Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Книжковий ярмарок
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

smile.gif написано 8-12-2003 у 17:50
Книжковий ярмарок


10 - 13 грудня 2003 року, у Києві відбудеться П’ятий київський міжнародний книжковий ярмарок "Книжковий Світ - 2003". Місце проведення - Експоцентр "Спортивний", вул. Фізкультури, 1,
(ст. М "Республіканський Стадіон", Національний Університет Фізвиховання та Спорту).
В програмі виставки:
11 грудня - День дитячої книги;
12 грудня - День іноземних мов.

Інформація подається з рекламного оголошення в газеті "Українське Слово".

Від себе додам - має бути цікаво. ;)

"Напередодні свят Святого Миколая, Нового року та Різдва Христового ми вирішили згадати завжди актуальний лозунг “Найкращий подарунок – книга”

План проведення виставки передбачає зустрічі з видатними сучасними письменниками та поетами, видавцями та художниками, видатними людьми української культури. Передбачено проведення Дня інтелектуальної літератури, Дня дитячої та учбової літератури, Дня поета та письменника України, Дня іноземних мов, Дня електронної книги, конкурсу на кращу книгу, тощо".

http://www.medvin.kiev.ua/UKR/titul/unbook02titul.htm
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 8-12-2003 у 18:06


Мені мав сьогодні переслати підробиці один з учасників виставки, тоді думав і відпостити.
Дякую, Наталко.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 8-12-2003 у 18:09


Дуже прошу. :) Ви, головне, заходьте! ;)

10 і 11 грудня я теж буду на ярмарку. 11, кажуть, будуть лауреатів Коронації безжально пхати під журналістські мікрофони, камери та фотоапарати... :saint:




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 8-12-2003 у 18:15


Та я зайду обов'язково. Давно вже книжечки не купував :)



Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 11-12-2003 у 08:09


Кияни, розкажіть щось про ярмарок. Скіко там того всього, чи багацько народу, що можна купити і тд



ця земля збатогована вміє бути вічною () Ю. Андрухович \"Країна дітей\"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 11-12-2003 у 11:14


:(
Здається, я туди не потраплю. Принаймні сьогодні - відсотків 80%
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 11-12-2003 у 18:58


Розповідаю. :) Вчора був день "розкачки", сьогодні народ сунувся активніше, і веселіше розлучався з грошима. Купити можна практично все, і це не перебільшення, бо представлена література художня, наукова, навчальна, популярна, довідники, мистецькі ( в т. ч. і подарункові) видання, перекладна література... І багато видавництв, були навіть російські, розігрували дрібні призи, робили якісь цікавинки, презентації, розповідали про новинки, про плани на майбутнє... Але співкерівники Коронації з тугою і сльозами на очах згадували Форум Видавців у Львові. Казали, жи навіть сьогоднішню активність зі Львовом не порівняти. :) Тому я обіцяла двом чарівним дівчатам (Ніні Герасименко і Аллі Сєровій) передати від них привіт львів’янам, що залюбки і роблю. Усім привіт! :)
І приходьте на ярмарок - він ще буде завтра, до 18 години, і післязавтра, до 15-00.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 24-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-12-2003 у 14:07


Мені завжди тяжко вибирати комусь подарунок. Завжди хочеться щоб сподобалося людині і було приємно.
Пам"ятаю у дитинстві дідусь вивернув навиворіт бабусіну шубу, приклеїв бороду з бабусіної перуки вийшов з хати і задзвонив у двері. Як я перелякалася! Я думала що то справжній Миколай, навіть віршик йому продекламувала:)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 16-9-2003
Нема на форумі

Настрій: бухгалтерський

[*] написано 12-12-2003 у 14:07


Мені завжди тяжко вибирати комусь подарунок. Завжди хочеться щоб сподобалося людині і було приємно.
Пам"ятаю у дитинстві дідусь вивернув навиворіт бабусіну шубу, приклеїв бороду з бабусіної перуки вийшов з хати і задзвонив у двері. Як я перелякалася! Я думала що то справжній Миколай, навіть віршик йому продекламувала:)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 24-1-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-12-2003 у 14:10


Не туди повинно було це потрапити:(( Перепрошую.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
ЗОРЯНА
Дійсний член
***



Повідомлень: 185
Зареєстрований: 16-9-2003
Нема на форумі

Настрій: бухгалтерський

[*] написано 12-12-2003 у 14:10


Не туди повинно було це потрапити:(( Перепрошую.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 12-12-2003 у 14:39


Нічого страшного, по-моєму. По-перше, книжка - теж чудовий подарунок, а по-друге, просто цікаво прочитати таке. І приємно ;)



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 16-12-2003 у 08:49


12 грудня у Києві була презентована книжка “НЕРВИ ЛАНЦЮГА: 25 есеїв про свободу”
17:14 [ 15.12.2003 ] | Ukrop

Книга присвячується пам’яті Сергія Набоки та Сашка Кривенка. Видання здійснене з ініціативи Форуму видавців завдяки фінансовій підтримці Міжнародного Фонду “Відродження” та Бюро Швейцарської культурної програми “Pro Helvetia”. Ідея створення цілісної книги-розмірковування на тему свободи належить відомому театральному критику та просто людині з тверезим і не позбавленим далекоглядності поглядом Сергію Васильєву.

З книги виринають висловлювання, думки та варіації, які належать визначним особистостям сучасного літературного слова, критичної думки, журналістського погляду. Їхні імена дозволяють уявити, але в жодному разі не вгадати змістове наповнення: Юрій Андрухович, Юрій Винничук, Сергій Жадан, Оксана Забужко, Іздрик, Олександр Іранець, Андрій Охрімович, Марія Кривенко, Андрій Курков, Світлана Пиркало, Юрко Покальчук, Тарас Прохасько, Вадим Скуратовский, Микола Рябчик, тощо.

Сергій Васильєв:

“Не рви ланцюга”, — миттєво віджартував назву цієї книжки Сашко Ірванець, вкотре довівши, що й каламбури приховують пророцтва. Комусь ланцюг нагадує лише про буцегарню. А комусь — про бунтарські солідарно зціплені руки. Цим я хочу сказати лише те, що ми разом і кожен зокрема завжди маємо вибір. Слова. Вчинку. Думки. Принципу. Віри. Я бажаю собі і всім вам ним скористатися.

Оксана Забужко:

Тиха вервечка скоцюрблених, маленьких українських зеків у шортиках і панамках протрюхикала повз мене, краючи серце своєю покірною незграбністю і влилася в браму дитсадківської дротяної огорожі. Ну от і крапка, подумав у мені немилосердний автор, – от тобі й живий фінал твого есею. Тему вичерпано.

Іздрик:

Так і со свободою. Слово таке странне. Шо воно обозначає – нікому неізвєсно, та вже када таке слово єсть, то шось же воно мусе обозначать, хтото же шото такоє кадато угледів і гаркнув на радостях: “Оно свобода!”

Олександр Ірванець:

Свобода щоразу, у всіх своїх проявах містить в собі еротизм. Й це також спогад з підсвідомих глибин тридцятип’ятилітньої давності. Чехи “робили те, чого не можна”. І це “не можна” було солодким не в силу своєї забороненості, а саме в силу зухвалої припустимості: а бач, хтось таки наважився, хтось таки це робить!..

Андрій Охрімович:

Журналіст тицяє мікрофоном в художника Заливаху. Він хоче знати, як впливає колючий дріт Мордовії на травлення, що сниться зекові “на нарах, блін, на нарах, блін, на нарах...”. Журналіст заскочений, подивований... Як? Та не може бути! Найщасливіші роки життя?

Світлана Пиркало:

Свобода часто – це те, чого ти не хочеш. Свобода вибору, наприклад. Настільки легше, коли хтось за тебе вирішує. Життя зі Сталіним, у своєму роді, набагато легше за життя без. Він тобі накаже стрибнути зі скелі – ну, і стрибнеш собі зі скелі, принаймні, точно знаєш, що робити, а то оце брати відповідальність за своє власне життя – Боже збав.

Тарас Прохасько:

Нiколи не думав, що символом свободи стане для мене Рузя. [...]
Вона перестала ходити до церкви пiсля 1946 року, незважаючи на те, що без церкви не могла обiйтися. Вона так i не навчилася читати. Знову вияв певної свободи, бо за своє довге життя не прочитала жодної (!) радянської газети чи брошури.

Ціна книги "Нерви ланцюга: 25 есеїв про свободу"– зовсім не захмарна – 10 грн. При чому для шкіл та бібліотек книгу можна замовити у видавництві безкоштовно (forum@snail.lviv.ua)

P. S. Дозволяється вільне відтворення текстів усім українським ЗМІ за умови посилання на це видання(UkrOP). Публікація скорочених варіантів або перекладів обов’язково повинні бути письмово погоджена з видавництвом.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 16-12-2003 у 13:45


У Львові "Нерви ланцюга" я придбав на презентації останнього Гаррі Поттера, тому місяць назад. Справді, дуже гарна книжечка. Особливо мені сподобався есей Андруховича: порівняння процесу навчання у наших ВУЗах із західною Європою, оскільки це в чомусь напряму стосується мене.



ця земля збатогована вміє бути вічною () Ю. Андрухович \"Країна дітей\"
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Captivitas
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1193
Зареєстрований: 15-9-2003
Місто: Запоріжжя
Нема на форумі

Настрій: біфуркаційний

[*] написано 5-5-2004 у 14:05


Міжнародний фестиваль "Світ книги-2004" 22-24 квітня 2004р, м. Харків.

За матеріали преси міжнародною ця подія стала завдяки російським видавництвам, які влаштували лише виставку та гуртовий продаж.
Також було відзначено відсутність письменників. Крім Куркова, що презентував свій новий роман нікого не було.
А на "Наталю Могілевську звертали увагу не стільки як на прототипа роману Лади Лузіної "Я - відьма", а як на ведучу "Шансу" " .

Стосовно "продавати-не продавати" книжки на ярмарках та форумах див. тему про Форум видавців.
А може дійсно варта присутність письменників за прилавком (продаж власної книжки та автографи), бо крім десятка "культових" постатей української літератури в обличчя їх ніхто не знає.




Наша країна не настільки велика, щоби в ній розминутись(с) С.Жадан
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 1971
Реклама: