Форум Рідного Міста

Кому потрібна вітрянка - приходьте в гості

Андрій Пелещишин - 20-12-2008 у 14:04

Хто хоче забезпечити імунітет своїй дитині від вітрянки найприроднішим способом - приходьте в гості :). Малий дорого не бере - один "Миколайчик" ;)

Роман Голощук - 20-12-2008 у 21:28

От зразу видно що Андрій гостинний та компанійський - навіть коли діти хворі в гості кличе ;)
Але краще прийдемо, коли всі будуть здоровенькі.

Юрій Сєров - 20-12-2008 у 23:18

Не продешевіть!
Беріть мінімум стільки, скільки коштує прививка :)

Соломія Федушко - 9-10-2010 у 10:59

Питання звичайно дивне...
Яка можливість того, що той, хто поспілкувався з дитиною, яка після зустрічі через 2 дні захворіла тою заразою, бути інфікованим? При умові, що гість не хворів вітрянкою. Знаю, що 10 днів інкубаційний період.

Юрій Сєров - 9-10-2010 у 11:45

Цитата:
В переважній більшості випадків джерелом вітряної віспи є хвора людина. Вірус передається від хворого за дві доби до безпосередньої появи висипу на тілі і слизистих оболонках. Здатність заражати навколишніх людей вірусом вітрянки хвора людина зберігає до повного підсихання скориночок висипу.

Тобто шанси непогані :)
Але треба бачити позитив в усьому. І якщо Ви не вагітні, то може краще перехворіти зараз.

Катерина Слобода - 9-10-2010 у 13:12

Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  
Питання звичайно дивне...
Яка можливість того, що той, хто поспілкувався з дитиною, яка після зустрічі через 2 дні захворіла тою заразою, бути інфікованим? При умові, що гість не хворів вітрянкою. Знаю, що 10 днів інкубаційний період.

50:50, або хворий, або ні.

Соломія Федушко - 9-10-2010 у 18:47

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Цитата:
В переважній більшості випадків джерелом вітряної віспи є хвора людина. Вірус передається від хворого за дві доби до безпосередньої появи висипу на тілі і слизистих оболонках. Здатність заражати навколишніх людей вірусом вітрянки хвора людина зберігає до повного підсихання скориночок висипу.

Тобто шанси непогані :)
Але треба бачити позитив в усьому. І якщо Ви не вагітні, то може краще перехворіти зараз.

Краще бути здоровою і ще не вагітною :) На жаль, я не така позитивна як ви :(