Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Мобільний в бізнесі
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 15-2-2007 у 17:24
Мобільний в бізнесі


Потрошки приходиться до потреби мати на фірмі власні мобільни телефонні номери, які можна давати працівникам для службового використання.
В основному розглядається КС і УМЗ, на даний момент перевага є в бік КС. Інші оператори хоч і мають привабливіші в плані цін пропозиції, проте покриття по Україні і якість звізку не теє.
Чи хтось користується корпоративним мобільним зв`язком? Можете описати враження від якості послуг? Де що шкандибає, які невидимі засади :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Корицький
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 6-11-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-2-2007 у 19:59


Тут треба розглядати конктрентий випадок. Скажімо, ми використовуємо юмс, для інтернету(GPRS), але для розмов використовуємо КС(в тому і в іншому випадку, якість не підводила, всі задоволені). Тим більше, недавно в КС були непогані акції. Вже залежить.


Але от цікавить, може хтось з тим зустрічався, або підкаже в яку сторону рухатися, контрак на платні послуги смс. Може воно і не так називається, але, шукав по нету - нічого такого не знайшов, навіть натяку. Я про смс оплату, наприклад: купівля картинок, рінгтонів, через смс:"Вишлів, код на номер 555, і отримаєте цей рінгтон. Вартість 5 грн". Цікаво, на який умовах вкладуються такі договори, скільки з того припадає оператору, скільки "хазяїну"? Куди і до кого звертатися? І немає якоїсь первиної інформація, на жодному сайті тих компаній.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 15-2-2007 у 21:47


Користаєм на фірмі 2 безлімітних ЮМС вже 3 роки. Крім того ще є 6 службових (теж ЮМС). Фірма оплачує певну суму, а решта, якщо працівник не вклався, то доплачує працівник. Загалом всі задоволені. Працівники їздять по всій Україні, скарг на покриття чи якісь проблеми не було ніколи.

Але після того, як ЮМС ввело обмеження на розмови у "безлімітних" плануємо переходити на безлімітні Білайн. Там умови майже ті ж (тільки GPRS дають 500 Мб халяви, ЮМС дає тільки 250), а ціна тільки на 80 грн більша. Може воно і не вигідніше, але директора "заїло". Крім того "добив" один випадок. Суть наступна. Фірма в місяць попадає 2-2,5 тис. грн. за мобільні розмови. За 3 роки не було жодних затримок з платежами. Одного разу, бухгалтерія, щось прорахувалась і заплатила менше і виникла заборгованість у 100 грн. ЮМС без попередження тут же вирубило всі 8 телефонів. А тут директор на важливій зустрічі і подзвонити не може :).
Одним словом скандал був в ЮМС грандіозний, і після того фірма поступово спригує з ЮМС.

Код:
Але от цікавить, може хтось з тим зустрічався, або підкаже в яку сторону рухатися, контрак на платні послуги смс. ....

Десь місяць тому мені на очі попадався сайт, який власне пропонує всі ці послуги. Щось на подобі відомої системи "Портмоне". Тобто певний посередник між операторами і кінцевим замовником. Там був перелік всіх українських операторів. На жаль назву сайту не запам'ятав. Якщо десь знайду в хісторі то кину.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 16-2-2007 у 01:30


Цитата:
Я про смс оплату, наприклад: купівля картинок, рінгтонів, через смс:"Вишлів, код на номер 555, і отримаєте цей рінгтон. Вартість 5 грн". Цікаво, на який умовах вкладуються такі договори, скільки з того припадає оператору, скільки "хазяїну"? Куди і до кого звертатися? І немає якоїсь первиної інформація, на жодному сайті тих компаній.

Рускі вже всьо давно придумали. Покривають Україну, Казахстан і Росію. Але вартість висока. Оператор собі забирає біля 50%+посередник процентів 10% і решта вам.
Ось декілька:

http://www.smscoin.com
http://www.micro-pay.ru
http://www.smszamok.ru

Шукай в яндексі по слову "смс биллинг"
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 16-2-2007 у 15:17


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Інші оператори хоч і мають привабливіші в плані цін пропозиції, проте покриття по Україні і якість звізку не теє.

Ви спочтку подумайте наскільки покриття по Україні потрібно. Рельно у Білайна зараза покриття таке яке було в УМЗ в 2003 році. При тому не стоїть на місці.

Якщо вибирати серед козлів, то УМЗ у Львові краще працює ніж КС. У Києві за УМЗ гіше тільки тільки Лайф.

Неможу зрозуміти смислу платити 22 копійки + ПЗ 27 коп в межах корпорації. При тому у Білайна це безкоштовно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 16-2-2007 у 21:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Інші оператори хоч і мають привабливіші в плані цін пропозиції, проте покриття по Україні і якість звізку не теє.

Ви спочтку подумайте наскільки покриття по Україні потрібно. Рельно у Білайна зараза покриття таке яке було в УМЗ в 2003 році. При тому не стоїть на місці.

Якщо вибирати серед козлів, то УМЗ у Львові краще працює ніж КС. У Києві за УМЗ гіше тільки тільки Лайф.

Неможу зрозуміти смислу платити 22 копійки + ПЗ 27 коп в межах корпорації. При тому у Білайна це безкоштовно.

Жінка з донькою взяли для проби пару білайнів. Іноді не можу додзвонитися з першого разу, іноді передача голосу не дуже, хоча апарати що в мене, що в жінки хороші.
Ну та побачимо. Ціни в бі звісно дуже привабливі.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 16-2-2007 у 21:47


Цитата:
Жінка з донькою взяли для проби пару білайнів. Іноді не можу додзвонитися з першого разу, іноді передача
голосу не дуже,

Дивно. В мене і в дружини Білайн з червня. Десь до жовтня-листопада були такі проблеми. А зараз гріх жалітися-все чудово працює.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 20-2-2007 у 03:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Жінка з донькою взяли для проби пару білайнів. Іноді не можу додзвонитися з першого разу, іноді передача голосу не дуже, хоча апарати що в мене, що в жінки хороші.
Ну та побачимо. Ціни в бі звісно дуже привабливі.

Можете сказати район де це відбувається?
Недавно дзвонив друзям на Бі у Львів. Якість супер. Ніяких претензій нема. Щодо проблемних місць, то не виключено що вони є.
Це можна сказати про любого оператора. При бажанні можу вам розказати де навіть у УМЗ з КС такі є. (У всякому разі ще пів року тому були).
І ще одне: є така карта: http://lviv.urs.net.ua
Самий цікавий момент скажу що там 29-та, там колись була жовта точка.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Дивно. В мене і в дружини Білайн з червня. Десь до жовтня-листопада були такі проблеми. А зараз гріх жалітися-все чудово працює.

Мені теж дивно. Зараз покриття покращилось за рахунок нових нових баз. До того ж на деякі бази почали підсилювачі ставити.
А осінню у Львові всі перетрясали. Тож і не дивно що мережу плющило по повній. У Києві така ж історія була. Пару раз приходжу додому а телефон в упор не реєструється в мережі.
І ще після заміни обладнання новий комутатор причепили.
Доречі, наскільки мені відомо у Львові комутатора КС немає. Тож весь траф через Франківськ ходить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 20-2-2007 у 09:40


У мене більше року був КС корпорація.
Я була мабуть найщаслівошою людиною, коли його здихалась.
По-перше, плата за з"єднання 29 копійок, в закритій абонентській групі вартість хвилини - 25 копійок, на всі інші номери на момент підключення (рік назад) по 2,25 грн хвилина.

Пару місяців назад захотіла дізнатися свої тарифи, в колл-центрі мене переключали зі служби на службу а потім сказали, що для того, щоб я дізналась свої тарифи, мені потрібно їхати в центральний офіс, там знайти відділ по обслуговуванню корпоративних клієнтів, написати заяву на ім"я голови відділу, показати паспорт і тільки після того мені розкажуть про мої тарифи....

Якщо на рахунку при корпорації залишається менше 10 грн - ви нікому не в змохі подзвонити. Якщо за місяць не поповнюєте рахунок - перестаєте отримувати смс-повідомлення.

Кожного місяця з рахунку знімається сума 5,50 грн за користування корпоративним номером.
При користуванні КС корпорацієб в мене в місяць вилітало десь 250-300 грн на розмови. Перейшла на Лайф - при тому ж об"ємі розмов вкладаюсь по грошам десь у 50-70 грн.




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 20-2-2007 у 10:03


Взагалі-то тарифи розписані на сайті.
А ціни, які ви, Вікторія, вказали - це з якихось жахалок.
Наприклад, тариф Бізнес 150. ПЗ - 19 коп, розмови в корпорації по 10 коп, на інші номери КС - 40 коп, на усі інші номери в Україні - 70 коп. Це навіть трохи дешевше, ніж є зараз у мене на Джинсі, тільки в мене з ухилом в УМС.
Звичайно ПЗ - це ганьба, але от порівняти з Бджолайном - там не є вигідніші тарифи. Те, що економиться на розмовах в середині корпорації, витрачається на розмови назовні, бо вони дорожчі. Хіба тариф: всередині 0, всюди по 70 коп більш збалансований.
Проблема в тому, що вибір треба зробити раз і надовго. Бо це телефони фірми, а в бізнесі міняти номер - питання болюче.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 20-2-2007 у 12:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Взагалі-то тарифи розписані на сайті.
А ціни, які ви, Вікторія, вказали - це з якихось жахалок.


На сайті КС розписані тарифи корпоративних послуг для середнього та малого бізнесу. Якщо ж планується підключення більш ніж 30 чоловік - там йде он-лайн заявка на підключення, а далі всі ваші тарифи та послуги вам уже розписує їх менеджер з відділу по роботі з корпоративними клієнтами. І ціни там зовсім інші, на сайті їх не викладують.
У нас підключалось більше 100 чоловік, за умовами Договору ми мали користуватися послугами КС корпорації мінімум 9 місяців.




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Корицький
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 6-11-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-2-2007 у 15:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka

http://www.smscoin.com
http://www.micro-pay.ru
http://www.smszamok.ru

Шукай в яндексі по слову "смс биллинг"


В росії є декілька таких, але щось незустрів жодного, хто би надавав такі послуги на Україні.

Шкода.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 24-2-2007 у 01:23


2 Вікторія Котлярова
Що УМЗ що КС, мало чим відрізняються.
Щодо Лайфа, то кв вам металічна якість голосу на лайфі? Останнім часом в Києві спостерігається в багатьох районах.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 24-2-2007 у 16:14


Романе, вас так кидає в крайнощі.
То ви кажете стосовно Лайфа:
Цитата:

...А так претензій немає. По містах покриття краще ніж в УМЗ і КС. Якість послуг теж краща.

То ви вже ним незадоволені.
Може ватро якось більш зважено відноситись до власних слів. А то тепер от вихваляєте аж понад міру ПіплНет. А я вже задаю собі запитання - чи приймати до уваги те, що пише Роман, чи це знову якісь емоційні спалахи?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 25-2-2007 у 01:04


Так так, і за одно дату опублікування цього повідомлення приведіть. А потім будем говорити далі. В сусідній вітці пару хвилин тому другу частину відповіді там написав. Нікотин вбиває коня, шара вбиває мережу.
Щодо піпл нет, то покищо ті послуги(інтренет) заради яких я підключився дійсно якісні. Ніяких претензій немає. Точно так же немає претензій до Білайна.
З приводу чим мені неподобається UMC, то тим що в Києві якість мови така що інколи не впізнаєш співрозмовника. У Львові краще у них діла, зато у КС гірше у Львові. Лайфом у Львові не користувався, у Києві буквально від осені котиться вниз. Причини відомі.
Тузом колзирним Білайна є якість мови із-за кодека що використовується. Доречі вони перші почали використовувати AMR. І ще до того без всяких врізань. Недолік не таке широке покриття. Але останнє мені зовсім не критично. Дешевше юзати переадресацію. І так для інформації скажу що у Донбасі у Білайн, як це не дивно, великі проблеми.
ГТ нажаль у Львові мережу непобудує так як частот не хватило. Тим не менше по Києву якість послуг доволі на високому рівні. Плюс роумінг з Білайном по Україні (покищо лише на західній) фактично робить його конкурендоздатним. Шкода що у Львові підключень не буде.
ПіплНет це специфічна мережа. Покажіть мені у якого мобільного оператора є ціна хоча б 10коп за МБ (акцію ака гіга не рахуєм). Я тим самим накінець-то вирішив для себе проблему з інетом. Зрештою вони позиціонують себе на ринку не зовсім як мобільний оператор. До того по самій теорії ємність CDMA мереж в 4 рази більша з усіма випливаючими наслідками.
Щодо проіннформованасті то скажу таку річ, що просто знаю людей які працють в УРС і ТСУ. В ТСУ перейшли більшість з Велтона, UMC і Астеліта. Тож що діється в цих конторах вони дуже проінформовані що куди як діється. І доволі часто ми на ці теми спілкуємся.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 25-2-2007 у 14:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Так так, і за одно дату опублікування цього повідомлення приведіть. А потім будем говорити далі.

12.01
Все, що я хотів - звернути вашу увагу на необхідність більш зваженої, не такої емоційної позиції. Бо ваші дописи читають інші люди. А якщо ви в одній темі хвалите щось одне, а в інші це саме хаєте, то цим створюєте плутанину.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Вікторія Котлярова
Дійсний член
***



Повідомлень: 213
Зареєстрований: 25-12-2006
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: радію життю

[*] написано 26-2-2007 у 11:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
2 Вікторія Котлярова
Що УМЗ що КС, мало чим відрізняються.
Щодо Лайфа, то кв вам металічна якість голосу на лайфі? Останнім часом в Києві спостерігається в багатьох районах.


Хм.... я постійно знаходжуся у Києві, причому користуюсь мобільним зв"язком у різних його районах. Все нормально. Єдиний мінус - в метро погано бере (КС і УМС ловить краще).




Робота в Києві - я тут живу :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 4-3-2007 у 06:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
Так так, і за одно дату опублікування цього повідомлення приведіть. А потім будем говорити далі.

12.01
Все, що я хотів - звернути вашу увагу на необхідність більш зваженої, не такої емоційної позиції. Бо ваші дописи читають інші люди. А якщо ви в одній темі хвалите щось одне, а в інші це саме хаєте, то цим створюєте плутанину.

Не забувайте що часи міняються. Якщо ще місяць тому лайфом у Києві можна користуватися і без проблем, то зараз хіба зранку і вночі. Якщо раніше проводили голосові конференції на лайфі, то зараз це впринципі неможливі. Якщо будете в Києві матимите час і бажання, то можу продемонструвати вам наглядно. Якщо маєте лайф, то ще простіше, можете скинути мені ПП з номером, або я вам. І поспілкуємося. Запрошую всіх.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
2 Вікторія Котлярова
Що УМЗ що КС, мало чим відрізняються.
Щодо Лайфа, то кв вам металічна якість голосу на лайфі? Останнім часом в Києві спостерігається в багатьох районах.


Хм.... я постійно знаходжуся у Києві, причому користуюсь мобільним зв"язком у різних його районах. Все нормально. Єдиний мінус - в метро погано бере (КС і УМС ловить краще).

Знайомий живе на Печерську і те саме мені каже. А коли зайшов до мене в гості (мікрорайон Теремки-1), то сам прозрів. Але це перша частина байки. На роботі (вул. Васильківська) там ще красивіше виглядає. Якщо 15го січня ніяких проблем не було, то буквально ч-з тиждень два ввечері дозвон не з першого разу + типові артефакти перегруженої мережі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5178
Реклама: