Форум Рідного Міста

Памперси - добре чи погано?

Олексій Мачехін - 31-3-2004 у 21:54

Як сам мав 14 років народився молодший брат і пелюшки прати, прасувати то була кара.
Зараз є памперси. Воно мабуть добре, але от у знайомих дитятко трирічне досі із памперсом на двір ходить, бо всикається - проситися не звикло.

Так добре це чи зле?

Ігор+ - 1-4-2004 у 06:22

Просто батьки не привчили. Голосував за "Добре"

Олексій Мачехін - 1-4-2004 у 07:23

Тут така справа - коли дитина мокра, вона сама починає розуміти що плакати краще заздалегідь. А так їй "сухо і комфортно" і нащо їй проситися?

Grabchuk - 1-4-2004 у 11:01

Памперси - це погано.
Хагіси - набагато краще. :)

Grabchuk - 1-4-2004 у 11:06

Користуватися виключно памперсами не можна ні в якому разі. Приклад трирічної дитини в памперсі - не поодинокий.

Але памперси дуже корисні для гуляння на дворі і для того, щоб дитинка давала вночі можливість трішки відпочити батькам. :)

Нормалайзер - 1-4-2004 у 12:13

подобається мені, шо в цій темі - поки що виключно дописи мужчин...

Памперс - не наркотик, звикання не дає ;) Привчання до горшка і носіння памперсу - по"язані, але не взаємовиключаючі речі ;)

Голосував за "добре", бо за старшим пелюшки прав, а за меншим - ні ;)

Asmera - 1-4-2004 у 13:17

Памперси - то зле!!!:mad:
Памперси можна вдягати хіба що на прогулянку та на ніч. Бо ж вони створюють "парниковий ефект".Для хлопчиків то загрожує безпліддям, коли вони подорослішають, для дівчаток - теж проблем можуть спричинити багатенько.
А те, щоб дитина просилася- то таки те, чи мають перейматися батьки:rolleyes:

Odarka - 1-4-2004 у 14:20

Я також проголосувала за "добре":)
У мене на це була вагома причина, бо мій брат, а він від мене старший на 9 років, сказав, що прання моїх пеленок зіпсувало йому юність:)))))

Asmera - 1-4-2004 у 15:56

Забула проголосувати. За "хіба що зрідка"
Одарко, мій дядько (що старший за мене на 13 років) теж прав і прасував з обох боків мої пелюшки. але не каже, що то зіпсувало йому юність.Навпаки, коли був маленьким його син тії навички були дуже потрібними. :
Не думаю, що чиїсь вередування про зіпсовану юність варті здоров"я власних дітей та онуків :saint:

Nazar - 1-4-2004 у 20:22

Так. По-перше назва треду.
Тут заборонено пряму рекламу, тому назву бренду памперс пропоную змінити на Підгузники.
Ми дуже задоволені підгузниками, і це є добре (легше набагато), але вони коштують... Шкодить така річ хіба тим, чия дитина може цілий день проходити в одному і тому самому підгузнику.
Тут хтось писав, що памерс - бек. Я погоджуюсь на користь наведеного бренду як конкурента. І ще нам Белла підійшли, хоча серед Бел зустрічаються і браковані...

Розхід. Важко пригадати, бо в різний вік було по-різному, але здебільшого близько п"яти в день, один-два за ніч, тобто шість / добу. Хоча пригадую, що бувало що пачка 72 шт була більше місяця. І ще ми комбінували з трусиками, щоби привчити...

Odarka - 2-4-2004 у 12:50

Цитата:
Першим відправив користувач Asmera

Одарко, мій дядько (що старший за мене на 13 років) теж прав і прасував з обох боків мої пелюшки. але не каже, що то зіпсувало йому юність.Навпаки, коли був маленьким його син тії навички були дуже потрібними. :
Не думаю, що чиїсь вередування про зіпсовану юність варті здоров"я власних дітей та онуків :saint:


Це Тарас так стібеться:))

Asmera - 4-4-2004 у 00:19

То лінія життя -він міняв пелюшки тобі, ти -його дітям, його діти - твоїм, твої діти -його онукам і т.д. :lol:

-=IGO=- - 4-4-2004 у 22:46

Памперси добре але в певному віці. Якщо вже це переходить до звички в більш старшому віці, то зле :(
Дорослі не ходіть в памперсах! :) :) (жарт звичайно)

Odarka - 5-4-2004 у 14:08

Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
То лінія життя -він міняв пелюшки тобі, ти -його дітям, його діти - твоїм, твої діти -його онукам і т.д. :lol:


Щось у мене є підозра, що я його дітям пелюшок не мінятиму:( Швидше він моїм:) Хоча...хто йогознає:rolleyes::D

Asmera - 5-4-2004 у 14:41

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Щось у мене є підозра, що я його дітям пелюшок не мінятиму:( Швидше він моїм:) Хоча...хто йогознає:rolleyes::D
Звідки такий песимізм???:o Було б бажання! :)

Odarka - 5-4-2004 у 14:42

Давай про це в чаті або в мейлі поговоримо:) Бо тут не той офтоп:)

Asmera - 5-4-2004 у 22:14

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Давай про це в чаті або в мейлі поговоримо:) Бо тут не той офтоп:)
Ласкаво прошу до асі чи мейла :)

Sagittarius - 15-6-2004 у 16:45

Я за підгузники.
По перше - вони профілактика дисплазії кульшових суглобів - гарно розводять ніжки в сторони, чого не скажеш про пеленки
По друге - завдяки ним практично щезла пневмонія викликана кишковою паличкою (в нормі знаходиться в випорожненях дитини) (механізм такий -кишкова паличка переважно переживає звичайне прання без кипятіння і коли мама хоче переповити дитину вона пеленку стряхує - в результаті витряхує в повітря з пеленки різні частинки і кишкову паличку в значній кількості - дитина її дружно вдихає і маєш пневмонію)
По третє в дитини не випріває шкіра від сечі, оскільки підгузники її всмоктують набагато краще від пеленки)

а про вигоду для батьків і говорити не буду

Олексій Мачехін - 16-6-2004 у 08:16

те, що по-друге, то винятково лінь батьків. Нормальні батьки прасують пелюшки перед сповиттям.

Василь Яворський - 16-6-2004 у 10:11

Памперс як на мене то зручно. Щодо їх шкідливості, то говорити не буду оскільки не маю належної медичної освіти. Але дитя у памперсі вільніше рухається. Одні лікарі кажуть що добре інші що погано. Думаю, все добре що вміру. Моє дитя виросла на памперсах і ніц слава Богу здорове.

Sagittarius - 20-6-2004 у 19:08

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
те, що по-друге, то винятково лінь батьків. Нормальні батьки прасують пелюшки перед сповиттям.

дійсно прасують
але тяжко уявити як її прасувати попередньо не розстеливши на столі. А розстелюють її саме таким витріпувальним рухом. Мама переважно прасує біля дитини щоб приглядати :(

Руслан Кравець - 14-12-2006 у 14:10

Як сказав один педіатр - "Памперси потрібні не дітям. Памперси потрібні їх батькам".
Кого цікавить, детальніше його думки з цого приводу можна почитати тут.

Голосував за "Добре".

Лєна Дадукевич - 6-2-2007 у 18:19

Якби підгузники хлопчикам у майбутньому загрожували безпліддям, то у країнах Заходу вже давно б життя закінчилось:lol: ...

Лєна Дадукевич - 6-2-2007 у 18:20

Це непогана річ , але зловживати не варто. Зрештою, таку відповідь можна дати про будь що.:sing:

Уляна Дідич - 7-2-2007 у 20:57

То вже схоже на флуд, але я втретє за цей тиждень за різних нагод посилаю оосюди: http://nika-ru.livejournal.com/107058.html

Цього разу теж не втрималася :)

Лєна Дадукевич - 18-11-2007 у 17:32

ну та може памперси і не найкращий варіант, але на сьогодні поки що найвигідніший. Може згодом придумають щось більш корисне...