Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: АПТЕКИ - здоров'я чи каліцтво?
Грицак Андрій
Дописувач
**



Повідомлень: 48
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

exclamation.gif написано 10-10-2007 у 14:54
АПТЕКИ - здоров'я чи каліцтво?


Доброго дня.
Мешкаю в центральні частині нашого славного міста на вулиці Джерельні.
І є на наші вулиці одна круглодобова аптечка, в якій ніколи не було пристойних ліків. Але один факт не може привернути уваги - постійна черга молодиків і малолітніх з нездоровим поглядом в очах.
Саме так - ви не помилилися. Ця аптека постійне місце отоварення ТРАМАДОЛОМ.
Впевнений що така помічна аптека у нашому місці не одна.
Яка ваша думка стосовно такого факту ?
Що робити з цим?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 10-10-2007 у 21:36


Це стосується не тільки аптек, але й магазинів чи кіосків, які тим же молодикам і малолітнім продають алкоголь і цигарки.
Моя позиція - різко негативна.
Як я був у школі, то багато хлопців займалися спортом, ми постійно грали у футбол і т.д. Таких, що ходили з нездоровим поглядом в очах було мало. І зараз (через 15 років після закінчення школи) на них сумно дивитися.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Сокальський
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1154
Зареєстрований: 25-4-2003
Місто: Чернівці
Нема на форумі

Настрій: Бойовий

[*] написано 10-10-2007 у 21:37


http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=5239
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 11-10-2007 у 07:38


Я раз попав в таку ситуацію давно....ми їхали, зупинилися, зайшли в аптеку купити щось вже не памятаю...а це була "наркоманська" аптека - типу як описано. Під нею чергувала міліція - ну і ми вийшли в машину - а вони до нас....одним словом неприємно було ледве відмазалися...бо їх було 3, ми нічого не мали але вони самі могли спокійно підкинути в машину щось...і все. Тому більше в такі сумнівні аптеки просот не захожу.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Грицак Андрій
Дописувач
**



Повідомлень: 48
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-10-2007 у 09:12


Під нею чергувала міліція - ну і ми вийшли в машину - а вони до нас....одним словом неприємно було ледве відмазалися...бо їх було 3

Не уявляєте скільки таких ситуацій бачив - а особливо гарно це все відбувається так в годині 2 гі ночі. Цирк тай годі. Менти наводять шороху, показухи - а потім підїзджає якась машинка і органи "правопорядку" відпускають молодиків чуть не обнімаючись, наче братки.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Грицак Андрій
Дописувач
**



Повідомлень: 48
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 11-10-2007 у 09:17


Ще додам. Буквально в 50 метрах 53 школа. Так от. Кожного ранку, виходячи на роботу, спостерігаю як старшокласники забігають перед уроками підкріпитися "вітамінчиками". Батьки розказують що на перервах умудряються деякі малолітні "бізнесмени" продавати цю гидоту.
Це все просто капець - куда все це котиться?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 17-12-2007 у 18:03


А у моєму будинку просто пі ді мною жив наркоман... Що вам сказати? Це, звичайно, жах був...



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Задорожний
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1081
Зареєстрований: 31-5-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: закоханий :)

[*] написано 17-12-2007 у 23:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Грицак Андрій
Ще додам. Буквально в 50 метрах 53 школа. Так от. Кожного ранку, виходячи на роботу, спостерігаю як старшокласники забігають перед уроками підкріпитися "вітамінчиками". Батьки розказують що на перервах умудряються деякі малолітні "бізнесмени" продавати цю гидоту.
Це все просто капець - куда все це котиться?


Не знаю... Колись давно і я вчився в 53, але такого не було... Та й публіка там була не найгірша, а навпаки...




Вертольоти - це душі загиблих танків
(с) Невідомий
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 18-12-2007 у 13:59


Думаю, що навіть без прив`язки до наркотиків аптеки - це таки каліцтво. Бо як людина, що прожила все життя практично без усіляких пігулок, зі страхом дивлюся на людей, які вивалюють купу грошей на ліки, читаючи інструкції до яких мене кидає в холодний піт.
Аптеки на сьогодні - це бізнес, процвітання якого напряму залежить від кількості проданої хімії, а не від здоров`я народу.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Люда
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 100
Зареєстрований: 7-4-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 18-12-2007 у 16:56


Рост.

Є така оповідка, перекажу дуже коротко:
В одному селищі жив праведник, справді гідна людина, ба навіть багато хто вважав його святим. І от одного разу те містечко раптово затопило. От стоїть той чоловік на даху і молиться . Коли це пливе човен і люди кажуть : "осьдечки є одне місце, сідайте, добродію, ми вас врятуємо." На що він відповів, що не хоче обтяжувати людей, краще помолиться ще - Бог його врятує. Човен і відплив. Згодом вода піднялась йому до пояса, аж тут пливе пліт, і люди кажуть:"сідайте, якось вигребемо" - відповідь була та ж. Вода піднялася до шиї - аж тут пливе якийсь чоловічок, тримаючись за колоду, каже:"хапайтесь, якось вже випливемо". Але й тут відповідь була такою ж...
Ну, він і потонув. А так як гріхів практично не мав, одразу і потрапив до Бога. І давай питати, що Боже, яж в тебе так вірив, так молився - якже це ти дав мені втопитися?! А Бог почухав бороду та й каже:"Я ж тобі 3 рази допомогу посилав!"

Це про аптеки, в тому сенсі, що навряд чи людині дано знати, яким чином Бог надсилає допомогу.
Інша справа, кожен сам вирішує, чим користатися, а чим - ні. Машини - теж бізнес, але ж люди на них їздять, палять нафтопродукти, забруднюють навколішнє середовище, тощо...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 18-12-2007 у 17:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Люда
Є така оповідка, перекажу дуже коротко:
В одному селищі жив праведник, справді гідна людина, ба навіть багато хто вважав його святим. І от одного разу те містечко раптово затопило. От стоїть той чоловік на даху і молиться . Коли це пливе човен і люди кажуть : "осьдечки є одне місце, сідайте, добродію, ми вас врятуємо." На що він відповів, що не хоче обтяжувати людей, краще помолиться ще - Бог його врятує. Човен і відплив. Згодом вода піднялась йому до пояса, аж тут пливе пліт, і люди кажуть:"сідайте, якось вигребемо" - відповідь була та ж. Вода піднялася до шиї - аж тут пливе якийсь чоловічок, тримаючись за колоду, каже:"хапайтесь, якось вже випливемо". Але й тут відповідь була такою ж...
Ну, він і потонув. А так як гріхів практично не мав, одразу і потрапив до Бога. І давай питати, що Боже, яж в тебе так вірив, так молився - якже це ти дав мені втопитися?! А Бог почухав бороду та й каже:"Я ж тобі 3 рази допомогу посилав!"


Привіт.
Ну, наведена тобою оповідка певною мірою доречна. Звісно, за умови, що людина відкидає інші способи порятунку від хворіб.
Я ж мав на увазі, що люди не задумуючись, ковтають кілограми хімії, мало того, що стаючи їх заручниками, але ще й псують собі здоров`я.
Ну, як в тому анегдоті - якщо пити таблетки від застуди, то виздоровієш за сім днів, а якщо не пити, то лише через тиждень.
Я ж казав, що обходився без хімії фактично все життя, тож довелось знайти купу альтернативних засобів, які часто не те, що не уступають хімії, але й часто в рази ефективніші.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 21-12-2007 у 18:55


знаю одну людину, яка добре знається на травах. Займається ними більше 30 років. Якщо цікавить натурлікування - звертайтесь. Скину координати.



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 5876
Реклама: