Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  5    7
Автор: Тема: Романтичне знайомство.
Igor Sey
Новак
*



Повідомлень: 23
Зареєстрований: 20-1-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-9-2006 у 20:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Чим закінчилася твоя історія з Києвом?

... Чарівною красунею - львів'янкою. :)
Об'єктивно, відстань в цій ситуації ролі не зіграла. Дійсно, львів'янка була дуже - дуже красивою. Характер також цілком не поганий.
Правда, закінчилось все це через кілька років також нічим. Не був я ще готовий тоді до шлюбу. :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 25-9-2006 у 09:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
І таке буває. Я теж не готовий до шлюбу.
В мене ще взагалі ніколи не було дівчини.

Тоді треба бути обережним, бо коли в тебе зявляється перша дівчина тобі здається що все, а ще й якщо ти їй теж подобаєшся. Просто не раджу відразу йти на емоції, і не спішити, гуляйте разом, проводьте часу якомого більше, будьте винахідливими, а з часом вже все встане на свої місця.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Лихобор
Заблокований




Повідомлень: 278
Зареєстрований: 9-8-2006
Місто: з-пiд Львова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-9-2006 у 09:35


Сорі за втручання, народ, але от пригадалося одне порівняння...
Це так само, мабуть, як правильно навчитися їздити на мотоциклі (а може, навпаки?..): тобто як уперше сядеш на мотик і поїдеш - правильно/неправильно, - так і далі отой "перший раз" "висітиме дамокловим мечем" над вами, довго не даватиме наступні рази, "виїзди", нормально налагодити і правильні положення в сідлі, і вправність у керуванні...
Процитую одне вельмишановне джерело (по-рос.): "надо уметь, а не иметь".
(До покірного слуги це не має жодного стосунку..:-)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Igor Sey
Новак
*



Повідомлень: 23
Зареєстрований: 20-1-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-9-2006 у 10:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Лихобор
тобто як уперше сядеш на мотик і поїдеш - правильно/неправильно, - так і далі отой "перший раз" "висітиме дамокловим мечем" над вами, довго не даватиме наступні рази, "виїзди", нормально налагодити і правильні положення в сідлі, і технічість у керування...

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Тоді треба бути обережним...

"Добрі" ви... :) Залякати людину вирішили? "Будь обережний! Як не вийде, - то кінець!".
Я б порадив максимально довірити себе почуттям та серцю. А отже, робити максимум дурниць. А бути "обережним", "розсудливим", "правильним", повірте, Ви ще встигнете БАГАТО разів!
Можливо, дійсно, не варто бігти з першою ж дівчиною, після першої ж зустрічі в ЗАГС... Але це не надто суттєво! А якщо це власне ВОНА?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 25-9-2006 у 18:00


Ото порівняння з лєсопєдом чи мотоциклом непогане, але врахуєте, що за тим принципом в разі успішного першого разу(успішне зустрічання, успішне вінчання, успішне спільне проживання) других разів уже не буде. Це уже ЯРМО. Просто вдвох подумайте вголос, порадьтеся, складіть такий собі "бізнес-план" узгощдьте всі нюанси в плані "чого хто хоче від партнера" і лише тоді дійте, аби потім не було непорозумінь: "А я ше не хотіла цноти втрачати, а ти мене підпоїв і в ліжко затягнув", "А я ще до шлюбу не готовий", "А нашо я за тебе заміж виходила, якшо ти хтів тілько двох дітей, а я штири", "А ти мені не казала, що кожної п'ятниці постити будеш і не виконуватимеш своїх подружніх обов'язків"... і ще безліч аргументів для того, щоби позбутися одне одного або звинуватити у власній невдоволеності життям.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 16-4-2007 у 00:49


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Як на мене ти правий. І не буду заперечувати. Можливо тобі заперечать романтики і фантазери які почитають книжки надвиляться мильних опер і фантазують собі. Потім рано чи пізно вони зрозуміють істину. Це ж життя ми всі в ньому різні особистості і відкинути соціальне положення, географінче розміщення, поведінку, стиль життя та все інше просто не можливо. У відносинах все повинно бути гармнонійно та доповнювати одне одного і на всі речі потрібно дивитися та аналізувати а не відкидувати фарзами "любов все здолає". Можливо ви подомуаєте що я не романтик, але я заперечу я - швидше практичний романтик. І мрію та досягаю те, що я можу реально.


Я далеко не мрійниця, та й романтизму бракує, але з власного досвіду кажу, що любов дуже сильне почуття і на всілякі соціальні відмінності незважає. Ну або це зовсім не любов. Тоді нема чого казати - ой, мене покинули, бо я бідний/негарний/невезучий і т.п. Просто любов’ю і не пахло. Терпіти не можу коли люди називають речі не своїми іменами. :mad:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 16-4-2007 у 07:57


Я не писав про те що це не можливо. Є випадки і будуть зовсім різні. Я це до чого вів - що всетаки більшість людей намагається шукати серед своїх. Чомусь люди рідше шукають десь когось в інших містах країнах...
нарпиклад в мене знайомий познайомився з дівчиною з Пітера. Туда-сюда полюбилися, він все кинув поїхав до неї. Він роботяга - вона з забезпечиної сімї, почали жити разом, він на роботу влаштувався...але оскільки ця дівчина завжди користувалася дорожчими речами, це не були її примхи як він казав - вона хотіла позбутися, але це вже дуже увійшлов привичку, їй було важко але вона намагалася перестроїтися, він намагався заробляти бльше але не хватало. Так і жили, потім він бачив що вона мучиться хочеться десь поїхати гарно відпочити але не було можливості (і не бачилося), тому вони з його ініціативи розійшлися, хоча було важко бо дійсно любили і старалися але не виходило.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 16-4-2007 у 15:07


..ото хлоп, не потягнув кобіту і здався :-)) для мене очевидно, що мужик не спавився з власним копмлексом меншовартісності... і не кажіть, все кинув та й поїхав до міста, де бульше можливостей, більша зарплата... і не зміг :-) смішно слузати такі історії... мабуть, його кликала зовсім не любов, а просто подивився, що ніби цей зв*язок дає йому певні перспективи... а коли не зміг жити без любові, то таки покинув її, причому звинуватив ще й її саму... жах...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 17-4-2007 у 18:44


...та яка класова нерівність, схаменіться, люди :-)) ми всі по європейським міркам - люди небагаті... не одружився ж він з донькою олігарха, чессне слово... :-))
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 17-4-2007 у 22:33


Цитата:
ми всі по європейським міркам - люди небагаті..


Воно-то так. Але людина може отримувати 1000 грн. а може 1000 у.о. За європейськими мірками обидві вони не багаті, а за українськими різниця суттєва. Підтримую думку Ігора і Демяна.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 18-4-2007 у 14:25


"Нижчого класу" - це мабуть перегин, а те що 1000 уйо і 1000 грн - це для України велика різниця. І, думаю, мажйе кожна кобіта, буде дивитися на цю зарплату, і постійно незабувати нагадати, що 1000 грн - це дуже мало.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  5    7

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 3053
Реклама: