Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Правила використання матеріалів з Форуму Рідного Міста
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-10-2003 у 01:20


Ваші повідомлення і так могли копіюватися ким завгодно до введення цих правил. Навпаки, дані правила обмежують цю можливість.
Офф-топи в цій важливій темі прошу не розводити. Хочете покритикувати Форум - пишіть в інші теми




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Volodymyr
Академік
****



Повідомлень: 468
Зареєстрований: 3-9-2003
Місто: гостомель
Нема на форумі

Настрій: в очікуванні...

[*] написано 13-10-2003 у 11:44


е... то камінь в мій город?



він побачив сьогодні у себе в оці
вчорашню сльозу...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-10-2003 у 12:01


Які городи? Які камені? Не розводьте в цій темі офтопів



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Volodymyr
Академік
****



Повідомлень: 468
Зареєстрований: 3-9-2003
Місто: гостомель
Нема на форумі

Настрій: в очікуванні...

[*] написано 13-10-2003 у 12:33


справа в тому, що я розміщую поетичні та прозові твори учасників цього форуму на іншому форумі, подаючи копірайти авторів...

я б подавав і почилання на "рідне місто", але там присутні люди, присутність котрих тут особисто для мене була б не бажаною...

повірте, бачити на "рідному місті" українофобів мені абсолютно не хочеться.




він побачив сьогодні у себе в оці
вчорашню сльозу...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 13-10-2003 у 12:45


Спочатку історія. Натрапив якось на правила відомого безкоштовного хостера. У правилах зазначалось, що всі авторські права на розміщені матеріали, програмне забезпечення тощо передаються хостеру. Мені це дуже не сподобалось. Вирішив для себе, що якщо буду робити безоплатний користувачами проект то збережу авторські права за їх авторами.

Так з’явився п.1:
1 Авторські права на матеріали повідомлень належать користувачам Форуму Рідного Міста (далі Форум) – авторам повідомлень (якщо у повідомленні явно не зазначено іншого автора).
Якщо подивитись подібні інтернет ресурси, то Ви легко не знайдете спробу адміністрації ресурсу явно зафіксувати та підкреслити авторські права користувачів.

Проект Форум Рідного Міста (руками та головами адміністрації :) ) надає користувачам безкоштовно ряд послуг:
Представницькі (розміщення інформації, забезпечення відвідуваності та рейтингу …)
Технічні (забезпечення доступності, швидкості …)
Соціальні (створення соціуму, залучення цікавих осіб, експертів, блокування “віртуальних хуліганів” …)
… .
Для виконання цих робіт (у т.ч. для простого розміщення у Інтернет Вашого повідомлення) адміністрація повинна мати право оперувати всіма тими байтиками, символами які і складають Ваше повідомлення. Це право має бути підтверджене користувачем при використанні Форуму Рідного Міста. Потрібність у дозволі може виникнути у багатьох випадках починаючи з резервного копіювання і завершуючи створенням сайтів – дзеркал.
Якщо користувач не підтвердив право Форуму на використання, публікацію повідомлення – значить Форум не має на це право і помідомлення не має бути збережено, показане на Форумі.

Тому пропоную для обговорення замість старого варіанту:

2 Публікацією матеріалів (повідомлень) користувач Форуму надає Форуму Рідного Міста право розповсюдження повідомлення. Про використання автор попереджається по е-майл та службу u2u. Після попередження він в 7-денний термін може заборонити використання свого повідомлення. Якщо заперечення у вказаний термін не було, Форум Рідного Міста вважає, що отримав автоматичну згоду на використання матеріалів.

новий варіант п.2.:

2 Реєстрацією та публікацією матеріалів (повідомлень) користувач Форуму надає Форуму Рідного Міста право використовувати (розповсюджувати) матеріали. Про використання адміністрацією повідомлень поза проектом Форум Рідного Міста автор попереджається по е-майл та службу u2u. Після попередження він в 7-денний термін може заборонити використання свого повідомлення. Якщо заперечення у вказаний термін не було, Форум Рідного Міста вважає, що отримав автоматичну згоду на використання матеріалів.

Перед тим як робити зауваження до наведеного варіанту, уявіть що Ви законослухняний адмін і самі будете виконувати власні правила :) . Для стимулювання уяви наведу ряд прикладів.
Приклад 1. Технічний.
Користувач набрав авторське повідомлення, натиснув “Відправити відповідь”, повідомлення передано на форум. Що робити Форуму? Надсилати запит та чекати відповідь 7 днів? Абсурд.
Приклад 2. Реальний.
Для залучення на Форум експерту з якогось питання потрібно показати роздруковані повідомлення та обговорити їх. Експерти не часто люблять читати з монітора :) . Скажу чесно, друкувати та показувати повідомлення для якого спочатку за 7 днів треба запитувати дозвіл я не буду. А якщо то був експерт з Вашого питання?
Приклад 3. Плагіаторський.
Нехай користувач А боїться адміністратора форуму Б, як потенційного плагіатора. Тому А пише статті не на форум Б, а на форум В. Форум В має СТАНДАРТНІ для Інтернету правила “копіюй якщо поставиш лінк на форум В”. Плагіатор-адмін форуму Б як і інші плагіатори (як правило не адміни :) ) спокійно копіюють статті А, навіть деколи роблячи посилання на форум В. Про авторство А дізнається лише самий стійкий – той хто зайде на форум В по посиланню.
Приклад 4. Спамерський.
Прийшов до мене спам. Спам як спам, прочитав я його тому що настроював спам-фільтр :) . У останніх рядках спаму була заборона копіювати, розповсюджувати та використовувати ці матеріали без дозволу спамера. Тобто я не маю права переслати цей спам свому знайомому, який може стати клієнтом спамера. :) Спамер розислав лист заради спаму, чи щоб його лист читали?




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Чарівник з міста Гамельн
Академік
****



Повідомлень: 495
Зареєстрований: 14-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-10-2003 у 14:27


> справа в тому, що я розміщую поетичні та прозові твори учасників цього форуму на іншому форумі

А що за форум? Якщо не секрет :-)


Everywhere and nowhere...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1731
Реклама: