Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Страшно у душі
Іван Корицький
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 6-11-2006
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-5-2007 у 13:31
Страшно у душі


Що робити коли страшно "у душі"? Ніби все добре, нічого не трапилося, а от "в душі" щось не те. А може то не "в душі"?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Дєдик
Дійсний член
***



Повідомлень: 190
Зареєстрований: 23-3-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 24-5-2007 у 14:28


Відволіктися:
поїхати кудись, на природу (в гори).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 24-5-2007 у 16:43


В кожного свій підхід.
Але головне визначити причину, бо якщо відволіктися але не знати причину - то всеодно воно повернеться.
Подумаєте що з вами, чого пусто в душі, чого прагне душе але можливо не має, вловіть момент - коли це пропадає...одним словом знайдіть причину а потім усуньте її.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 24-5-2007 у 17:26


...може то просто пыдвищена тривожність, одна з однак депресії або сильного стресу?... відпочити, відволіктися, змінити обстановку, подивитися на своє життя трохи зі сторони, - може, це допоможе?



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 24-5-2007 у 19:20


У мене це як правило означає надмірне ігнорування духовною працею в угоду матеріальним речам. Тобто, втрачається сенс життя, а від цього страждає душа.
Пропоную зробити експеримент - вибрати час і з`їздити в Унівську Лавру. Це монастир 16-го століття, хоча перші монахи поселились там ще в дванадцятому. Взагалі місце унікальне, коли під`їжджаєш, вся територія монастиря так ніби відділена від усього світу і стоїть поза часом.
Найбільше мені подобається приїхати в будень, коли мало сторонніх, після обіду, щоб залишитись на вечірню.
Можна, при бажанні, поговорити з кимось із отців.
Якщо нема власного автомобіля, з верху Личаківської іздять маршрутки, щодві години.

А проста переключка з однієї матеріальної речі на іншу душі не допоможе.

ПС. Взагалі, реальна допомога в такі моменти - це молитва. Але молитись теж треба вміти. Є цілі трактати отців, присвячені правильній молитовній практиці.
Ну, це я до того, що будь-які засоби все рівно всередині в нас. Зовнішні обставини тільки можуть посприяти, але не ззовні вирішення проблем.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 25-5-2007 у 07:12


У мене також таке бувало, тривого і ти не знаєш чому?

Деколи це ні до чого злого не приводило, просто ставалося щось непередбачуване і несподіване і тривога минала.
Головне в такі дні, не віддалаятися від близьких або він коханої людини...
Тому що, я дуже ставала відлюдькувата і сама собі шкодила.
Деколи, це був страх перед майбутнім...




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Шпачук
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 27-1-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 25-5-2007 у 09:01


Цитата:

Страх перед людиною пастку дає, хто ж надію складає на Господа, буде безпечний. Прип. 29:25

Цитата:

Бо не дав нам Бог духа страху, але сили, і любови, і здорового розуму. 2Тим.1:7
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Марчук
Новак
*



Повідомлень: 1
Зареєстрований: 29-5-2007
Місто: Рівне
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 29-5-2007 у 22:51


Часом страх чи депресія є проявами фізичних чи психічних захворювань, тому насамперед треба було б звернутись і обстежитись в лікаря. Та й хто може краще визначити причину цього стану, ніж інша людина, якій можна довіряти?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Volodymyr Kislitskyi
Новак
*



Повідомлень: 16
Зареєстрований: 28-5-2007
Місто: kyiv
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-5-2007 у 00:34


Страх, не страхи!
Нажаль, ознака це біди.
Хутчиш дізнайся звідки,
І не тримай його в собі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Богдана Курилюк
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 408
Зареєстрований: 19-4-2007
Місто: Коломия
Нема на форумі

Настрій: гарний

smile.gif написано 22-7-2007 у 21:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
У мене це як правило означає надмірне ігнорування духовною працею в угоду матеріальним речам. Тобто, втрачається сенс життя, а від цього страждає душа.
Пропоную зробити експеримент - вибрати час і з`їздити в Унівську Лавру. Це монастир 16-го століття, хоча перші монахи поселились там ще в дванадцятому. Взагалі місце унікальне, коли під`їжджаєш, вся територія монастиря так ніби відділена від усього світу і стоїть поза часом.
Найбільше мені подобається приїхати в будень, коли мало сторонніх, після обіду, щоб залишитись на вечірню.
Можна, при бажанні, поговорити з кимось із отців.
Якщо нема власного автомобіля, з верху Личаківської іздять маршрутки, щодві години.

А проста переключка з однієї матеріальної речі на іншу душі не допоможе.

ПС. Взагалі, реальна допомога в такі моменти - це молитва. Але молитись теж треба вміти. Є цілі трактати отців, присвячені правильній молитовній практиці.
Ну, це я до того, що будь-які засоби все рівно всередині в нас. Зовнішні обставини тільки можуть посприяти, але не ззовні вирішення проблем.


Безперечно погоджуюся з цими словами, бо коли виникає страх у душі, то шукаю допомоги і розради у Бога. При цьому отці радять читати таку молитву:

Молитва до Чесного Хреста проти всіх злих духів
Хай воскресне Бог, і розбіжаться вороги Його, і побіжать від Лиця Його ненависники Його.
Як щезає дим, нехай щезнуть. Як тане віск від вогню, так нехай згинуть злії від тих, хто любить Бога, І хто осіняє себе знаком Хреста і в радості проказує:
радуйся, найдорожчий Животворчий Хресте Господній. Ти проганяєш злих силою розп'ятого на Тобі Господа нашого Ісуса Христа, що до пекла зійшов, і силу нечисту потоптав, і подарував нам Тебе, Свого Чесного Хреста, на прогнання всякого супротивника. О, Найдорожчий і Животворчий Хресте Господній! Помагай мені зі Святою Непорочною і Пречистою Дівою Марією і - з усіма святими навіки. Амінь.
Перед тим, як заснути, озирнися думкою на прожитий день і розкайся в гріхах своїх перед Господом

Мені особисто навіть в дуже важких психологічнних та життєвих ситуаціях допомагає...




З повагою та найкращими побажаннями Богдана Курилюк
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 7-11-2007 у 11:49


Людина притягує своїми думками певні ситуації. Тому рецепт уже був запропонований - відволіктись, переключити свої думки на якийсь приємний і інший об"єкт.
Я , наприклаД, так кинула палити.:sing:
Подивіться док фільм "Секрет". Може допоможе це зрозуміти. Успіхів!




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Степан Гладкий
Новак
*



Повідомлень: 3
Зареєстрований: 24-6-2008
Місто: Україна
Нема на форумі

Настрій: відповідно до інформації

[*] написано 27-6-2008 у 18:05


Коли страшно у душі "плюньте на все", випийте 50 гр. доброго виноградного вина, лязьте на диван, чи ліжко і подумки з вірою скажіть: " Хай буде Воля Твоя, як на Небі так і на Землі...!" Головне скажіть це впевнено і з вірою, віддавши 100% все на Волю Божу. Жодна волосина з Вашої голови без Волі Божої не впаде, якщо повірите в Божу Всемогутність...



Оправдовутись потрібно перед Богом, а не перед людьми, тільки Він Досконалий...!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ірина Назарова
Дійсний член
***



Повідомлень: 183
Зареєстрований: 20-4-2009
Місто: Лемберг
Нема на форумі

Настрій: злюка

[*] написано 23-4-2009 у 10:19


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Степан Гладкий
Коли страшно у душі "плюньте на все", випийте 50 гр. доброго виноградного вина ... з вірою скажіть: " Хай буде Воля Твоя...


Шось не в"яжеться одне з другим...




У тебе немає душі. Ти - душа. У тебе є тіло (Клайв Льюїс)
http://kramnychka.net.ua/
http://znymky.com/
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Станіслав Лозинський
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 30-6-2011
Нема на форумі


[*] написано 30-6-2011 у 15:54


Цитата: Початково розміщене учасником Іван Корицький  
Що робити колди страшно "у душі"? Ніби все добре, нічого не трапилося, а от "в душі" щось не те. А може то не "в душі"?


Якщо знаєш, що на все воля Божа, -- то боятись нічого. Читав "Шлях Аріїв" Канигіна? Він там теорію висуває, що заповідей було не 10 а 12 ( а й справді число 10 якось по Біблії рідко проходить.) і 11-та була "не бійся!" По- моєму це дуже мудро. Той, щона Господа надіється -- страху не має. Але то так складно... А страх в душі чи тривога може і повязана з передчуттями, але не обовязково. Може ти людина з тонкою організацією чуттів і просто гостро відчуваєш чиєсь горе, не факт, що то нена іншому кінці земної кульки . Так, що я теж схиляюсь більше до 50 грамів(не більше :0) заспокоєння, якщо розумом почуттів не вгамуєш
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 10-7-2011 у 14:25


Мені вже 47 років, і я з дитинства живу зі "страхом" в душі, іноді навіть з жахом... Боронь Боже алкоголь... Причина тут в тому, що Вас Бог обділив твердою шкірою тваринних інстинктів, і Ви своїм єством відчуваєте всі нюанси і проблеми боротьби світла і темряви, добра і зла... Віддаліться свідомо від темряви і зла якнайдалі. Сказати "виконуйте дослівно заповіді Божі" мало. ...Нагодуйте конкретного голодного... Одягніть конкретного замерзаючого..., навіть переведіть бабусю через дорогу, не чекайте поки вона Вас попросить...
І Ви відчуєте, як страх відходить, а душа наливається світлим теплом...!!!




Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5463
Реклама: