Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Етика фотографування
Андрій Моравський
Академік
****



Повідомлень: 474
Зареєстрований: 17-8-2005
Місто: Львів
Нема на форумі


[*] написано 31-8-2007 у 10:10


Супроти такого "хамства" як тицяння мильницею в писок є файна штука. Називається об"єктив-телевик. І фотограф задоволений - і "жертва" спокійна :-)



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ольга Дудник
Новак
*



Повідомлень: 6
Зареєстрований: 20-11-2007
Місто: Яворів Львівська обл.
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-11-2007 у 15:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Більшість студентів, до викладачів ставляться, як до іншої касти і дуже дивуються коли бачать їх в звичайному місці, наприклад, у студентській їдальні. Тому зразу фоткають і біжать розказувати "А я таке бачив !!!!"

Студенти часто забувають, що викладачі - це звичайні люди.

Доброго дня!
Я пригадала, як один з моїх одногрупників побачив викладача, якого ми дуже боялися, у "Зорі", з кавою і коньячком. Тиждень, напевне, обговорювали цю подію. Це було на першому курсі. Але з часом почали спокійніше ставитися як до непередбачуваних зустрічей з викладачами, так і до самих викладачів.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 21-11-2007 у 22:28


Кажуть діти жорстокі.
Студенти ще також трохи діти. :)
Згадав такий випадок. Я був студентом у першій половині 90-х. Це був дуже важкий час для всіх працівників освіти, якщо хтось пам'ятає. Зарплати були такі, що жити на них було неможливо, і то їх не виплачували. Я взагалі дивуюся, що викладачі ще тоді на роботу ходили (про хабарі я мовчу - там де я вчився, хабарів не було в принципі).
Один з кращих викладачів, спражній авторитет і улюбленець студентів, людина дуже розумна і передова (принаймні мені він і відкрив світ інформаційних технологій, в якому я тепер і маю певні здобутки), утримуючи сім'ю, дітей змушений був піти на заробіток. А з роботою тоді була катастрофа, і він влаштувався в пункт обміну валюти простим оператором.
То багато хто зі моїх одногрупників спеціально бігали в той пункт обміну валюти поміняти бакс чи два, паралельно приколюючись над чоловіком. Були і такі, що пробували фотографувати.
Я тоді заледве пику не побив одному такому.
Це звичайно до етики фотографування стосується лише одним боком. Але напевно щось спільне є - зокрема, неповага до особистого життя та приватності людини.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5053
Реклама: