Форум Рідного Міста

Останній фільм який Вас вразив?

Halyna Fedak - 21-12-2019 у 00:08

Цікаво дізнатися, який фільм неймовірно зворушив Вас?

Андрій Пелещишин - 26-12-2019 у 23:08

Десь років з десять вже певно що ніякий.

Старі так.
Взагалі тут є така тема
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=7735

Юлія Іванець - 9-12-2020 у 23:25

“Паразити” – один з найкращих фільмів в історії корейського кінематографу. Лауреат премій Оскар-2020 у номінаціях Найкращий фільм, Найкраща режисерська робота, Найкращий оригінальний сценарій, Найкращий іноземномовний художній фільм.
Я сміливо можу сказати: "Так, цей фільм мене вразив!". Режисер Пон Чжун Хо жонглює веселощами, напругою і трагедією. Він ніби дає час визначитися зі своїм ставленням до головних героїв, і коли все стає досить однозначним, змінює правила гри. Під час перегляду мої нерви були просто на межі. Напружені сцени настільки реалістичні, що хочеться сховатися під ковдру. Режисер по справжньому змусив мене співпереживати героям, при чому всім і майже одночасно!
Закралася думка, хто все-таки паразити? Спочатку думка була про бідних авантюристів, які паразитували на довірливих багатіїв. Потім здалося, що паразити це заможна родина, тому що в їхньому життю немає якогось сенсу. За своєю суттю вони витрачають його даремно. Усвідомлення ідеї картини прийшло пізніше - всі герої фільму паразити.
Отже, моя оцінка 9/10.

Супернова

Вікторія Локтєва - 22-11-2021 у 01:44

Супернова - чуттєва історія любові й дружби англійського піаніста (Колін Ферт) і американського письменника (Стенлі Туччі), який страждає на ранню деменцію.

Подорожуючи мальовничим Озерним краєм в автофургоні, чоловіки усвідомлюють, що ця поїздка може стати їхнім останнім спільним відпочинком.

Попри сумний сюжет акторам вдається створити атмосферу доброго гумору, поки чоловіки щиро насолоджуються радощами, які незабаром стануть їм недоступними. Режисеру й сценаристу стрічки Гаррі Маквіну вдається блискуче передати ніжні чоловічі стосунки та біль їхньої втрати.