Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Siemens A50 - хтось користується?
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 30-1-2004 у 12:19
Siemens A50 - хтось користується?


Хочу студентці купити. Ніби непогано виглядає, а наявність літій-іонної акб за ці гроші - то взагалі супер.
Але цікаво, чи бувають якісь глюки?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Mikle Olynyk
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 13-11-2003
Місто: Львівська оласть, м.Жидачів
Нема на форумі

Настрій: Чудовий

[*] написано 30-1-2004 у 12:43


Siemens A50?
Хороший телефон (особливо дизайн- дівчатам дуже подобається і оранжева підсвітка) Хоча своїми функціональними можливостями він поступається більш старій моделі Siemens C35i.
Я маю на увазі органайзер, конвертор валют, деякі настройки. Однією з переваг я те , що можна на екрані можна викоритовувати різноманітні заставки!
Глюків як таких немає, але інколи переглядаючи меню важко вибрати пункт меню (часто замість вибору перекидає на наступний пункт)- трохи клавіша замаленька!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 30-1-2004 у 22:14


Сіменси взагалі гарнюні :) Єдине що у них буває - проблеми з прошивкою дисплея.Тоді тре відносити його до сервісу, щоб перепрошили. Але то не з усіма.



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-2-2004 у 16:36


Купив Siemens С45. Він виявися на 30 грн. лише дорожчий за А50, а має ще оргенайзер і калькулятор, що для студента зручно. Хоча і нікель-металогідритна батарея, тоді як в А50 літій-іонна. Ну та й, хай собі буде.
Трошки порівняв з Еріксоном Т20. В еріка меню зручніше організовано, наглядніше. Підсвітка теж краща - така собі приємна морська хвиля, тоді як в сіменса ядуче-оранжева. Невже їм важко інші світлодіоди поставити? Бррр.
Якість звуку в Сіменса добра, гучність теж нормальна, хоч і трошки відстає від еріка. Відстає і по гучності дзвінка, і по вібрі. Але ж треба врахувати, що сіменс і дешевший майже на 200 грн.
Коротше кажучи, Сіменс С45 - цілком прийнятна трубка. Ну а щодо надійності - поживемо-побічимо.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 2-2-2004 у 18:18


Калькулятор??? В С45???? Я більше року ним користувалася, але калькулятора там не знайшла, що мене дуже дратувало :(



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-2-2004 у 11:04


Siemens A50 фуфло, бо після легкого падіння на килим він наніц осліп (повністю перестав працювати монітор). І куди мені тепер з ним?
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 16-2-2004 у 11:11


Взагалі-то мобільні телефони не призначені для того, щоб їх кидали на підлогу. Тим більше трубки початкового рівня, які не мають від цього діла ніякого, практично, захисту.
Ударотривкі труби є, як і водозахищені, але коштують вони зовсім інші гроші.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Asmera
Академік
****



Повідомлень: 557
Зареєстрований: 29-11-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: сяючий

[*] написано 16-2-2004 у 11:53


Тцю...мій сіменс падав з двох метрів на підлогу..і нічого. Єдине що - одного разу панель злетіла...rolleyes:



Слова відлітають, написане залишається
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
freewill
Дійсний член
***



Повідомлень: 173
Зареєстрований: 4-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-2-2004 у 17:49


Кажу ж - "легкого падіння". Об підлогу ніхто не кидав... Взяти наприклад ту ж нокію 3310 - падала, розліталася на частини, і хоч би що... Оце я розумію. А тут... Мабуть сіменс сіменсу...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Святослав Шеремета
Дійсний член
***



Повідомлень: 116
Зареєстрований: 14-11-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 22-2-2004 у 18:25


Siemens A50 нормальний телефон. В мене він і падав не раз і не тільки на килим. Нічого з ним не траплялось. Поки не вкрали. А зараз я думаю знов собі взяти Siemens A50. Бо за таку халяву більше ніц людського не купиш.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Marjana Pjecuh
Газета
**



Повідомлень: 69
Зареєстрований: 16-9-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: зажурено-оптимі

[*] написано 27-2-2004 у 20:46


Святославе, співчуваю щодо крадіжки. Але то не найгірше, що в житті буває. Але два ризи, як мені крали, то відчуття, звичайно були не найкращі
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dмитрик
Академік
****



Повідомлень: 549
Зареєстрований: 8-3-2003
Місто: місто Лева
Нема на форумі

Настрій: СХОВАЙТЕ МЕНЕ!

[*] написано 28-2-2004 у 00:18


Вже понад два роки користуюсь Siemens A40 - жодних проблем, хіба маленький об'єм пам'яті, але я звик. Особливо мене тішить ЗЕЛЕНА підсвітка
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 2152
Реклама: