Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Антиросійські рухи у Львові
Рома Матвійчук
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 22-12-2007
Нема на форумі

Настрій: Х_х

[*] написано 22-12-2007 у 20:37
Антиросійські рухи у Львові


Я ось у Луцьку живу. У новинах про це говорити багато почали.
Просто цікаво стало. Вони взагалі є? Питаю у вас, у тих хто живе у Львові:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 22-12-2007 у 21:45


Я, чесно кажучи, бачу значно більше унтиукраїнських рухів...
А те, що почали говорити... Так вони постійно про це говорять. Провокації.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 22-12-2007 у 22:35


Підтримую Роста. То саме можу сказати.



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 23-12-2007 у 12:30


Навіть, якщо антиросійських рухіву Львові стало більше (у що мало віриться, то це тільки позитивна тенденція. :rolleyes:



Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 23-12-2007 у 14:15


Львів дуже російськомовний, значно більше ніж хотілося б, тому говорити про якісь антиросійські рухи смішно.
Хоча, кажуть, навіть в Ізраїлі є антисемітизм :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рома Матвійчук
Новак
*



Повідомлень: 4
Зареєстрований: 22-12-2007
Нема на форумі

Настрій: Х_х

[*] написано 23-12-2007 у 14:21


я сподівався на інші відповіді =|
Але антиукраїнські...у Львові...ніяк не можу собі уявити :)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergiy Nedbaylo
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 21-12-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-1-2008 у 12:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Львів дуже російськомовний, значно більше ніж хотілося б, тому говорити про якісь антиросійські рухи смішно.


Однак хоч можна почути на вулиці українську мову (на відміну від Києва... :( )

Саме з метою відпочити душею декілька разів на рік вибираюся до Львова... :rolleyes:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Люда
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 100
Зареєстрований: 7-4-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-1-2008 у 14:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sergiy Nedbaylo


Однак хоч можна почути на вулиці українську мову (на відміну від Києва... :( )



"А ти піди - і посміхнось!" - здається, так казала мама Крихітки Єнота? Тобто:
А Ви не пробували самі говорити на вулицях українською - впевнена, дуже б допомогло. Тому, що, якщо Ви не чуєте української в Києві (це само по собі дуже дивно, я останнім часом зауважую її посилене розповсюдження), закономірно думати, що така властивість Вашого кола спілкування.
Вже вибачте, якщо зарізко, але до Києва Ви явно не справедливі .
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergiy Nedbaylo
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 21-12-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-1-2008 у 17:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Люда

А Ви не пробували самі говорити на вулицях українською - впевнена, дуже б допомогло. Тому, що, якщо Ви не чуєте української в Києві (це само по собі дуже дивно, я останнім часом зауважую її посилене розповсюдження), закономірно думати, що така властивість Вашого кола спілкування.
Вже вибачте, якщо зарізко, але до Києва Ви явно не справедливі .


Пробував, не допомагає.
Щодо кола спілкування Ви праві, однак, наприклад, на роботі мовою спілкування є російська і при всьому моєму бажанні я цього змінити не можу. А моя демонстративна українська мова буде лише затруднювати спілкування з колегами і погіршувати їх ставлення до мене.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 4-1-2008 у 19:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Sergiy Nedbaylo
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Люда

А Ви не пробували самі говорити на вулицях українською - впевнена, дуже б допомогло. Тому, що, якщо Ви не чуєте української в Києві (це само по собі дуже дивно, я останнім часом зауважую її посилене розповсюдження), закономірно думати, що така властивість Вашого кола спілкування.
Вже вибачте, якщо зарізко, але до Києва Ви явно не справедливі .


Пробував, не допомагає.
Щодо кола спілкування Ви праві, однак, наприклад, на роботі мовою спілкування є російська і при всьому моєму бажанні я цього змінити не можу. А моя демонстративна українська мова буде лише затруднювати спілкування з колегами і погіршувати їх ставлення до мене.

Демонстративна - так, а природня сприймається нормально. Ну, за винятком певного кола шовіністів, але мені на них начхати, та й їх мало. Люди ж розумні сприймають все адекватно.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 4-1-2008 у 20:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Люда
"А ти піди - і посміхнось!" - здається, так казала мама Крихітки Єнота? Тобто:
А Ви не пробували самі говорити на вулицях українською - впевнена, дуже б допомогло. Тому, що, якщо Ви не чуєте української в Києві (це само по собі дуже дивно, я останнім часом зауважую її посилене розповсюдження), закономірно думати, що така властивість Вашого кола спілкування.
Вже вибачте, якщо зарізко, але до Києва Ви явно не справедливі
Ну, я не знаю...
Не знаю, який саме - цей "останній час", коли спостерігається "посилене розповсюдження" української в Києві: тиждень чи 15 років? Я не часто, але перманентно - 3-4 рази на рік буваю в Києві (востаннє - 5 тижнів тому), ходжу вулицями, заходжу в крамниці чи кнайпи, ну, там, десь іще буваю. Тобто на якесь спеціальне коло спілкування не орієнтуюсь. Ніякої позитивної динаміки в питанні "посиленого розповсюдження" в упор не чую. Між іншим, не ясно для чого тут "не пробували самі говорити"? Говорити-то пробували, але, по-перше, з усіма трьома києвськими мильйонами не поговориш, а, по-друге, вуха для чого? Власне, чистий експеримент і подальша об'єктивна оцінка як раз і полягають у тому, що ти не втручаєшся - ні "природньо", ні "демонстративно", а лише спостерігаєш і робиш висновки. А коли втручаєшся - то вже називається геть інакше.

Так що закономірно думати, що не справедлива щодо Київа, швидше, теза про посилену києвську українізацію і є вона, напевне, не константацією, а видаванням бажаного за дійсне.


Хоча і не уявляю, який все це має стосунок до львівських антиросійських рухів.




Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Sergiy Nedbaylo
Новак
*



Повідомлень: 11
Зареєстрований: 21-12-2007
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-1-2008 у 10:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Демонстративна - так, а природня сприймається нормально. Ну, за винятком певного кола шовіністів, але мені на них начхати, та й їх мало. Люди ж розумні сприймають все адекватно.


А як її зробити нормальною, коли усі без винятку співробітники, з якими доводиться спілкуватися, включаючи керівництво усіх рівнів, розмовляє російською? В таких умовах відповідь українською мовою співробітнику на його звернення російською мовою виглядає більш ніж демонстративно... :(
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 9-1-2008 у 12:38


To Sergiy Nedbaylo:
У такій ситуації використовується проста тактика: коли до Вас звертаються російською - відповідаєте російською, але у той же час до інших звертаєтесь українською. Мимоволі поступово частина, а згодом можливо й всі намагатимуться відповідати українською.

Щодо антиросійських рухів у Львові, то тут треба визначитися, що мається на увазі:
- антиРосійські рухи - діяльність яких спрямована проти держави РФ;
- Антиросійські рухи - діяльність яких спрямована проти представників відповідної національності, носіїв російської мови та культури.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 9-1-2008 у 13:04


В Америці на якій мові люди розмовляють на роботі? Правильно, по-англійськи, а у Львові? Правильно, хто на якій хоче. То який це анти рух? Правильно, антиукраїнський. Принаймі точно не антиросійський.



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 9-1-2008 у 13:23


ну як завжди...питання в мову вперлося.....одним словом якщо будуть всі розмовляти укр мовою ...то все в нас всі проблеми пропадуть :lol:
Доречі а чому Закарпатців ніхто не рухає? вони розмовляють суто українською;)? Як на мене краще вже російською аніж такою українською...і про це чомусь ніхто не говорить.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Сергій Бєляєв
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1170
Зареєстрований: 31-1-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: гарний

[*] написано 9-1-2008 у 13:28


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
В Америці на якій мові люди розмовляють на роботі? Правильно, по-англійськи, а у Львові? Правильно, хто на якій хоче. То який це анти рух? Правильно, антиукраїнський. Принаймі точно не антиросійський.

Не скрізь. У південних штатах останнім часом переважає іспанська.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 9-1-2008 у 19:52


На півдні Іспанії теж переважає не іспанська, а арабська. Але ж не в офіційній державній мові, не в офіційній установі ... То різні речі.
Demyan , а що, відвалиться державну мову вивчити? Це так складно? Стидно депутатів слухати. В Росії чомусь в Думі по- російськи говорять, а не по-якутськи, по-татарськи, по-чеченськи.




ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 10-1-2008 у 09:07


Так але ж в тій чечні і т.д. не говорять по російські і це не є проблемою.
До мене приїжали знаоймі зі сходу, не вчили вони укр. мови, намагалися зі мною говорити укр мовою, але їм це важко, люди мого віку, і сісти вчити зарза мову...я б сам не сідав, всі працюють мають дітей....вільного часу немає. І я сам сказав їм якщо важко не мучтеся говоріть по російськи, для мене це не проблема.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 10-1-2008 у 09:46


Так то між собою, а то офіційно в установах. Між собою хоч по китайськи...:D



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6115
Реклама: