Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Новий сервіс Уанету - потрібна думка користувачів
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-10-2006 у 18:54
Новий сервіс Уанету - потрібна думка користувачів


В Уанеті з"явився сервіс пошуку по рекрутинговим ресурсам http://jooble.com.ua/

пошукова машина обходить сайти пошуку роботи і дає користувачам зведений результат

власники рекрутингових сайтів звинувачують http://jooble.com.ua/ у крадіжці трафіку - http://estrabota.com.ua/blog/view_topic.php?id=73

я намагаюсь отримати аргументи обох сторін, а ще -

цікавить думка користувачів - як ви думаєте, такий сервіс потрібен для звичайного користувача, який шукає роботу?

дякую за відповіді
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 11-10-2006 у 22:39


Однозначно потрібен.

Так само як аналогічні сервіси для новин, товарів, туристичних послуг і тд
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-10-2006 у 09:16


Наявність будь-якого нового такого сервісу не зашкодить кінцевому користувачеві.
А щодо власників рекрутингових сайтів, то нехай заспокояться - перше ніж звинувачувати jooble, нехай заборонять google шниряти по їх сайтах, бо принцип роботи цих пошукових сервісів є однаковим. Хіба що jooble опрацьовує лише спеціалізовані сайти.
Навіть зовнішнє оформлення jooble щось дуже нагадує google. Може то є відділення google?





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 12-10-2006 у 12:43


jooble мені дуже сподобався... Хоч роботу я і не шукаю... Але він не розглядає усіх вакансій



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-10-2006 у 17:43


Важливо, щоби власник сайту міг заборонити даному сервісу збір інформації з сайту, якщо він цього не бажає.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-10-2006 у 23:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Важливо, щоби власник сайту міг заборонити даному сервісу збір інформації з сайту, якщо він цього не бажає.

А може на jooble "забули" цю інформацію оприлюднити :)?





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Колесниченко
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 14-10-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-10-2006 у 16:02


Цитата:
А щодо власників рекрутингових сайтів, то нехай заспокояться - перше ніж звинувачувати jooble, нехай заборонять google шниряти по їх сайтах, бо принцип роботи цих пошукових сервісів є однаковим.

1. Ви дуже погано розумієтесь на принципах роботи пошукових сайтів. Я вже писав і ще раз напишу. Мінімально кожен пошуковець повинен надати можливість відмовитися від індексації через robots.txt Джубл такої нагоди нікому не дав, а ще й бризкає слюною вбік тих сайтів, що дають йому контент, що ніби він дуже корисний їм.

Цитата:
Може то є відділення google?

ніяке це не відділення Гугл. Фірма Тімсофт (teamsoft), керівник проекту Євген Собакарьов Дизайн в Гугла вкрадений, про що Гугл вже повідомлено.

А для Надії Баловсяк і Ігоря Мартинова в мене є запитання. Скажіть, добродії, яка буде ваша реакція на те, що я завтра напишу бота (Роман Біблюк може підтвердити, що це нескладно) і просто зроблю на своєму сервері локальну стовідсоткову копію АІНу і novyny.org.ua і буду повністю копіювати всю інформацію, що з'являється у вас на сторінках. Я буду робити це під виглядом, що я є ніби-то пошуковець, і роблю це заради ваших сайтів, але(!) всіх своїх читачів будут підштовхувати додавати новини вже у мою базу, а не у вашу? Чекаю відповіді.

Посилання за темою:
http://unry.livejournal.com/11676.html
http://community.livejournal.com/kiev_job/267203.html?thread=140973...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-10-2006 у 05:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Колесниченко
Ви дуже погано розумієтесь на принципах роботи пошукових сайтів. Я вже писав і ще раз напишу. Мінімально кожен пошуковець повинен надати можливість відмовитися від індексації через robots.txt Джубл такої нагоди нікому не дав.
...
ніяке це не відділення Гугл. Фірма Тімсофт (teamsoft), керівник проекту Євген Собакарьов Дизайн в Гугла вкрадений, про що Гугл вже повідомлено.

1. Знаю як працюють пошукові машини.
2. Запитання в темі було поставлене так: чи потрібен сервіс такого типу (думка користувачів)? З точки зору звичайного користувача - зайвим не буде. І звичайному користувачу далекі проблеми власників.
3. З точки зору власника в даній ситуації питання не в тому хто кому які можливості має надати, а які методи впливу на джубла?





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Колесниченко
Новак
*



Повідомлень: 2
Зареєстрований: 14-10-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-10-2006 у 14:28


Цитата:
І звичайному користувачу далекі проблеми власників.

ага, позиція досить зрозуміла ;) Ви будете ходити до музею, де виставлені крадені картини. Це ж не Ви вкрали, а той власник музею, якщо міліція вважає за потрібне, вона його схопить, а до тих пір музей — дуже корисна штука, я навіть грошей за відвідування заплачу. Проблеми шеріфа індейців не турбують!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 16-10-2006 у 12:46


Приблизно так і є.... У багатьох музеях картини "вкрадені" - військові трофеї ітд... Але ніхто не перестає ходити... Хоча я не прихильник порушення авторських прав



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 16-10-2006 у 13:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Колесниченко
ага, позиція досить зрозуміла ;) Ви будете ходити до музею, де виставлені крадені картини. Це ж не Ви вкрали, а той власник музею, якщо міліція вважає за потрібне, вона його схопить, а до тих пір музей — дуже корисна штука, я навіть грошей за відвідування заплачу. Проблеми шеріфа індейців не турбують!

Просто зважте, що частиною вашої аудиторія є люди, які просто хочуть знайти роботу. І Ваші послуги чи послуги цього джубла - це всього лиш один зі способів знайти роботу. І я вважаю, що з точки зору їх психології для них не важливо, яким способом отримана інформація.

Я не захищаю крадіїв - мені вони також не подобаються як і вам. Але якщо у випадку музею все зрозуміло - чи річ вкрадена, чи ні, чи то є ориґінал, чи копія (звичайно, якщо хтось зацікавлений розбиратися в цьому). То з точки зору інформації в Інтернеті складно точно визначити межу, за якою інформація є краденою. Можна вважати, що Google так само "краде" у вас інформацію, але ви проти цього не заперечуєте. Також можна вважати, що метапошуківець "краде" інформацію в пошуківців.
Але проблема не в цьому, а в тому що:
1) ви вважаєте, що у вас джубл вкрав інформацію, а джубл напевно вважає, що ні (джубл дає посилання на сайти, з яких він взяв інформацію).
2) як ви можете вплинути на робот джубла, який працює "без правил"?





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мартинів
Академік
****



Повідомлень: 467
Зареєстрований: 29-8-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: антирагульський

[*] написано 21-10-2006 у 00:08


Поки мене не було, Сергієві Колесніченкову уже відповіли інші.
Користувачеві , який шукає роботу такий сервіс є однозначно потрібний , він полегшує йому життя та заощаджує час.
Адже, якщо Сергій Колесніченков не звернув уваги, питання було чи такий сервіс потрібен для звичайного користувача, який шукає роботу .

А вже інше питання - як влаштовано цей сервіс зсередини. Повинно бути не лише зручно користувачеві, але й коректно по відношенню до сайтів-донорів, із яких збирається інформація. І вовки ситі і вівці цілі.

Як на мене, то найбільш коректний формат - як у кожному пошуковику. Тобто користувач знаходить з допомогою сервісу вакансію, яка його цікавить, клікає і потрапляє на першоджерело з детальною інформацією (наприклад контакти, детальні умови і тд).

Наскільки я розумію, jooble.com.ua саме так і працює. І претензії від серверів вакансій мені не зрозумілі, адже проект не краде у них трафік, а навпаки, роздає його, причому не випадкову, а цільову аудиторію.

А щодо дизайну - красти негарно. Якщо Гугл засудить власників сервісу, буде цілком справедливо.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 25-12-2006 у 19:46


Нещодавно на виставці, присвяченій пошуку роботи до нас підійшли учасники цієї ж виставки і спитали, як ми збираємось конкурувати з таким монстром як Джубл, адже це ж проект Гугла.
Тобто рядові користувачі уанету не розуміють, що джубл і Гугл, окрім спертого першими дизайну, більше нічого спільного не мають.
Доречі, тільки тоді зрозуміла, в чому сенс дизайну, схожого на Гугл.




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 6-4-2007 у 10:03


Не знаю кого вітати. Чи компанію Гугл, яка відстояла свій дизайн, якщо відстоювала. Чи організаторів Джобла, не то Джубла, які його змінили.

На одного гуглівського клона стало менше. Прогрес.




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 9-4-2007 у 15:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Не знаю кого вітати. Чи компанію Гугл, яка відстояла свій дизайн, якщо відстоювала. Чи організаторів Джобла, не то Джубла, які його змінили.

На одного гуглівського клона стало менше. Прогрес.

Це вже не важливо. Все що їм міг дати дизайн Гугла - вони вже отримали.




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 10-4-2007 у 10:10


Зрештою, сайт дуже навітьне поганий. Хоча старий дизайн був практичнішим. Мені дуже сподобалась ідея



Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 4853
Реклама: