Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Форум видавців - 2003 у клубі-кафе "Лялька"
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 12-9-2003 у 17:44


На презентації нового роману Юрка Андруховича “12 обручів” студентський клуб ЛНУ Франка був забитий повністю, всі решта (серед них і багато хто з форумців) сиділи на сходах. Презентацію вів Неборак. Андрухович прочитав 2 уривки з нового роману і годину відповідав на питання, що передавались на листках із залу. Запам’яталось одне питання-прикол “Коли Андрухович напише вірші для “руки вверх”?” На що Юрко відповів, що це мабуть жартують над “Мертвим Півнем”. Я задав питання щодо творчості Софійки Андрухович – і соромно признаватись що цього не знав, але Софія вчиться у нашому рідному Львові і дехто з моїх знайомих її знає особисто. Тепер і я її знаю, навіть отримав автограф на її новій повісті “Старі люди”. Щодо отримання автографа від класика Юрка – тут було набагато складніше. За 20 хвилин, що було вільного часу в Андруховича, він не встиг роздати всім автографи. Тому через годину прийшлось йти в палац Потоцьких на презентацію творів Винничука і там вже “дістати” Андруховича з підписами. За одно поговорили про Інтернет видання “Потяг 76” і наш форум. Якщо Юрко цю розмову не забуде (ми на це сподіваємось), то можлива співпраця. Нагадуємо адресу “Потяг-76” http://www.potyah76.org.ua
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 12-9-2003 у 23:11


Ще один цікавий фрагмент з презентації: в черговий раз Юрко підтвердив, що з ним ніхто не узгоджував питання про включення його творів у шкільну програму і різко висловився проти цього. І ще - навідріз відмовився читати лекції про сучасну українську літературу ;)



Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
тихий вечір
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: до праці !

[*] написано 13-9-2003 у 20:18


привіт

1) я так зрозумів, шо "12 обручів" були лише на презентації? бо всі шукають і не можуть знайти.
2) Четвер вже в продажу... чи хтось дочекався?

і взагалі, ще що цікавого знайшли-придбали? :)
(бо мені цей форум видався... слабшим чи що...)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 14-9-2003 у 12:21


Цитата:
Першим відправив користувач тихий вечір
привіт

1) я так зрозумів, шо "12 обручів" були лише на презентації? бо всі шукають і не можуть знайти.
2) Четвер вже в продажу... чи хтось дочекався?

і взагалі, ще що цікавого знайшли-придбали? :)
(бо мені цей форум видався... слабшим чи що...)


1) "12 обручів" були не лише на презентації - також і на стендах видавництва "Критика" на Форумі
2) Новий номер "Четверга" обіцяли починаючи з Четверга (11 вересня) :) - на стенді казали що його додруковують і ось-ось привезуть. Але у суботу до обіду його ще не було :(

А щодо вражень від "Форуму", то на мою думку, він вдався: і видавництв та якісних книжок побільшало і різних "культурних" акцій було достатньо. І я з порожніми руками не пішов - витратив усі гроші що були зі собою :)




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 15-9-2003 у 08:05


Дуже люблю видавнцтво "Кальварія", але цього разук воно "дістало" із новим №18 Четвергом. В четвер на 3-му поверсі стенду "Кальварія" сказали що журнал буде після обіду. На вулиці хлопці з Кальварії були більш реалістичні чи прагматичні - сказали що буде завтра. Однак завтра (тобто в п'ятницю) його ще не було; на стендах сказали що буде завтра. В суботу прийшли зранку, бо потім стільки народу, що до лавок не проб'єшся. Однак сказали, що новий Четвер буде після обіду. Надалі ні в мене, ні в моїх друзів сил та бажання більше сюди йти не було. Мабуть прийдеться купляти в НТШ. Питання до працівників Дзиги: чи є він у продажі на Вірменській, 35
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-9-2003 у 08:35


Гпф. Шкода, що хворів і пропустив цей Форум. Борхеса українською цікаво було би почитати і оцінити якість перекладу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 15-9-2003 у 10:36


ого! хочу "12 обручів"! Цікаво, чи скоро буде у Букві? (просто у нас філія тої крамнички - єдине в місті джерело сучукрліт)



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 15-9-2003 у 23:15


До Круціфукса: Борхеса українською можу дати почитати.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
fish
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1592
Зареєстрований: 28-5-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: присутній

[*] написано 16-9-2003 у 08:43


хехе... і я обручі вже от-от матиму у руках :)



карнавал мусить тривати далі, інакше йому настане кінець
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Круціфукс.
Академік
****



Повідомлень: 489
Зареєстрований: 4-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-9-2003 у 09:09


Цитата:
Першим відправив користувач Руслан Кравець
До Круціфукса: Борхеса українською можу дати почитати.

Дякую! То я тоді може звернусь до Вас, коли моя магістерська буде ближчою до завершення.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dru
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 22-10-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

smile.gif написано 22-10-2003 у 21:05


я вже місяць як маю книжку. Тільки прочитати не виходить до кінця, за браком часу.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
анетта
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 2-11-2003
Місто: Львів\\Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-11-2003 у 01:07


Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Дуже люблю видавнцтво "Кальварія", але цього разук воно "дістало" із новим №18 Четвергом. В четвер на 3-му поверсі стенду "Кальварія" сказали що журнал буде після обіду. На вулиці хлопці з Кальварії були більш реалістичні чи прагматичні - сказали що буде завтра. Однак завтра (тобто в п'ятницю) його ще не було; на стендах сказали що буде завтра. В суботу прийшли зранку, бо потім стільки народу, що до лавок не проб'єшся. Однак сказали, що новий Четвер буде після обіду. Надалі ні в мене, ні в моїх друзів сил та бажання більше сюди йти не було. Мабуть прийдеться купляти в НТШ. Питання до працівників Дзиги: чи є він у продажі на Вірменській, 35


Просимо вибачення у наших улюблених читачів і пропонуємо їм зайти у видавництво і купити Четвер 18 по видавничій ціні. І крім того порадувати Вас, що до кінця року буде 19 та 20 номери з новим Дерешом і новою Карпою. А з 2004 року журнал буде виходити кожних 2 місяця і дуже можливо, що з 2005 року ми оргінізуємо підписку на часопис...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Голощук
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 2828
Зареєстрований: 8-9-2002
Місто: м. Львів, Україна
Нема на форумі


[*] написано 15-11-2003 у 12:28


Цитата:
Першим відправив користувач Круціфукс.
Борхеса українською цікаво було би почитати і оцінити якість перекладу.


Борхеса українською я надибав ось тут:
"Чорна жужелиця - електронна бібліотека" .

Читай та оцінюй :)




Немає помилкового судження, у якому немає бодай зернятка правди

Видавництво львівської політехніки
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1503
Реклама: