Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Проблема - некомпетентні користувачі інтернету
Djin
Заблокований




Повідомлень: 11
Зареєстрований: 5-2-2003
Місто: none
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

exclamation.gif написано 5-2-2003 у 02:20
Проблема - некомпетентні користувачі інтернету


В інтернеті у світі дуже багато користувачів, і навіть не просто користувачів а адміністраторів!!, які не зовсім розуміють те, що вони можуть "дістати по зубам" від ненормальних людей, яким не дай поїсти - а дай комусь накапостити.
При скануванні декількох підсіток користувачів у Львівських провайдерів я побачив що в багатьох користувачів є розшарені ресурси з ПОВНИМ ДОСТУПОМ!!!!, - у деяких навіть без паролю, - хоча і простий пароль на 3-4 символа можна підібрати за 5 хвилин!!!
У деяких був повний доступ до диску С: без паролю!
Якщо не використовуєте протокол Netbios то відключіть його!

Провірити свій комп'ютер ви можете зайшовши по адресу http://void.ru/?do=checkb (не заходіть з проксі)

Прохання до всіх користувачів інтернету у Львові! - не лишайте такі гіганські дири на своїх комп'ютерах! - через які навіть слон пролізе!

інакше - дістанете по зубам! - а то і понижче ;-)




.13 team.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 5-2-2003 у 07:29


Тільки що свій провіряв. Правда я його пред тим натсроював і захищав :)
Короче void.ru сказав що "уровень опасности отсутствует".

А про цы дири ти правий. Я взагалі не розумію чому в 2000 вінді по замовчуванню розшарені жорсткі диски :rolleyes:
В себе я їх спеціально закривав. Невже майкрософт не міг зробити навпаки, щоб ті кому треба - відкрили ?

Ми одного разу колись давно в одного тіпа з колєгою фільм качали :baddevil:
Правда він гад напевно був діалапщик, і роз'єднався :) Погано коли без докачки :)

А ще на paidforum.com вчора глюк був страшний. Заходжу і бачу айпі адреса всіх хто був на форумі і хто зараз в онлайні :) Тільки залишалося що відсканувати і полазити трохи по їх вінтах :baddevil:




Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 557
Реклама: