Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  3    5
Автор: Тема: Радіомережа NIKO
Дмитро Таран
Дописувач
**



Повідомлень: 74
Зареєстрований: 10-1-2003
Місто: Херсон
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-3-2003 у 14:23
Не представляю треба замінити на уявляю...


Колись я возив міняти олію на бараболю у Хмельниччину, Рівенщину. Неділі дві подорожував. Розговорився. Після того, коли малював портрети людей з Західної України, мене навіть сприймали за свого. Інколи. Треба тільки вмикнути гарно верхній роговий відсік. Тож не судіть строго. Місце проживання вказано
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 7-3-2003 у 15:18
Модератор - означає "той, хто слідкує за дотриманням правил"


Цитата:
Першим відправив користувач NBM - Redaktor
Редактор - означає "той, хто редагує"

а НБМ- редактор - той хто редагує плейлист на НБМ :)
Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Тут складне питання - що розуміти під "подібним". Інші розділи також модеруються. Тому я не можу 100% обіцяти що "такого" не буде. Адже кожен "подібність" визначає сам. Те що мені не "подібне" може бути "подібне" комусь іншому, а які повідомлення стираються в інших розділах Ви напевно вже трохи знаєте.

Можливо, я недостатньо конкретизував, що мав на увазі під "подібним". Але це якраз дуже просте питання, і воно повинно бути зрозуміле всім. Тут повинен спрацьовувати стандартний підхід: дозволено все що не суперечить правилам.
Тобто: модератор форуму має право видаляти чи редагувати лише ті повідомлення які суперечать правилам форуму. I все!!!
І нема чого кожному модератору визначати "правильність" на свій розсуд. Правила повинні бути однакові для всіх форумів і всіх модераторів.

Практика НБМ-Резактора видаляти гострі і незручні постінги, яку він хоче представити як бажання видалити занадто емоційні - НЕДОПУСТИМА.
Я завжди перечитую і зважую все що пишу. Це є моя позиція на яку я маю повне право, подобається це НБМ-редактору, чи ні. Якщо я вирішу що написане занадто емоційне, у будь-який момент, я можу підредагувати свої повідомлення, нема потреби "причесувати" їх за мене.

І ще одне побажання до модераторів, стосовно повідомлень які видаляються: повідомляти про цей факт автора (принаймі по u2u), бажано з аргументацією.

Ситуація, коли гість чується господарем добра до того моменту поди господар не починає чутися гостем в своєму домі.

P.S. Перестав Редактор витирати повідомлення, і форум вже на п'ятуту сторінку перевалив, а так два тижні "вкладався" в чотири :lol:
P.P.S. Backup copy of this message saved on local disk....





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

cool.gif написано 7-3-2003 у 17:09
Для ображених


По-перше, Адміністратор вже раз пояснив умови співпраці Форуму з ТРК "НБМ". Але Марко все одно переконаний, що всі всім доплачують і все купують :lol:

Далі. Впевнений, що саме вчасне редагування допомогло цій частині Форуму не впасти в повний маразм. (Тим більше, що всі ваші повідомлення Адміністратор таки переніс в розділ Медіа. Вам немає на що жалітися...) Отам і дискутуйте вільно, демократично, критично.

Можете скільки завгодно звинувачувати мене в диктатурі, але я дію згідно тих правил, які не зачіпають честь та гідність компанії та окремих її представників. І виписування по 200 разів своїх питань і нагадування немає сенсу (наскільки я пам'ятаю, це було улюбленим заняттям Василя та Назара).

Щодо Вас, Марко, то тут питання окреме. Ви поставили собі конкретну мету (на мій суб'єктивний погляд): за будь-яку ціну довести, що: "НІКО", ти нє прав!!! Дєлай как я, дєлай-дєлай как я!!!" (з пісні Б. Титомира).
Так от, позицію компанії щодо останніх змін на радіо я довів до Вашого відома. Вона обговорюється. Але тільки коректно і виважено, з відповідною кількістю аргументів кожного закиду і кожної ноти протесту (щодо цього: Ви, Марко, так і не переконали присутніх тут людей, СКІЛЬКИ мені доплачують за ведення Форуму і чи доплачують взагалі). А натомісць я постійно мушу читати одні й ті ж самі зойки і крики.
Чи Ви вважаєте, що зможете керувати телерадіокомпанією? Будь-ласка, приходьте на співбесіду, ставайте до керма і кермуйте. Вам то ніхто не заборонить. Отака моя позиція як НБМ-Редактора (подобається Вам вона чи ні), і як людини, що давно усвідомила гасло Віктора Ющенка: "Не словом, а ділом". 12 років балакаємо. А результат?

До пана Пелещишина
Якщо є така можливість (а я думаю, що є) - було б краще зробити наступне. З розділів "НБМ" відвідувач (який зайшов саме на Львівський Форум "Рідне місто";), потрапляв би на сторінку "НБМ", а вже звідти - у знадані розділи. Тоді б ті умови, що означив Андрій Пелещишин (між "НБМ" і "Форумом";) виконувались би більш поівною мірою. Якщо це порушує правила Форуму - вибачте, я лише шукаю виправдання нашої співпраці, щоб вона була коректною у всіх відношеннях.




усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
marco
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 752
Зареєстрований: 3-2-2003
Місто: Львів, центр
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 7-3-2003 у 17:31


Цитата:
Першим відправив користувач NBM-Redaktor
По-перше, Адміністратор вже раз пояснив умови співпраці Форуму з ТРК "НБМ". Але Марко все одно переконаний, що всі всім доплачують і все купують :lol:


Мова йщла зовсім не про те, не розумію чому це так зачепило Вас за живе, Ви, як завжди, перекручуєте мої слова (коли не можете підправити) ;)
Мова йшла про Вашу некоректність, яко модератора цього форуму.
Цитата:
Далі. Впевнений, що саме вчасне редагування допомогло цій частині Форуму не впасти в повний маразм.

Цього я коментувати, як і всього подальшого не буду. Це дуже гарно відображає рівень "коректності і виваженості, з відповідною кількістю аргументів" Вашої аргументації.

На цей раз дотримаю свого слова - це моє останнє повідомлення в цьому форумі ;)
Тіштеся і спілкуйтеся лише з Вашими прихильниками...

До чого тут Ющенко??? :lol:





Компанія "ВебМайстерня" - професійна розробка веб-сайтів та впровадження TYPO3 CMS.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-3-2003 у 17:44


Цитата:

З розділів "НБМ" відвідувач (який зайшов саме на Львівський Форум "Рідне місто", потрапляв би на сторінку "НБМ", а вже звідти - у знадані розділи.


Такого зробити я не можу - технічно не получиться. Але я зробив приписки біля Розділів НБМ і крім того, якщо хочете лінк на свій сайт - зробіть відповідну тему та закріпіть її вгорі.
Приклад - у розділі "Львів в Інтернеті" - тема "Сайт міської ради"




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Roman Chajka
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 12-2-2003
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: завжди

mad.gif написано 14-3-2003 у 00:13
УВАГА!


Пост Романа Чайки ВИДАЛЕНО, оскільки він не відповідає темі розділу а також порушує правила користування Форумом.Не зрозумів, чому мій лист було вилучено якимось рагулем, що здійснив цензуру? Не має аргументів - промовчи.
Не за себе образливо: привів дві цитати з Біблії - і Христос попав під цензуру та вилучення недоумка, який веде диспути, чи то пак, гризню від імені великої кількості різних людей з різними поглядами. Сюди буду час від часу заглядати, а на звичний форум - ні. Скучно і сумно дивитися як хтось думає "за тебе", висловлюється, або просто перекручує твої слова, видає бажане за дійсне. Люди, що чули Ініціативу сперечаються з тими, хто ніколи її не чув. Хтось пояснює щось про європейські еФеМки тим, хто крім київського ефіру нічого не чув. Нагадує анекдот про розмову сліпого з глухим. Наразі, па-па.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 14-3-2003 у 11:27


Roman Chajka: "Читав із здивуванням не Ваші думки, а саме відповіді, що Вам їх відписують." Найкращий варіант їх взагалі не відписувати. Деякі відповіді я чекаю близько місяця. Останнім часом в мене виникло нове питання, на яке я не знаходжу розумної, логічної відповіді.
Тут дехто запевняв (редактор нбм), що "тепер я можу сказати цілком об'єктивно: "Ініціатива" не виправдала ні Ваших, панове, ні наших сподівань. Інакше вона б оформилась як самостійна радіостанція і працювала б на радість всьому Львову".
Так от питання: для чого тоді власники Ніко запросили колектив Ініціативи творити програмний продукт на Ніко? Чи це власники такі тупі, чи це дехто знову обманює?

P.S. Хочете вірте, хочете ні, але цієї ночі мені снилось, що я слухаю "новинки-з-під-перинки". У вчорашній вечір на форум зайшов Роман. Скажіть тепер, що не існує потойбічних сил.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Яндрух
Заблокований




Повідомлень: 823
Зареєстрований: 19-2-2003
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-3-2003 у 12:13


Пан-Редактор, мабуть-таки, упали в гордість...
(Авжеж, то є вельми небезпечно...)

Ще б пак, насильно відібрати "пастиря" від його "стада", від скомплікованої ним ж аудиторії зі "спраглих перел" "правдивих слухачів", то вам, скажу, потрібно неабияку витримку й силу волі мати (аби "зберегти лице", нє?)...

(Втім, причина, мабуть, проста: "правда в очі коле"...)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь
Академік
****



Повідомлень: 656
Зареєстрований: 13-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: порожній

[*] написано 20-3-2003 у 08:51


В новинах на сайті радіо Ніко:
"07.03.03 - "Вечір за Чайком", за словами автора і ведучого програми Романа Чайки, має з'явитися в ефірі радіо "Ніко" з наступного понеділка, тобто з 10 березня."

Наскільки це правда?

Видалене повідомлення Романа Чайки можна почитати за адресою http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=568&page=2
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
NBM-Redaktor
Редактор телекомпанії НБМ
**



Повідомлень: 64
Зареєстрований: 15-12-2002
Місто: Kyiv
Нема на форумі

Настрій: сапаю потихеньк

info.gif написано 1-4-2003 у 14:33
Офіційне повідомлення


Радіо "Ніко" розірвало стосунки з MO "Дзига"

Для остаточного роз'яснення ситуації та щоб запобігти подальших непорозумінь повідомляємо:

В середині лютого п. Ростислав Антимис від імені МО "Дзига" поширив в мережі Internet неправдиву інформацію наступного змісту: "У зв'язку зі зміною формату, що суперечить нашій культурно-ідеологічній концепції на даний момент Мистецьке Об'єднання "ДЗИҐА" відмовилось від співпраці з "сьогоднішнім" радіо "НІКО" ФМ".

Протягом лютого-березня тут активно обговорювалась тема "Радіо "Ніко". Надзвичайно багато уваги приділялося як "формату" радіо, так і ставленню львів'ян до його роботи. Однак під цей галас було випущено з уваги кілька ключових моментів, які ніхто з присутніх так і не зауважив.

Така вийнятково брехлива і некоректна з юридичної точки зору інформація з боку п. Антимиса, працівника МО "Дзига", не може не обурювати.

1. Від співпраці з МО "Дзига" відмовилась саме ТРК "НБМ", а не навпаки. Це може підтвердити і Маркіян Іващишин, і решта людей, причетних до цього проекту, якщо вищезгадані панове дозволять собі бути відвертими.

Зроблено це було з причини самовільного втручання працівників львівського корпункту радіо "НІКО" ФМ" у ефірне наповнення. Так як ефірний продукт радіо "НІКО" є власністю ТРК "НБМ" і не підлягає несанкціонованому втручанню, то ми маємо повне право вживати відповідних заходів.

Про можливі наслідки своєї поведінки наші львівські екс-колеги, до речі, були повідомлені заздалегідь.

2. Радіо "Ніко" існувало задовго до багатьох львівських, чернівецьких, луцьких та інших українських радіостанцій і успішно жиє сьогодні. Чого і Вам усім бажаємо!




усвідомлення знання підштовхує нас до безодні пізнання
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
notebug
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 15-4-2003
Місто: LVIV
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-4-2003 у 18:46


1. пхати до купи формат таких FM станцій як НАШЕ РАДІО, ГАЛА, ЛЮКС etc. звичайна глупість, непрофесійність.
2. Найгірший сигнал (Львів) серед усіх станцій. З вами може у цьому "посперечатися" хіба що НЕЗАЛЕЖНІСТЬ
3. Ведучі - укр. мова певно для них іноземна. Як так тяжко то нехай перед ефіром нашкробают те що пізніше кажуть у ньому (ефірі).
4. Подаруйте (продайте. віддайте у аренду) частоту у Львові
поки досить.....
5. Сігал рокен- та ролл був краще а ніж Ваші ефіри на НБМ. Нажаль. Свині потоптали увесь бісер і просять ще.

а на па-па пісенька яка присвячується муз. редакторам наших
"різноманітних" FM

I've been around the world I've got a hit in the charts
I've become quite famous But I ain't got no heart
I've got expensive clothes and lots of money to waste
I've got the luxury lifestyle but I aint got no taste

nothing going on nothing going on
I've got a whole lot of nothing
nothing going on

I know all the right people, I've got the perfect smile
I've got the worlds best timing, but I ain't got no style
I've got a great big mansion, I've got a beautiful wife
I've got a black rolls royce, but I've got no life

notebug.

p.s флейм не по темі. НБМ - купи собі порядного стиліста (дизайнера). Кольори (RGB) міють відтінки.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 25-4-2003 у 21:30


Хм....Минуло вже понад два місяці, відколи на Ніко продвінули формат... Чомусь досі не бачу на форумі жодного схвального відгуку на таке знамєнатєльноє собитіє... Невже пан Гайдукевич не може зареєструватися під іншим ім'ям і трошки сам себе похвалити????????????
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 2-8-2003 у 21:57


Ну що ще додати? Активність цього розділу форуму красномовно свідчить про популярність "оновленого" НІКО...
Але в мене є питаннячко, що залишилось ще з тих часів, коли це було дійсно моє улюблене радіо. Може, хтось сюди загляне і відповість.
Отже, на НІКО крутили кілька пісень якоїсь цікавої групи - хотів би щось про неї дізнатися. Запам'яталися кавалки тексту:
Ти ще чекатимеш щастя без меж
переживеш цей біль, перепливеш
.......................................................
приспів:
переплутані вени ліхтарів в далеких містах
одинокі антени помирають у небесах......
ANYBODY CAN HELP ME ?????????????




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
тихий вечір
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: до праці !

[*] написано 3-8-2003 у 21:31


:) :)
та це ж ЛЮК з Харкова!
їхні мп3 десь є в мережі...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 3-8-2003 у 22:33


Дякую. Пошукаю. Якщо можна,кинь лінки.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
тихий вечір
Дописувач
**



Повідомлень: 95
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: ЛЬВІВ
Нема на форумі

Настрій: до праці !

[*] написано 4-8-2003 у 02:03


та шось позагублював всі лінки.
якщо натраплю то скажу...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 4-8-2003 у 07:35


До Тараса: Якщо маєш е-мийл, то скину тобі декілька пісеньок.



Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 9-8-2003 у 09:00


Cкидай. Координати і нюансики - по u2u.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  3    5

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 274
Реклама: