Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Концерт "Мертвого Півня" - ЛЯЛЛЬКА
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 15-11-2005 у 15:57


малалєтки - це діти віком від 14 до 16 років, які ходять на хардкорівські вечірки і напиваються або обкуруються і скачуть коло сцени.
Я не кажу. що діти такого віку, є саме поганими є хороші винятки. але Лялька зараз чомусь "кишить" такою дітворою.
Щодо вишуканої публіки - там були такі ж самі студенти. як і ви. вишуканої публіки не було, просто були друзі Півнів, які заплатили, бо скчучилися за доброю музикою і вважаю, що за якісний продукт потрібно платити гроші.




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 15-11-2005 у 16:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
малалєтки - це діти віком від 14 до 16 років, які ходять на хардкорівські вечірки і напиваються або обкуруються і скачуть коло сцени.
Я не кажу. що діти такого віку, є саме поганими є хороші винятки. але Лялька зараз чомусь "кишить" такою дітворою.


Тому, що така політика ведеться. Ці дітки відлякують серйозних дядь і тьоть... :lol:
Якшо клієнт за вечір залишає 100 гривень в уже згадуваному "Пікассо", то йому ніхто нічого не каже. Після того як я з друзями залишив трохи більше сотні за вечір у Ляльці, то на мене дивились як на Рокфеллера... А себе я до багатих клієнтів не зараховую... Просто не впускайте дітей, посидіть місяць впроголодь і повернуться нормальні клієнти... Ше б музику трохи акуратніше вибирати і все буде супер.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Щодо вишуканої публіки - там були такі ж самі студенти. як і ви. вишуканої публіки не було, просто були друзі Півнів, які заплатили, бо скчучилися за доброю музикою і вважаю, що за якісний продукт потрібно платити гроші.


Думаю шо Юрій Сєров не образиться якшо я скажу, шо він вже трохи не студент... :lol:




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 15-11-2005 у 16:38


Цитата:

але Лялька зараз чомусь "кишить" такою дітворою.

Ну це вже ви самі розбирайтеся чому "кишить"... :)
Вважаю, що авдиторію закладу можна і треба регулювати не лише ціновою політикою, а й іншими важелями.
Також вважаю, що дискусію на дану тему можна вважати вичерпаною.
Соломіє (яко представник МО Дзиґа), якщо вважаєш за потрібне, можеш створити окрему тему, де можна обговорювати побажання форумців стосовно Ляльки.
Цитата:

за якісний продукт потрібно платити гроші.

Згідний на всі 100! :) Фраза теми. :)
А ще не слід забувати, що високі ціни :2cents: на український продукт не сприяють його популяризації.:):saint: (не подумайте, що хтось хоче халяви :saint:...)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 16-11-2005 у 12:01


Закриваємо тему.
Але ще хочу додати, що політика Ляльки залежить зараз не від Дзиги. а від самої Ляльки і людей, які там працюють.
Зараз адміністратором Ляльки є людина, яка надає перевагу хард-кору і драменбасовським вечірка і вона бачить, що це користується попитом у молоді, на один хард-корівський концерт приходить 300 людей, вони як оселедці "ковбасяться" під цю музику і на жаль в мене не вистарчає аргументів для того, щоб пояснити, що публіка, яка є тріщки поважнішою хоче слухати щось інше...
а щодо "проголоді". то ми і так впрацюємо в мінус...але це вже зовсім інша історія.
Дякую за дискусію!:D




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4028
Реклама: