Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Коли включать тепло?
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 20-10-2004 у 09:59


Чомусь не настає банкрутство. Відключеннями справі не зарадиш, про це й сказав голова Львівської облдержадміністрації на прес-конференції. Якщо врахувати, що він тривалий час займав посаду першого заступника міського голови, то людина знає про що говорить.

Проплата в області близько 70%. На сході тепло подається і при нижчих рівнях проплати. Цікаво, чому Львівтеплоенерго зайняло таку принципову позицію напередодні виборів.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 20-10-2004 у 10:13


Ну якщо комусь вигідно вважати що тут не зарадиш... і не треба борсатись... треба тихо платити за те, що тобі не постачають ні тепла ні води.... нехай він платить.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Користувач Олесь
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1275
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Baden-Wurtemberg
Нема на форумі

Настрій: повстанський

[*] написано 20-10-2004 у 10:19


Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Якщо врахувати, що він тривалий час займав посаду першого заступника міського голови, то людина знає про що говорить.


Те, що хтось займав цю посаду, ні про що не говорить, зокрема про то, що він знає, про що говорить (вибачте за каламбур).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 20-10-2004 у 11:46


Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
Ну якщо комусь вигідно вважати що тут не зарадиш... і не треба борсатись... треба тихо платити за те, що тобі не постачають ні тепла ні води.... нехай він платить.

Олексію, я за тепло плачу лише тоді, коли воно є, завдяки будинковому лічильнику. Щодо горячого теплопостачання, то коли його немає, мені ніхто плати не нараховує. Отже, повернення грошей я не потребую.

Питання в іншому. Мені послуги не надаються, тому що хтось інший у будинку не платить.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 20-10-2004 у 11:51


Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Якщо врахувати, що він тривалий час займав посаду першого заступника міського голови, то людина знає про що говорить.


Те, що хтось займав цю посаду, ні про що не говорить, зокрема про то, що він знає, про що говорить (вибачте за каламбур).

Уточнюю. Відповідаючи згідно з функціональними обов'язками за питання теплопостачання на посаді першого заступника міського голови, зазначена мною особа володіє інформацією про те, яким був стан справ у місті раніше, а як голова обласної адміністрації має інформацію і про сучасний стан.

Сподіваюсь зрозуміло.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-12-2005 у 20:56


Маю проблеми. Точніше не тільки я, але я усі мешканці мого будинку, а швидше за все й району Кн.Ольги-Сахарова. Щось-десь прорвало, точно не знаю і батареї стали холодні.
Це триває вже кілька днів, в хаті вже досить холодно (14-15 градусів), і якби не електрообігрівач (ще раз дякую Назар :) ), то було б ще холодніше.
Виникають питання:
1. може хтось точно знає, що сталося і коли це скінчиться.
2. я так розумію, що під час опалювального сезону батареї мають бути теллі, якщо вони такими не є, то хто за це відповідає (БУ-КЕЧ чи Львівтеплоенерго), хто має відшкодовувати кошти за витрачену електроенергію і врешті-решт кому конкретно бити морду??? :mad:
Ремонтують вже 4 чи 5 день, слава Богу, на дворі не дуже холодно (поки що), скільки то може тривати??? Ціле літо "проводили" "профілактику"!!! Шляки трафляють! Це при тому, що ціни на їхні послуги ого-го! Так і хочеться побажати всім тим керовнікам, щоб їх лікарі так лікували, як вони нас гріють...:mad:




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 12-12-2005 у 16:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Маю проблеми. Точніше не тільки я, але я усі мешканці мого будинку, а швидше за все й району Кн.Ольги-Сахарова. Щось-десь прорвало, точно не знаю і батареї стали холодні.
Це триває вже кілька днів, в хаті вже досить холодно (14-15 градусів), і якби не електрообігрівач (ще раз дякую Назар :) ), то було б ще холодніше.
Виникають питання:
1. може хтось точно знає, що сталося і коли це скінчиться.
2. я так розумію, що під час опалювального сезону батареї мають бути теллі, якщо вони такими не є, то хто за це відповідає (БУ-КЕЧ чи Львівтеплоенерго), хто має відшкодовувати кошти за витрачену електроенергію і врешті-решт кому конкретно бити морду???


Юрку не гнівайся! Нерви в тебе не державні, пожалій їх.
Якшо будинок в підпорядкуванні Теплоенерго, значить ремонт - їхній обов"язок. Є інший прикол, якшо рвануло в будинку, то ремонтує ЖЕК... Це трапляється, системи опалення в нас древні... Гіпотетично можна судитись з Теплоенерго за спалений струм... Шанси на рівні нуля. Судитись пару років і все одно не докажеш, шо то був не форсмажор...
До Садопомочі можна сходити, а може пан Андрійко закасає рукави і шось зробить...
Дуже співчуваю у зв"язку з такою ситуацією і рекомендую довше сидіти на роботі, там, хоч трохи, але тепліше




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 13-12-2005 у 10:10


За те, шо нечемно відписав Юрі Сєрову, мене теж Бозя покарала... Тепер в мене зникла тепла вода... Може хтось мені шо порадить :(



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 13-12-2005 у 11:27


Що цікаво - і не у Вас одного. :-)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 13-12-2005 у 11:33


Значить, ми друзі по нещастю з єдиною різницею, шо Ви на Сихові, а я на далекому півночі Львова :D



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ihor Byra
Дійсний член
***



Повідомлень: 122
Зареєстрований: 12-5-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :o)

[*] написано 13-12-2005 у 12:26


моя фірма щойно переїхала в нове приміщення. Обіцяли включити опалення з 15.12.05, а зобов"язали їх 10.12.05
На даний момент опалення немає, але це ще не проблема - майже 2 тижні роботи пропало - тому що в середньому кожних 15 хв виключають світло...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 13-12-2005 у 12:42


Все залежить хто власник приміщень...



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 13-12-2005 у 15:25


Цитата:

Тепер в мене зникла тепла вода...

То певно тому, що в мене включили тепло.... :) :D :D

Насправді ситуація досить сумна: не було тепла, бо після ремонту прорваної теплотраси не вмикали другий насос, який помпує воду по системі опалення. Цього вони не робити оскільки в них десь там "утєчка" і якщо включити другий насос, втрата стане критичною. Про те, щоб залатати вони чомусь не думають... Отже включили, але чи надовго?...
Обіцяють наступного року під'єднати нас до міської опалювальної мережі. Побачимо




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 13-12-2005 у 15:44


Юрку, вітаю з ввімкненням тепла!
Може поможеш мені вияснити з моєю гарячою водою?.. Але шо тепло тобі вже не зникало :D




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1798
Реклама: