Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Пішоходи, оберрррежно! Важливо!
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 17-12-2003 у 10:57
Пішоходи, оберрррежно! Важливо!


Хочу зестерегти усіх, хто переміщається пішки в такі дні, як цей (сніг, слизьгота).
Особливо тих, хто ніколи не їздив за кермом в таку погоду.
Справа в тому, що зчеплення коліс із дорогою, не дивлячись ні на які шипи і супер зимові гуми, за таких обставин майже ніяке. І є один прикрий момент. Ні, те що загальмувати автомобілю важко - знають і остерігаються. Ну, в крайньому разі ті, в кого є хоча б пів клепки в голові.
Але є інша ситуація - поворот. В повороті, якщо водій неправильно розрахує швидкість, тобто, перевищить безпечну, автомобіль може просто не повернути, а поїде далі прямо. Схематично це зображено на малюнку нижче:



Пішохід тут позначений овалом. Запланована траекторія руху автомобіля - зеленим. А якщо станеться те, про що я казав, швидкість входу в поворот буде завелика, передні колеса можуть відмовитись повертати, почнуть проковзувати, і траекторія випрямиться - це позначено червоним кольором.
Тому коли розташовуєтесь з краю проїздної частини чи навіть на тротуарі, пам`ятайте, що осе це місце (де намальовано пішохода) і вся зона (рожева переривиста лінія) на зовнішньому радіусі повороту - найнебезпечніші!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Марків
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 795
Зареєстрований: 10-12-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: :-)

[*] написано 17-12-2003 у 12:33


А ще, незалежно від погодніх умов, я би радив не довіряти зеленому світлу світлофора для пішоходів. Маю на увазі, що водіям часто байдуже, на яке світло проїжджати (джигіт він і в Африці джигіт).
На Стрийській, біля подачкової, переходжу я собі вулицю на зелене світло, нікого не чіпаю. Перед мною тормозить бмв, в якому бугай сильно жестикулює і, мабуть, від душі мене матюкає (звуків чути не було). Ну я йому у відповідь теж жестикулюю, показуючи на світлофор, де зеленим по чорному явно видно пішохода, що крокує. Тобто вказую, що йти мені зараз _можна_. Йду далі. На щастя, почув як затраскуються двері "бімера", озираюся (вчасно!!!) і бачу за метр від себе кулак бугая. Тобто кинув машину на середині дороги і побіг мені товкти писок. Ну я кинувся бігти геть, а бугай тільки за будівлею подачкової від мене відстав, мабуть захекався або про залишену на призволяще машину згадав.
Ось таке буває :-О
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
кецо
Дійсний член
***



Повідомлень: 175
Зареєстрований: 4-10-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-12-2003 у 13:24


Я вчора бачив, як дівчина окпнула кузов машини, яка помаленько яле нагло переїзджала дорогу на червоне світло тим самим ущімляла права її як пішохода. Правда це була звичайна таврія і дятько поїхав далі - без жодної реакції
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Codename47
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 17-12-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-12-2003 у 13:57


Цікаво якщо порушення фотографувати (і на фото видно номера буде) і надсилати в ДАІ вони щось будуть робити чи тільки довго сміятись будуть?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 17-12-2003 у 14:08


У випадку офіційної заяви і свідчень свідків + фото - змушені будуть реагувати.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 17-12-2003 у 15:54


Невигадана історія: десь у Англії, на перехресті, спеціальні камери зазнимкували водія, що перевищив швидкість і порушив ще якесь правило. Поліція надіслала порушнику фото зі вказанням дати та часу, і листа з проханням сплатити штраф. Дотепник вислав їм у відповідь знімку банківського чеку. Та в поліції теж сиділи гумористи, і наступною знімкою, яку отримав водій, був люксовий портрет наручників. Штраф було сплачено, а ця фотопереписка відтоді висить на стенді в коридорі поліційного відділка. :D



Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Нормалайзер
Академік
****



Повідомлень: 326
Зареєстрований: 27-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-12-2003 у 20:02


Цитата:
Першим відправив користувач Codename47
Цікаво якщо порушення фотографувати (і на фото видно номера буде) і надсилати в ДАІ вони щось будуть робити чи тільки довго сміятись будуть?


Якщо фото буде безумовно інформативним настільки, що не буде сумніву у тому, що є порушення і зроблене воно дійсно тим авто, що на фото, і буде зафіксовано час - буде складено адмінпротокол, який передадуть у суд. Порушнику прийде або судова повістка, або - рішення суду.

Прецеденти, до речі - є. Але зауважу, що якщо на знимці не буде видно водія - можливий, наприклад такий варіант: я, як власник авто-порушника, зображеного на фото, пишу зустрічну заяву, що в зафіксований момент за кермом - не є, бо якраз годину перед тим авто угнали а за годину по тому мені подзвонили і сказали, де воно...

Але то - так. А по темі скажу наступне: я просто шаленів сьогодні за кермом: пішоходи взагалі не дивляться, який стан дороги. Апофеозом апофігозу була ситуація, коли переді мною дорогу перебігала пані, яка волочила за собою санки, на яких сиділо двоє дітей. Посеред вулиці (то було перехрестя Пасічна-Ярошинської) шворка санок їй відв"язалася, вона по інерції добігла до зупинки, а санки з дітьми лишились на проїжджій частині...




я заперечую проти будь-яких передруків моїх повідомлень з цього форуму будь-коли й будь-де, крім цього форуму
http://drymba.net/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2004
Реклама: