Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: "Поступ" опустився до антисемітизму
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

thumbdown.gif написано 6-1-2006 у 21:07
"Поступ" опустився до антисемітизму


На відміну від львівського, "Поступ", який я читаю, "грубший" на 4 сторінки - себто на додаток "Мій Дрогобич - Поступ". І от, перше число в Новому році. На першій сторінці (а у мому варіанті газети - це якраз "Мій Дрогобич") - стаття якогось Василя Кирилича "Новорічне політичне шоу".

(На жаль, не можу дати лінк - бо сайт газети змінився, і рубрики "Мій Дрогобич" там немає - хоча ще пару місяців тому була!)

Ну, взагалі вся стаття така, яку поляки називають "oszczercza":mad:
Ну, нiчого не можу мати проти - має автор на то право.
Але оцініть наступний пасаж:

"...блок "Наша Україна" викликає справедливе обурення серед тих, хто хоче бачити Україну незалежною державою з приводу великої кількості у виборчому списку блоку фігур єврейської національності, очолюваний Порошенком, Червоненком і Жванією." (виділення мої)

Ну, відносно національності Порошенка і Жванії це для мене взагалі нове відкриття. Але, тим не менше:

Згоден, що присутність якихось політиків в якомусь списку може викликати обурення частини електорату.

Більш того, згоден, що обурення якоїсь частини електорату може бути викликане національністю політиків.

IMHO, для когось може бути обурливим скажімо те, що Тарас Чорновіл є українцем.:baddevil:

Але які підстави називати це обурення справедливим? :mad:

NB! Я ніде на шпальтах газети не знайшов клаузули на кшталт "редакція не завжди поділяє думку автора".:baddevil:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-1-2006 у 23:19


даааааааааааа. тут навіть сказати немаю чого.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 8-1-2006 у 03:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
даааааааааааа. тут навіть сказати немаю чого.
А чого ж тоді ...?

Я, нажаль, не маю нагоди читати дрогобицьке розширення Поступу, але навіть якщо якась не дуже далека людина написала там, що її обурює наявність в списку Нашої України євреїв то це ще не значить, що треба заявляти в доконаному виді, що "Поступ опустився до антисемітизму". Тим більше, що поміж семітських народів євреї складають менше 10%.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 10-1-2006 у 20:16


Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
... навіть якщо якась не дуже далека людина написала там, що її обурює наявність в списку Нашої України євреїв то це ще не значить, що треба заявляти в доконаному виді, що "Поступ опустився до антисемітизму".


Ще раз прочитав слово за словом газету в надії знайти щось на кшталт THE STORY, ALL NAMES, CHARACTERS AND INCIDENTS PORTRATED IN THIS PRODUCTION ARE FICTIONS. NO IDENTIFICATION WITH ACTUAL PERSОNS, PLACES, BUILDINGS AND PRODUCTS IS INTENDED OR SHOULD BE INFERRED.:baddevil:. Навіть на світло подивився - може водяними знаками надрукували - щоб площу для реклами зберегти:lol:. Єдине що знайшов - то це прізвище редактора додатку "Мій Дрогобич" - той самий Василь Кирилич, автор статті. Тобто стаття "редакційна", ergo відображає позицію редакції:mad: А жаль... Гарна була газета...:( Не рагульська...:(

Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
... опустився до антисемітизму". Тим більше, що поміж семітських народів євреї складають менше 10%.


Так-так, слушно! І за семітом Усамою бен Ладеном "полюють" саме антисеміти:baddevil:
А ще виявляється (офтопік), що мосвофіли - це ті, що "тащаться" виключно від того, що є в Москві, себто всередині Московської кільцевої автодороги.:P:lol::P:lol:
До всього люберецького чи митіщинського вони відносяться з (с) "погано прихованим презирством":lol::lol::lol::lol::lol::lol:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
root
Заблокований




Повідомлень: 43
Зареєстрований: 16-3-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-1-2006 у 21:26


ні - НЕ ТАК (с) ? ;-)
треба написати -

Сенсація !!! Поступ Дрогобича нелюбить Євреїв Нашої України ;-)
Або Поступ Дрогобича нелюбить Нашу Україну через Євреїв ;-)

IMHO вищезгадані панове (П і Ж) були несправедливо залучені до лав Єврейського народу.
Незаслужено, так би мовити ;-)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 11-1-2006 у 11:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від root
IMHO вищезгадані панове (П і Ж) були несправедливо залучені до лав Єврейського народу.
Незаслужено, так би мовити ;-)


Ну і чудово, бо абревіатура НСНУ(о) дуже б вже різала око:lol:

Але - симптоматично, тому що антисемітам всюди ввижається "єврейсько-масонська змова":D




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 11-1-2006 у 12:33


Симптоматично, що "анти" завжди є протилежністю чогось. Як наприклад антикомунізм протилежність комунізму, антифашизм -- фашизму і т.д. А тут навіть до кінця не ясно хто ж такі семіти, не кажучи про сам семітизм, до числа противників, якого недолугий редактор (малого)дрогобицького Поступу протягнув і Поступ великий.

Симптоматично, що, коли штандартенфюрер КГБ Путін на весь світ заявив, що йому, мовляв, не подобається наявність в оточенні п. Ющенка сіоністів, то в офіційному прес-релізі сіоністи раптом стали антисемітами.

Тобто, так виглядає, що з тими антисемітами справа не менш темна ніж з власне семітами. А тут, ще й п. Кирилич зі своїми нашоукраїнськими євреями, з яких дві третини ніби і не євреї зовсім (чи може не зовсім євреї?), вже приписаний дo реєстрових антисемітів, котрим “всюди ввижається "єврейсько-масонська змова"”.

Але ця "єврейсько-масонська змова" ще більше запутує всю справу антисемітизму. Бо масони то по нашому каменярі, а каменяр то таки цех або професія, але на національність. І що теж симптоматично, то те що каменяр то одна з не самих популярних професій в тотих семітів чи то євреїв чи навіть сіоністів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Кирилич
Заблокований




Повідомлень: 1
Зареєстрований: 31-1-2006
Місто: Дрогобич
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 31-1-2006 у 10:38


І за що стільки крику???:rolleyes: Рекламу жидам робите? З повагою - "винуватець" - редактор газети "Мій Дрогобич". До-речі, це не додаток до "Поступу", а самостійна газета, яка виходить з "Поступом" на Дрогобиччині спільно. Виходить 8 сторінок, а 4 - виходило в святкові дні. Перш, ніж здіймати крик, слід подумати, чи варто це.;)
До речі, пишіть: drohobych@gmail.com. Можу надсилати свіжі номери в форматі PDF.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

thumbdown.gif написано 31-1-2006 у 12:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Кирилич
І за що стільки крику??? :rolleyes: Рекламу < …> робите?


Я, звичайно, не модератор, але раджу ще раз ознайомитися з правилами даного форуму. Адже Ви погоджувалися їх дотримуватися?:mad:

Виходячи з Вашої логіки, рекламу робимо НСНУ. Маєте щось проти?:baddevil::baddevil::baddevil:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Кирилич
… До-речі, це не додаток до "Поступу", а самостійна газета, яка виходить з "Поступом" на Дрогобиччині спільно...


А чому в „шпігелі” міститься слово „ПОСТУП”? IMHO, це вводить в оману читачів.
Остаточно, що це
Цитата:
самостійна газета
видно по (як би це м'якше сказати? :rolleyes: ) иншому стилю статей.:P

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Кирилич
... Можу надсилати свіжі номери в форматі PDF.

Та ні, дуже дякую… :lol:Вони ж «важать» немало… А в «паперовий» варіант я і так (с) «рибу загортаю».:saint:


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Кирилич
Перш, ніж здіймати крик, слід подумати, чи варто це.;)


Газету "Сільські Вісті" знаєте?:sing:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Дмитро Тарасов
Адміністратор
********



Повідомлень: 328
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 31-1-2006 у 13:09


Користувача Василь Кирилич блоковано за порушення правил Форуму



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 31-1-2006 у 18:53


Ну от, не успіли вияснити, (с) "Хто кому син "Jude's Priest'a":saint:, як:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Дмитро Тарасов
Користувача Василь Кирилич блоковано за порушення правил Форуму


І то на першому ж повідомленні:o

А може адміністратор буде такий ласкавий і розблокує?
Звичайно, повідомлення Васила Кирилича варто відредагувати.

P.S. "Jude's Priest" - то така рок-група.:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 31-1-2006 у 18:58


Цитата:
Оригінальне повідомлення від rost
Симптоматично, що "анти" завжди є протилежністю чогось. Як наприклад антикомунізм протилежність комунізму, антифашизм -- фашизму і т.д. А тут навіть до кінця не ясно хто ж такі семіти, не кажучи про сам семітизм, до числа противників, якого недолугий редактор (малого)дрогобицького Поступу протягнув і Поступ великий.



Відповідно до "баянистого" анекдоту - в антисвіті квантовою фізикою займаються саме антисеміти:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Взагалі кажучи, якщо хтось починає мені розказувати про „єврейсько-масонську змову”, то я стараюся не перечити. Більш того, якщо така особа раптом з „єврейсько-масонської” „переїде” на „молдавансько-поттерівську” ;)то це мене не дуже заскочить. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
rost
Академік
****



Повідомлень: 707
Зареєстрований: 14-2-2003
Місто: Canada
Нема на форумі

Настрій: оптимальний

[*] написано 31-1-2006 у 22:48


Як і шановний Hanor Narasson, я теж дуже шкодую, що п. Кириличу закрили можливість брати участь в цій цікавій дискусії. Але я так само проти зневажливих прізвиськ особливо, коли це стосується національної, расовї приналежності, фізичної вади і т.д. І не приймаю аргументів, про те що страшне слово на букву 'ж' є правильнішим, історичнішим і т.д. Євреї вважають це слово образливим в контексті сучасної української мови і крапка. То ж давайте, його не вживати. Ми теж не любимо слова 'малорос', хоч воно теж має певне легальне походження і підгрунття.

Хоча скільки би мені не казали -- що всі народи рівні, але євреї таки народ вибраний. І навіть на цьому форумі. За вживання запозиченого у "старшого брата" слова 'америкос' вам нічого не буде, за 'моcкаля' дістанете попередження. А за страшне слово на букву 'ж' самі бачили, що вам буде.

За те, що зовсім не шанований мною нардеп-комуняка Соломатін відверто відкидає навіть сам факт Голодомору, народ України його годує, вдягає і возить по Європах-Америках. А, наприклад. в Австрії за факт аналізу Голокосту в сторону зменшення його масштабів ви попадете до вязниці.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4196
Реклама: