Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Погляд на Львів
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 2-10-2006 у 11:54
Погляд на Львів


Перелистував пресу і натрапив на цікаву статтю. Віднайшов її в інтернеті і даю посилання:
http://www.zerkalo-nedeli.com/ie/show/616/54622/

... покоментуємо?....




Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 2-10-2006 у 12:47


ось тут - українською...
http://www.zn.kiev.ua/ie/show/616/54622/


а то читав-читав.. набридає чути український стиль мовлення іншою мовою... найшов український варіант.. гадаю буду перечитувати статтю заново..


дуже болюча стаття.. не впевнений що усе в ній треба сприймати на віру...це свого роду провокація... не скажу що негативна,... наче спонукання.. читаєш - і стає просто лячно..




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 2-10-2006 у 21:37


Трохи утрировано, але певною мірою доречно.
Стосовно духовної столиці, я б відзначив Франківськ. Дуже вже мені загальний рівень культури там сподобався.
У Львові культура занепадає, хоча ще трапляються сплески. В порівнянні Схід-Захід, я от недавно неробив переполоху в запоріжській маршрутці, коли звільнив місце літньому чоловікові. Виявляється, у них там ніхто нікому місця не звільняє. Дивились на мене дещо круглими очима.
Думаю, увесь світ потрохи стає космополітичнішим. Таким світом легше маніпулювати, от і вивалюють на наші голови відповідні технології. Кому в піраміді потрібне самобутнє, свідоме суспільство?
До речі, для певного заспокоєння львів`ян скажу, що більшість бідолах киян взагалі не усвідомлюють, мимо чого вони щодня ходять. Кожного разу. як приїжджаю. так і бачу - Київ окремо, кияни окремо. І тут теж рагулізм причиною, але не лише. Тут вже все на приїжджих звалювати не можна, бо їдуть же і не найгірші в столицю. Думаю, тут в іншому справа - матеріалізм, ось корінь зла.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Василь Яворський
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1246
Зареєстрований: 4-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Відповідний

[*] написано 3-10-2006 у 06:48


Зрештою автор не акцентує на тому, що рагулізм роїться виключно за рахунок новоприбулихї приїзджих... рагулізм це явище генетичне, присутнє в головах і тих, хто вже є львівянином у N-ному коліні.



Будні великого міста

На Диявола - з хрестом, на ворога - з мечем (с) Д. Донцов

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4825
Реклама: