Форум Рідного Міста

Дитина і опіки.

Оксана Пелещишин - 27-3-2006 у 20:35

Після прасування відвернулась на хвильку, а син (2 роки) вирішив перевірити праску, та й схопив рукою край.
Крику було...
Побризкала якимось спреєм та постудила руку під цівкою холодної води - все одно слід залишився. І плакав, бідацтво, довго-довго.
Може, хтось знає дієвіші методи першої допомоги при опіках у дітей?

Олексій Мачехін - 28-3-2006 у 14:17

Якщо опік несильний - попісять. Змастити дитячою сечею. Потім можна сходити до аптеки і купити пантенол, наприклад.
Загалом дитину треба привчати до поняття "гаряче" - ах, жижа - і давати самому обпіктися під наглядом батьків. Свого Назара я тренував на свічці - розповів і показав що то гаряче, вогонь і що від нього дуже боляче. Після того, коли у дитини не зник інтерес, дав всунути пальця в вогонь. Він плакав, проте не обпікся навіть до почервоніння, натомість чудово знає що таке гаряче і що не варто до нього лізти. Щоправда минуло більш як пів року і він почав уже забувати... До наступного тренування. Мабуть уже на прасці або на плиті.

Рост - 28-3-2006 у 17:55

Щодо пантенола - підтримую. Теж в дитинстві цим від опіків рятувався (ну, в більш зрілому, правда, дитинстві). Іноді аж дивувався, наскільки воно помічне.

Олеся Козак - 28-3-2006 у 23:26

Найкращі ліки від опіків і не тільки - це сеча, бажано - дитяча. Обпечене місце потрібно якнайдовше тримати в сечі (робити компреси), якщо пальчик - тримати в баночці з сечею. З власного досвіду і досвіду мами (дитячий лікар) можу навести багато прикладів зі щасливим кінцем завдяки саме уринотерапії.

Ярема П. - 29-3-2006 у 13:15

Оливкова олія - не залишає шраму і біль швидко втамовується.

Олексій Мачехін - 29-3-2006 у 15:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олеся Козак
Найкращі ліки від опіків і не тільки - це сеча, бажано - дитяча. Обпечене місце потрібно якнайдовше тримати в сечі (робити компреси), якщо пальчик - тримати в баночці з сечею. З власного досвіду і досвіду мами (дитячий лікар) можу навести багато прикладів зі щасливим кінцем завдяки саме уринотерапії.


Обов`язково треба додавати що за важких опіків (великі пухирі, відкриті вологі опікові рани або й обуглення) обов`язково необхідно звернутися до лікаря. Хоча б по телефону.