Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Шкільні карантини
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-2-2018 у 18:21
Шкільні карантини


Кожен рік добрий кусок лютого місяця в наших школах традиційно випадає через таке явище, як "карантин". Смутно пригадую його ще з свого дитинства, але в радянські часи він бував не так часто, і більше був покликаний локалізувати вогнища справді небезпечних хворіб.
Тепер чи то з міркувань медичних чи більше економії опалення він оголошується щороку, інколи по пару разів.
Як на мене штука безглузда. Не думаю, що дуже економиться на опаленні (часто він випадає на більше теплі тижні), але дітей точно не ізолює.
Що з того, що минулого тижня був карантин, якщо всі маршрутки були забиті дітьми, яким скучно, вони тиняються містом. Не думаю, що від того шанси підхопити вірус зменшуються. Хто не підхопив під час карантину все-одно "наганяє" пізніше...
Зате навчання руйнується повністю. Теми не проходяться, діти "відлинюють", потім це все буде наганятися аби-як, без всякого старання та системи.

Цікаво, оті каратини - це суто наш винахід чи міжнародна практика? І чи не час від нього відмовитися?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 27-2-2018 у 20:06


Я от напружую голову, напружую, але хоч один пригадати за свої 10 років взагалі не можу. Запитай в Оксани, може я що забув.
Але тоді прививкова система була по-іншому влаштована. В школі весь клас, не питаючи, заводили в медпункт і поголовно прививали.
Мене так мало на той світ не відправили. В 6,5 під наглядом привили віспу. А в 7, в школі, ніхто не розбирався, гепнули повторно. Врятували, так. Але скільки я з того проблем зі здоров'ям відгріб, досі наслідки є.
А на грип якось масово, ну щоб третина класу одразу, не хворіли. Може вірусів таких не було злісних? Чи ми були здоровіші?
В дитсадках карантини були, точно пам'ятаю. В школах і інститутах ні.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 27-2-2018 у 21:05


Я пам'ятаю з дитсадка. І здається пару раз за 10 років було повідомлено, що через сильний мороз не обов'язково йти в школу.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-3-2018 у 19:22


До ситуації з карантинами добавилася суматоха з економією опалення.
Школи закривали, закривали і не закрили.
Хоча смислу закривати не було, можна просто оголосити, що буде нижча температура і відвідування не обов'язкове




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 10060
Реклама: