлебского и говорил:– Вы правы . Я тоже так думаю. Зачем строить магнитогорски , совхозы, всякие комбайны, когда нет личной жизни, когда подавляется индивидуальность?А еще через минуту его глуховатый голос булькал на площадке лестницы . – Ну, то есть то же самое я говорил только что товарищу Борисохлебскому , что плакать об индивидуальности, о личной жизни, когда на наших глазах растут зерновые фабрики , магнитогорски , всякие комбайны, бетономешалки, когда коллектив...В течение перерыва Бомзе, любивший духовное общение, успел покалякать с десятком сослуживцев. Сюжет каждой беседы можно было определить по выражению его лица, на котором горечь по поводу зажима индивидуальности быстро переходила в светлую улыбку энтузиаста. Но каковы бы ни были чувства, обуревавшие Бомзе, лицо его не покидало выражение врожденного благородства. И все, начиная с выдержанных товарищей из месткома и кончая политически незрелым Кукушкиндом, считали Бомзе честным и, главное, принципиальным человеком. Впрочем, он и сам был такого же мнения о себе.


Це "Золоте теля", Ільф, Петров

Тарас Сокальський - 3-8-2016 у 19:33

Ага, погортав аднакласнікі одного зватнілого екс-форумчанина -- в сусідніх постах фотки храмів і тривога за долю скульптури комуністичного істуканчика, за чиїм наказом ті храми руйнувалися... Втім, там в нього ще й не такі маразми траплялися...
Ну а наведені приклади ще можна пошуком "істини посерединці" пояснити...)

Поширення - згода?

Оксана Омелянчук - 15-4-2017 у 07:16

Звичайно якщо ми ділимся думкою інших, це означає що ми згідні з цією думкою. Якщо ми не згідні - переважно не звертаєм увагі на цей запис. Якщо думка не подобається нам не потрібно її копіювати, краще написати свої думки які будуть найкращі для нас. :):sing::saint:

Юрій Сєров - 20-4-2017 у 17:38

Не обов'язково. Це може бути просто інформація, яка на думку людини потребує власне поширення інформації з метою, яка може бути різною: ознайомлення, обговорення, спростування, засудження etc.
Для простого погодження/непогодження є набір смайликів.