Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Скрябін
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 10-2-2015 у 22:45


Мама Кузьми "Скрябіна", який трагічно загинув у ДТП, звернулася до преси і попросила не спекулювати на темі смерті музиканта. За словами Ольги Михайлівни дівчина, яка була в той момент разом з Кузьмою в машині, дала свідчення. З них стає зрозумілим, що смерть Кузьми є "страшною випадковістю", передає "Львівська Хвиля". "Не було ніякої підстави, було чисте ДТП... Мені вже все доклали, є свідок, є людина, яка їхала з ним в машині. Поговорили з нею. На середині дороги був лід. Все було наче сухо, та посередині дороги була льодова брила. І він на неї попав", - поділилася Ольга Михайлівна.

Вона наголосила, що її сина ніхто не вбивав і попросила українців "відпустити" Кузьму "Не було ніякого вбивства! Мого сина ніхто не вбивав! Заспокойтеся! Я вам всім дуже дякую! Усім дякую, хто був зі мною в цей тяжкий час! Та нехай його душа спокійно спочиває", - сказала мама музиканта.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/glamur/suputnicya-kuzmi-rozpovila-podrobici-smertelno...





Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
dr.Trollin
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1059
Зареєстрований: 3-6-2003
Місто: Львівська політехніка
Нема на форумі

Настрій: ще живий

[*] написано 10-2-2015 у 23:02


тут такеє...
свідок - це дуже добре...

АЛЕ свідок і _офіційни_ верифікований висновок - це не є еквівалентні справи...

я би перед тим як рЯдити почекав на це.
бо варіативність місце має (я не про такі тривальні/примітивні речі як "підрізали")

_душа_ таки хай спочиває спокійно. атож.
але (на скільки я розумію Кузьму) стан спочинку то НЕ є те, що він обрати мав намір.

"відпустити душу" - ну так. хай Летить.
а от "спочивати" ... ну то вже як забажає він...




З повагою, Сергій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 11-2-2015 у 21:39


Хороший текст, про те, що ми можемо зробити в пам'ять про Кузьму, замість того, щоб роздувати теорії змови.
Смерть Скрябіна: причини і уроки
http://kurs.if.ua/blogs/smert_skryabina_prychyny_i_uroky_14203.html




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 530
Реклама: