Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Допоможіть з лічильником води
львівянин
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 25-6-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 2-7-2002 у 18:02
Допоможіть з лічильником води


Хто може поділитись досвідом - чи вигідне встановлення лічильників води у квартирі?
Скільки триває та коштує ця процедура?
Буду вдячний за поради.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

thumbup.gif написано 3-7-2002 у 17:04
Вигідно!


Цитата:

Хто може поділитись досвідом - чи вигідне встановлення лічил


На мою думку лічильники ставити вигідно, якщо немає субсидій.
Економія що найменше в 2 рази.

І врешті решт не треба платити за ті дірки, куди виливається вода на вулиці і т.п.

Також вигідно ставити лічільники на опалення для багатоквартирних будинків (по моїх особистих спостереженнях).





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 5-7-2002 у 18:28
Встановлення лічильників


Лічильники можна встановлювати як на воду, так і на опалення. В обох випадках це вигідно.
На опалення лічильники ставлять у багатоквартирних будинках або на весь будинок, або на окремий під'їзд. Тому потрібно домовлятись із мешканцями будинку.
На воду лічильники можна встановлювати як на будинок, так і окремо у квартирі.
У квартирі лічильники ставляться на кожну трубу окремо, тобто якщо у Вас кухня, ванна і туалет поряд, то Вам потрібно буде поставити два лічильники, а якщо вони віддалені, і вода тече по окремих системах, то чотири.
Лічильники можна купити практично у будь-якому господарському магазині або на базарі. Крім власне лічильників Вам ще потрібно буде купити вентилі та фільтри, а також, можливо ще деякі додаткові деталі (це залежить від Вашого конкретного водопроводу).
Встановлення лічильника краще довірити професійному сантехніку. Це буде швидше та якісніше. Якщо не маєте знайомого, то можете знайти по оголошеннях в газетах типу "Ваш магазин".
Після встановлення лічильників Вам потрібно буде їх зареєструвати. Для цього слід задзвонити у "Водоканал" і повідомити, що Ви хочете зареєструвати лічильник. Через деякий час до Вас прийде працівник "Водоканалу", поставить пломбу на лічильники та зніме початкові покази. Насправді "деякий час" є досить тривалим, і може тривати декілька місяців (від двох до півроку). Це є найбільшим недоліком у всьому процесі встановлення лічильників. Тому, якщо Ви вже вирішили встановлювати лічильники, то першим ділом можете дзвонити у "Водоканал", а вже потім братися за справу.
Цін на лічильники та послуги по встановленню я не пам'ятаю, але все це окуповується від півроку до двох у залежності від того як Ви споживаєте воду.

Особисто я вважаю, що лічильники встановлювати потрібно. Адже це дасть Вам змогу розумно розпоряджатися таким справді цінним і важливим ресурсом як вода. Звичайно, якщо Ви цього захочете.

Бажаю успіхів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
львівянин
Новак
*



Повідомлень: 13
Зареєстрований: 25-6-2002
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

biggrin.gif написано 9-7-2002 у 16:04
Дякую за поради


Дякую за поради!
Спробую встановити лічильник.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ostap
Новак
*



Повідомлень: 21
Зареєстрований: 7-12-2002
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

mad.gif написано 19-1-2003 у 19:44
Я люблю Львівводоканал!!!


Про ще одну не дуже приємну сторону лічильників на воду: що два роки їх потрібно перепровіряти, все б було добре, от тільки провірка платна.
Конкретно у моєму випадку (маю 4 лічильники на воду) провірка лічильників без того, щоб їх носити кудись буде коштувати 240 грн. Якщо самому їх зняти та понести на перепровірку, то це супер задоволення коштуватиме мені 120 грн. себто 30 грн. "per one".
Провірка лічильника полягає у тому що в нього експерт, котрим виступає працівник "водоміру" із сумнівною кваліфікацією та непровіреним вмістом алкоголю в крові, дмухає у вхідний отвір лічильника.
Чому я маю платити фірмі "Водомір" гроші за провірку лічильника який я в них купив, зареєстрував і т.д. Вважаю що ця процедура має проводитись за кошт самої організації, або принаймні не має стільки коштувати, а взагалі чому я маю за це платити, хай самі провіряють, це ж їм потрібно...
Плюс якщо я сам зніматиму лічильники, то я ще маю при їх встановлені звернутися до фірми котра повинна встановити пломби. Вже й не говорю про різні довідки, без котрих взагалі ніхто не буде розмовляти.
Мій висновок з цього такий: Халяви нема, хлопці, за все треба платити в тій чи іншій формі. Наекономив на лічильнику, то тепер плати за провірку!!!
В мене економія була досить великою - замість 15 грн. за холодну воду я платив 3-4 макс.
Нема дурних... Львівводоканал та його дочірню Водомір не намахаєш!!!!
:mad:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 25-1-2003 у 11:37


Подейкують, що можна домовитися з тим майстром, що ставить пломби, щоб він "ніби провірив". Правда, у касу все одно необхідно заплатити.



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 40
Реклама: