Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Сплата щомісячних платежів
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 19-8-2006 у 13:47
Сплата щомісячних платежів


Прошу переглянути систему прийому платежів засобами інету.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 19-8-2006 у 14:09


ніколи не стикався з тими WMZ та WMU - шо воно з чорт і як з тим боротися?.. у мене є картка на яку мені нараховують зарплату і усьо! :-)



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 19-8-2006 у 14:11


Я теж не користувався, а от як почалися шалені черги при спробі оплатити в ОБ чи на пошті - призадумався !



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 19-8-2006 у 14:37


Цікавить правомочність надання подібних послуг, можливість оскарження ймовірних непроплат, та може де-які інші підводні камінчики.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 19-8-2006 у 20:06


Прикол, якраз в мене квитанція на оплату телефону лежить на столі. Може то ризикнути і спробувати оплатити ? :)

Ідея мені дуже подобається. Тим більше обіцяють присилати оригінали оплачених квитанції додому.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 19-8-2006 у 20:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Моравський
ніколи не стикався з тими WMZ та WMU - шо воно з чорт і як з тим боротися?.. у мене є картка на яку мені нараховують зарплату і усьо! :-)

На webmoney.ru все детально написано.
Вже більше року певну частину своєї зарплати отримую на webmoney, зручно оплачувати різні мобільні поповнення, хостінги, от тепер і телефони :)

Ще дуже бракує оплати інтернету через webmoney. А то завжди невстигаю Уарнету вчасно проплатити ці квитанції через ощадкасу. Дуже незручно.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 21-8-2006 у 08:01


А ти запропонуй власникам ЦІЄЇ фірми організувати і таку проплату, вони йдуть на контакт і певно будуть раді



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-8-2006 у 23:37


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Громов Сергій
Прошу переглянути систему прийому платежів засобами інету.

В них ще не до кінця все фуричить. Я для цікавості зайшов на комунальні посллуги - сторінка знаходиться в розробці





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Громов Сергій
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 568
Зареєстрований: 27-1-2003
Місто: Львів кут площі Ринок
Нема на форумі

Настрій: Вже краще

[*] написано 22-8-2006 у 12:27


Ну то звичайно, вони ж розвиваються ;)



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 23-8-2006 у 10:45


Якщо то все запрацює як треба, то просто суперова річ. Ато нема куди толком ті вебмані дівати. А розставатися з ними не так шкода, як з паперовими грошима. Ніби й гроші, але у підсвідомості вони все-таки віртуально-нереальні :)

Вовка, давай скооперуємось і будемо їх разом тероризувати, щоб організували проплату Уарнету :) Ненавиджу черги в ощадкасі...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 21-10-2006 у 15:54


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Мартинів
Якщо то все запрацює як треба, то просто суперова річ. Ато нема куди толком ті вебмані дівати. А розставатися з ними не так шкода, як з паперовими грошима. Ніби й гроші, але у підсвідомості вони все-таки віртуально-нереальні :)

Забув відписати вчасно..
Так от, міняв в них місяць назад вебмані - все без проблем. І курс в них хороший.

Цитата:

Вовка, давай скооперуємось і будемо їх разом тероризувати, щоб організували проплату Уарнету :) Ненавиджу черги в ощадкасі...

Нарахунок уарнету запитати забув (в мене останні місяці молодший брат в чергах з уарнетом стоїть :D), але вот нарахунок комунальних послуг питався - говорили що вже все дописують і скоро ця система має запрацювати повноцінно.

p.s. Може і вже працює.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4721
Реклама: