Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Карпати (Львів) - Шахтар (Донецьк)
Теодор
Дійсний член
***



Повідомлень: 113
Зареєстрований: 16-7-2002
Місто: м. Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

smile.gif написано 23-7-2002 у 12:49
Карпати (Львів) - Шахтар (Донецьк)


Всім привіт. Вчора була чудова ГРА. Шкода що судді намагались її зіпсути. На 100% не впевнений, але думаю що офсайду не було, коли Кабанов забивав гол. Цей гол міг стати окрасою туру. А жовта бєліку ( не можу поки що писати з великої літери ) була показана швидше із-за страху, а ніж з іншої мотивації. А жовта Васі Шведу ? Та шахтарі дозволяли собі і відкиди м'яча, і розмови з суддями, і жести, і багато іншого не передбаченого правилами. Шкода Кабанова - вже другий м'яч його не зараховують. Трохи не зрозумів я замін у другому таймі. Годвін - Швед. Перший навряд чи підсилив гру. І я так і не зрозумів - він що в нападі грав ? Іщенко - Мізін. Не треба було міняти Мізіна, якщо це була не вимушена заміна. Краще вже було поміняти Ковальчука, який не був дуже помітний, хоча добре виконував чорнову роботу. І ще повторюсь - треба шукати лівий край. Я з повагою відношусь до Вовчука, проте немає нікого вічного. Він явно там недотягує. Чекаємо тепер на очки з Маріуполя.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 49
Реклама: