Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Fedora 7 + Berly
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 3-10-2007 у 23:43
Fedora 7 + Berly


Ваші враження від продукту Fedora 7 + Berly. Недоліки, переваги та перспектива! Дуже цікавить думка громади!



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 4-10-2007 у 01:42


Берил хіба там стоїть? Він вже ж відійшов непам'ять, замість нього стоїть compiz. З мого досвіду - чим більше ефектів, тим більше система жере ресурсів, і тим більше гальмує.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Онук Юрій
Дійсний член
***



Повідомлень: 228
Зареєстрований: 10-12-2006
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Нірвана

[*] написано 5-10-2007 у 09:44


Так ти правий compiz є на даний час, але Berly чули та бачили хоч у скріншотах усі! Цікавить наступне чи вдасться відкритому софту досягти якості інтерфейсу не скажу WinXP чи Vista не є прихильником останніх, а краще вже Mac X OS.



Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 5-10-2007 у 10:04


Та чому ні, я тестував недавно останній Compiz-fusion, на моїй слабенькій машині все рухалося без особливих проблем і глюків. Ну і крім того, оголосили ж, що компіз буде дефолтовим віндовз менеджером в деяких версіях дистрибутивів. До речі, і в Федорі 8 він буде .



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5862
Реклама: