Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Вибір цифрового фотоапарата
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-12-2009 у 16:42


А що там розбиратися, в 3 чи 4-х параметрах? Розбереться.

Штатив докупити можна. Знову ж, нічна чи макрозйомка це специфічні жанри, мало потрібні навіть професіоналам (тобто тим, хто собі заробляє фотографією на життя).




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 30-12-2009 у 18:32


Цитата:
доречі якщо комусь потрібні обєктиви пишіть що цікавить, іноді навіть маю Carl Zeiss (Made in DDR ;) )

Як будете мати під K-mount давайте знати




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 30-12-2009 у 19:58


Також цікавлять об'єктиви для Nikon D40 - D90



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Василь Андруник
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 2-9-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-12-2009 у 22:31


Так... бачу багато пропустив...
Шановний Демя'не, нерозумію вашої реакції, питання було чітко сформульоване, "хочу вибрати між потужним компактом чи дзеркалкою початкового рівня. ми тільки намагаємося дати пораду для правильного вибору, і ваша реакція якась неадекватна... принаймні з чого ви взяли, що Катерина буде використовувати техніку для найпростіших і найпримітивніших знимків... свою думку я висловив, а ваша незрозуміла... купити мильничку? чи що? конструктиву мало. Принаймні свою допомогу Катерині з тим, шоб розібратися з режимами зйомки а також композицією і найпримітивнішою обробкою фотографій готовий запропонувати і найважливіше думаю зробити вибір і вперед, творити, креативити!!!

А щодо манюальної оптики - це цікаво, але думаю слід зробити для цього іншу тему на форумі.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 30-12-2009 у 23:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Андруник
Принаймні свою допомогу Катерині з тим, шоб розібратися з режимами зйомки а також композицією і найпримітивнішою обробкою фотографій готовий запропонувати

Дякую! ;)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 31-12-2009 у 09:19


Мова не йде за Катерину конкретно а в загальному. І я говорю те що бачу бо з тим стикаюся і сам. Катерина може і є професійний фотограф я ж не знаю.
А якщо ні, як і більшість людей які мають зеркалки - можемо пройтися по центру зупинити людину і просто запитати що таке експозиція, апертура, світочутливість, як в ручному режимі для конкретних пейзажів, світла і т.д виставити правильно параметри витримки, ISO ...думаю процентів 80 не будуть знати того. Постає питання для чого тоді людині цей фотоапарат?

Менше з тим якщо цікавлять обєктиви пишіть параметри обєктивів якщо знаєте краще їх моделі і фірму обєктива який бажаєте.
Наприклад для Nikno D40 - D90
15-30х телескопічний обєктив біля 200 у.о.
ширококутник 60 у.о.
18-105mm f/3.5-5.6G - в районі 300 у.о.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 31-12-2009 у 11:15


Навіть якщо людина - чайник у фотографії, то дзеркалка дасть їй незрівнянно кращу якість знимок ніж мильниця. Тому якщо людина має гроші, то чому б не купити собі дзеркалку. :rolleyes:
Потужний компакт також має свої переваги: не виникне спокуси докуповувати дорогі об'єктиви :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko Nedoviziy
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 302
Зареєстрований: 24-2-2009
Місто: Файне місто Львів
Нема на форумі

Настрій: ...ergo sum

[*] написано 31-12-2009 у 11:15


Чому дзеркалка проти компакта для рядового споживача? Та бодай би шустрішою системою автофокусування...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Андруник
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 2-9-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-12-2009 у 11:29


Та й не тільки швидшим фокусуванням... меншим рівнем шумів, і незабувайте про глибину різкості... та ще можна перераховувати і перераховувати....
як на мене, якщо мова йде про майже рівну ціну з компактом-ультрахумом і, головне, якісь плани на майбутнє, бажання вчитися і творити то навіть мови нема, треба брати дзеркалку, хай навіть початкового рівня... апетит як то кажуть, приходить під час їжі, я вже таке нераз бачив в себе на курсах, минає місяць-два і людина шукає покупця, щоб сплавити той компакт, бо вже якість зображення та можливості незадовільняють...

з обєктивів цікавить Геліос 40-2 під М42 (85 мм 1.5), може маєте його за помірну ціну
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sashko Nedoviziy
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 302
Зареєстрований: 24-2-2009
Місто: Файне місто Львів
Нема на форумі

Настрій: ...ergo sum

[*] написано 31-12-2009 у 11:32


Більшість рядових користувачів, так би мовити, про ГРЗП та інші матюги фотографів-аматорів не чули і не бажають. До речі, їх можна зрозуміти.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 31-12-2009 у 11:39


Наразі з такого дешевго є тільки
Revuenon Japan Lens. f=50mm 1:1.9; Япоснький

Геліоси є але вони всі з фотоапаратами - окремо не продаю.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Андруник
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 2-9-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-12-2009 у 11:52


Ну а Геліос 40-2 85мм 1.5 є в наявності, хай навіть з фотокамерою (із Зенітом???...) цікавить ціна, можливість прикрутити його на камеру (перехідне кільце маю), спробувати а не купувати кота в мішку
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Андруник
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 2-9-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-12-2009 у 11:54


І все-таки класно було би зробити окрему тему по менюальній оптиці для цифродзеркалок і плівкових камер.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 31-12-2009 у 12:05


Так із зенітом. Причому є різні зеніти і ТТЛ і Е і ЕТ здається і 11 є...це треба дивитися все.
Ціну напишіть свою в приват, оскільки я не орієнтуюся скільки такі коштують в нас на ринку, тим більше на вернісажі заборонили вже фотоапаратами торгувати, тому за ціни я не знаю.
Пишіть скільки можете дати я тоді пошукаю щось.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Андруник
Дописувач
**



Повідомлень: 58
Зареєстрований: 2-9-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-1-2010 у 12:06


Вернісаж не може бути показником цін на таку фотонхніку... перекупщиків стало багато, роблять з того фотобізнес, а фотоаматори та ентузіасти тільки від того страждають... як то кажуть "митцю завжди на фарби бракує..., а хто ті фарби легко може купити нажалбь не митець..."
Написав у приват про Геліос 40-2...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 15-7-2010 у 02:21


Визріла до придбання камери. Тепер уже точно. Горить. Сьогодні.

Підкаже хтось де у Львові можна найдешевше Кванони придбати? Зокрема EOS 500D...




Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 20-7-2010 у 21:50


То може все ж хтось підкаже?



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-7-2010 у 21:58


Може в тому Fotomag ?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 20-7-2010 у 22:05


Та я там була.Так розізлилась на російськомовні цінники, що аж забула яка ціна на камеру. Але там однозначно не буду купувати. Питаю їх, чи не можна було українською написати. Відповіли, що у них магазин російський. А якби китайський???!!!



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Демчук
Новак
*

Фотографія користувача


Повідомлень: 28
Зареєстрований: 25-11-2008
Місто: Рідний Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-8-2010 у 12:06


я б на вашому місці краще купував у Цифровичку, правда не у магазині, а через інет замовляв а потім на анступний день забирав у магазині, дешевше однозначно
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
JumpingRat
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 1-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-9-2010 у 20:39


Не знаю, чи ще акутально, але не згадали ще chako.ua, а за ціною - в них імовірно найдешевше вийде.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 15-9-2010 у 21:57


Актуально, актуально. Я перенесла усе на осінь, то ж обираю ще до кінця вересня. Дякую.



Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4059
Реклама: