Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Надмірні прибутки - що це?
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 6-9-2007 у 18:21


...нато, просто якщо сумагрошей у певній економіці однакова, але один стає мільйонером, а десять - жебраками... не кажучи вже про 90-ті роки, коли ця сума відверто падала і навіть знецінювалася... то тоді цей мільйонер отримує надприбутки...



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 6-9-2007 у 18:26


... зате як працівник поїхати в китай чи німеччину темпіка хотіла б мати можливість, а це не буде витрачання грошей, що належать до надмірних прибутків за її ж логікою? :o
подвійна мораль - теж мораль :lol:
в кожного своє поняття справедливості :saint:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 6-9-2007 у 18:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...нато, просто якщо сумагрошей у певній економіці однакова, але один стає мільйонером, а десять - жебраками... не кажучи вже про 90-ті роки, коли ця сума відверто падала і навіть знецінювалася... то тоді цей мільйонер отримує надприбутки...


ми говоримо різними мовами і на різні теми
або перекладача в студію або в мене зараз дах поїде остаточно :lol:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 6-9-2007 у 18:31


...при чому тут тих 800-1000 долярів в місяць до мільйонів, які заробляють всі ці нуворіші?... в китай їздить кожен простий амер. студент, подекуди навіть за стипендію...



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 6-9-2007 у 18:35


...слово *прибутки* мають стосунок до серйозного підприємництва (виробництво, торгові мережі тощо), нато... ваш ж бізнес - це шарашкіна контора на засадах самоокупності, то про які прибутки можна говорити... у простих громадян не прибутки, а просто доходи... абсолютно не мала жодного бажання зачіпляти вас і ваш так званий бізнес... просто ви все сприймаєте як шпильки в вашу сторону, коли я кажу про речі більш глобальні...



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 6-9-2007 у 18:58


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...слово *прибутки* мають стосунок до серйозного підприємництва (виробництво, торгові мережі тощо), нато... ваш ж бізнес - це шарашкіна контора на засадах самоокупності, то про які прибутки можна говорити... у простих громадян не прибутки, а просто доходи... абсолютно не мала жодного бажання зачіпляти вас і ваш так званий бізнес... просто ви все сприймаєте як шпильки в вашу сторону, коли я кажу про речі більш глобальні...


весь малий і середній бізнес то виключно шарашкині контори? :o
з чого ви взяли що знаєте щось про серйозний бізнес? ви ж елементарного не розумієте і очевидно не будете
людина яка купує речі на секонд-хенді і якій не вистачає на продукти в принципі не здатна розумітися на прибутках бо не має їх :)
а ви, темпіко, навіть враження не вмієте створити що розумієтеся на прибутках :lol:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 6-9-2007 у 19:23


8*людина яка купує речі на секонд-хенді і якій не вистачає на продукти в принципі не здатна розумітися на прибутках бо не має їх * - це ви про кого, цікаво?...
:lol::lol::D




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 6-9-2007 у 22:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
8*людина яка купує речі на секонд-хенді і якій не вистачає на продукти в принципі не здатна розумітися на прибутках бо не має їх * - це ви про кого, цікаво?...
:lol::lol::D


це я про ваш щоденник в livejournal
щось я там читала про кеди і секонд-хенд :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 6-9-2007 у 22:50


...так ви щось для початку допетрайте, що ви там читали, а потім кажіть... сьогодні ще одна глупа кобіта мені пише в аську (а вона налабала дуже халтурний лого для однієї солідної львівської фірми, і ще хвалилася, що добре заплатили, а я знаю, як на тій фірмі до того лого поставилися насправді, і розкритикувала його), що, мовляв, якої ще реакції можна чекати від незадоволеної життям старої діви... я питаю, ов-ва, це ти звідки таке взяла... а вона - з твого жж... боже, як я реготала... принципово ніц не пишу про особисте життя відкрито, для цього є приватні і закриті пости... і ось, ще одна робить скороспілі висновки, читаючи мій жж... слів просто нема.



...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 6-9-2007 у 22:56


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...слово *прибутки* мають стосунок до серйозного підприємництва (виробництво, торгові мережі тощо), нато... ваш ж бізнес - це шарашкіна контора на засадах самоокупності, то про які прибутки можна говорити... у простих громадян не прибутки, а просто доходи... абсолютно не мала жодного бажання зачіпляти вас і ваш так званий бізнес... просто ви все сприймаєте як шпильки в вашу сторону, коли я кажу про речі більш глобальні...


...це ж що має бути в голові щоб таке писати? :o
фірма створюється для того щоб приносити прибуток - інакше її існування є недоцільним. такі речі малося би ся знати колишньому фіндиректору і бухгалтеру

самоокупність - це добра ознака. ви щось маєте проти? :)

шарашкіна контора - оце неясно мені що ви маєте на увазі, може поясните? не можу ж я все знати
а ще про глобальні речі - звідки розуміння глобального, якщо нема розуміння елементарного? :)

ох... якщо чесно, про таких незадоволених життям як ви мій чоловік каже: "в неї давно сексу не було" :)




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 6-9-2007 у 23:13


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...так ви щось для початку допетрайте


... та мало-хто може допетрати що ви пишете про що б ви не писали :lol:




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олексій Мачехін
Модератор
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 4597
Зареєстрований: 31-5-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: теплий

[*] написано 6-9-2007 у 23:33


Шановні Ната Толмачова і Tempika
Чи не могли б ви утриматись від переходу на особистості під час обговорення цієї теми?
Був би дуже вдячний.




Цінуй чужі думки, але не настільки, щоб привласнювати їх.
Дмитро АРСЕНИЧ
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-9-2007 у 07:59


Цитата:
ох... якщо чесно, про таких незадоволених життям як ви мій чоловік каже: "в неї давно сексу не було" :)


Попереджаю пані Нату про категоричну недопустимість подібних "агрументів" на Форумі.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 7-9-2007 у 08:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
ох... якщо чесно, про таких незадоволених життям як ви мій чоловік каже: "в неї давно сексу не було" :)


Попереджаю пані Нату про категоричну недопустимість подібних "агрументів" на Форумі.


...я знаю. більше не буду.
... а називати мою фірму "шарашкіною конторою" допустимо? :o




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-9-2007 у 08:13


Недопустимо



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 7-9-2007 у 08:18


....андрію, прошу вибачення :-)

...просто я не можу зробити жодного посту на форумі, щоб ппані ната не сприйняла це одразу в свою сторону, ніби більше й нема у львові, украіні і світі іншого бізнесу, окрім її власного... перехідна особистості і такій дискусії, звичайно ж, недопустимий... чому на моє повідомлення *...якщо ти купуєш мерси і тратиш гроші на дівок в куршевелі, коли 90 процентів населення країни живе дуже скромно, а з тих 90 кожен третій не завжди їсть 4 рази кожен день, то у тебе явно надприбутки... і вони саме за рахунок тих, хто бідує... валовий-то прибуток країни не так росте, як твої доходи, правда? * одразу бул
о зреаговано так бурхливо і знов ж недопустимо?... це хіба стосувалося її?

...взагалі мушу визнати, що ніхто ніколи в інтернеті на мене не вилив стільки бруду, як пані толмачова.

...до речі, шарашкіною конторою в усі часи називали підприємство, що не займається виробництвом, і назва ця радше має гумористичний відтінок, ніж принизливий...

....і останнє: зауваження про інтимне життя інших, як правило, роблять ті, у кого з ним далеко не гаразд... як говориться, *у кого чего болит, тот о том и говорит*... менше читайте чужі жж і проводьте більше часу в реалі, нато, може, тоді ваша агресія направиться в більш продуктивне русло.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 7-9-2007 у 08:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
....і останнє: зауваження про інтимне життя інших, як правило, роблять ті, у кого з ним далеко не гаразд... як говориться, *у кого чего болит, тот о том и говорит*... менше читайте чужі жж і проводьте більше часу в реалі, нато, може, тоді ваша агресія направиться в більш продуктивне русло.


... а мені ще ніхто не наговорив стільки дурниць стільки ви темпіко - ні в реалі ні в неті :)
я крім форуму і кількох газет майже нічого в неті не читаю, так що з реалом в мене все гаразд, на відміну декого - таке в мене склалося враження :)
і нема в мені агресії, просто від постійного сюсюкання вуха складаються в трубочку...
зауваження про інтимне життя роблять ті, хто може собі дозволити їх зробити :lol:
а відповідаю я на ті повідомлення на які хочу в тих темах які хочу і не конкретно говорю про свій бізнес, а взагалі
мене дратують вічно незадоволені життям люди, які мислять стереотипно і нездатні дивитися на світ широко :P




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 7-9-2007 у 08:56


Цитата:
... а мені ще ніхто не наговорив стільки дурниць стільки ви темпіко - ні в реалі ні в неті :)
я крім форуму і кількох газет майже нічого в неті не читаю, так що з реалом в мене все гаразд, на відміну декого - таке в мене склалося враження :)
і нема в мені агресії, просто від постійного сюсюкання вуха складаються в трубочку...
зауваження про інтимне життя роблять ті, хто може собі дозволити їх зробити :lol:
а відповідаю я на ті повідомлення на які хочу в тих темах які хочу і не конкретно говорю про свій бізнес, а взагалі
мене дратують вічно незадоволені життям люди, які мислять стереотипно і нездатні дивитися на світ широко :P


Навіть, якщо Вас дратують якісь люди, то на ФоРуМі ви маєте ставитися до них ввічливо і з повагою, дискусію вести аргументовано і не переходити на персональні звинувачення. Ви за це "розписалися", коли реєструвалися на форумі.
Цілком можливо, що і Ви когось дратуєте, але ж Вам ніхто не хамить і не коментує Ваше статеве життя.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ната Толмачова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 832
Зареєстрований: 2-1-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: :)

[*] написано 7-9-2007 у 09:00


... я і не починаю хамити перша :)
і тим більше не коментую чиєсь статеве життя :mad:
дискусію всі повинні вести аргументовано!!!!




www.edicta.ho.com.ua - практичні курси та тренінги
Правила існують, щоб робити винятки
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 7-9-2007 у 09:04


Зважаючи на те, що тема перейшла в повний офф-топ, будемо вважати її вичерпаною :)



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5744
Реклама: