Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Історичне фехтування
JumpingRat
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 1-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-1-2008 у 00:50
Історичне фехтування






Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 28-1-2008 у 00:53


А чим воно історичне?



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
JumpingRat
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 1-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-1-2008 у 08:54


Як на мене - то хіба назвою, але я на роль експерта з питання не претендую, а як з т.з. фотогрфування, то мені несуттєво :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Тарас Капущак
Дійсний член
***



Повідомлень: 254
Зареєстрований: 14-9-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-1-2008 у 20:21


Стосовно історичного, то в інтернеті (в ослику) можна знайти книги Альфреда Гаттона (Alfred Hutton) "Old Sword-Play" та "Cold Steel", про системи фехтування XVI-XVIII століть. Для мене було цікаво на це глянути з тої точки зору, що книги написані більше сотні років тому, коли фехтування було не розвагою чи спортом і від вміння фехтувати могло залежати життя. Тому мова в книзі йде про фехтування бойовою зброєю і метою є завдати рану суперникові (а не торкнутися для здобуття очок), залишивсь при цьому неушкодженим...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
JumpingRat
Дійсний член
***



Повідомлень: 212
Зареєстрований: 1-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 28-1-2008 у 22:30


В мене, нажаль, неможливо застосувати е-мула, якщо б була ваша ласка надати згадані матеріали для ознайомлення - був би вельми вдячний.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6202
Реклама: