Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Спорт вдома - це легко!!!
Наталія Ледвій
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 28-11-2020
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Ох, я така метеозалежна)

yes.gif написано 1-12-2020 у 20:00
Спорт вдома - це легко!!!


На жаль, сьогодні занаття у спотртивниих залах не є безпечним:(. Проте не слід "забивати" на спорт, адже це важлива складова нашого здоров'я. Тим більше зараз більшість свого часу люди проводять вдома, тому щоб далі бути здоровими та красивими треба займатися спотрм. Нижче я додала лінк на статтю, яка містить не лише дуже круті відео з вправами, а й потрібні слова, щоб змотивувати себе зайнятися своїм здоров'ям та тілом!:saint:
https://life.pravda.com.ua/health/2020/05/17/241013/

1-14-1-958x608.jpg - 62kB
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анна Ольховець
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 1-12-2020
Нема на форумі

Настрій: Піднесений, позитивний

[*] написано 3-12-2020 у 12:02


Підтримка спортивної форми в домашніх умовах може позбавити від таких незручностей, як трата коштів на відвідування громадських спортзалів, де доводиться займатися в оточенні сторонніх людей. Але зараз, в умовах карантину, головна перевага — це можливість тренуватися в будь-який зручний для вас час, не витрачаючи його на дорогу до спортзалу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 10280
Реклама: