Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Замість вечірньої казки УТ - 1 розповідатиме діткам про політику.
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

mad.gif написано 4-4-2008 у 19:00
Замість вечірньої казки УТ - 1 розповідатиме діткам про політику.


Сьогодні прочитав на "Телекритиці" таку "чудову" новину, що мені просто слів бракує. Цитую : " У квітні в ефірі Першого національного з’явиться дві нові дитячі програмі - «Підсумочки» та «Поки батьки сплять». Як повідомила «ТК» керівник ТВО програм для дітей та юнацтва Марина Литвиненко, вже підписані накази щодо запуску цих проектів.

«Спочатку з’являться «Підсумочки», – розповіла пані Марина. – Зараз для цієї програми готуються декорації та комп’ютерна графіка. Це 10-хвилинна інформаційна програма, в якій ведучі-діти дитячою мовою у простій і зрозумілій для своїх ровесників формі розповідатимуть про події в Україні та світі. Приміром, депутати Верховної Ради – це дві тусовки: помаранчева та біло-голуба».

Дитячу програму "Дрімляндія" з 6 квітня закриють. Здається, на УТ - 1 остаточно втратили здоровий глузд. Коли я був малим, у дитячих програмах розповідали казки, показували мультики. Тепер дітки дивитимуться політичні розборки. Сучасно, нічого не скажеш! Зрозумійте мене правильно. Я нормальна людина і маю почуття гумору. Я сам полюбляю глузувати і стібатися з політиків. Але закривати вечірню казку і замість неї робити політичну програму для дітей - це занадто. У нас діти і без того заполітизовані. Треба дбати про освітній та духовний розвиток дітлахів а не привчати їх з малку до бруду та демагогії. А яка Ваша думка?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 4-4-2008 у 20:15


Ото маразм! Одна надія на регіональні канали.
У нас у Львові якась місцева вечірня казка є. Мій малий (4 роки) любить її дивитися.




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 5-4-2008 у 18:22


Ризикну накликати на свою голову хвилю праведного гніву, але буду відвертим.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Ото маразм!

З цим згоден повністю. Причому маразм не якийсь там, а з міцним запахом Совєцького Союзу. Однак хочу зауважити, що свого часу мене нітрохи не менше шокувало рішення в порядку вечірньої казки розказувати дітям історії про Ісуса і співати колисанки з відверто релігійним змістом. Коли це роблять самі батьки для своєї дитини - це одне, це їхня особиста справа, в якому дусі виховувати власних дітей. І зовсім інша справа - коли одна з релігій фактично набуває статусу державної. Навіть якщо вона реально широко розповсюджена. Адже все рівно в Україні живуть не лише християни, а й представники інших релігій (і мусульмани, і рідновіри...) чи атеїсти. І ніякої пропорційності в розподілі ефіру на УТ-1 не спостерігалось і близько.

Тепер маємо загалом хороший задум - ідеологічне виховання з малих років. Однак не можу не розділити загальний скепсис із приводу того, що хороший задум доведуть до пуття. Щоб дітям і справді було цікаво дивитися передачі про нашу владу, матеріал треба подавати в такому вигляді, що редакторів не встигатимуть по судах тягати. (за образу давно проданих "честі й гідності")




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-4-2008 у 19:19


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Ризикну накликати на свою голову хвилю праведного гніву, але буду відвертим.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Ото маразм!

З цим згоден повністю. Причому маразм не якийсь там, а з міцним запахом Совєцького Союзу. Однак хочу зауважити, що свого часу мене нітрохи не менше шокувало рішення в порядку вечірньої казки розказувати дітям історії про Ісуса і співати колисанки з відверто релігійним змістом. Коли це роблять самі батьки для своєї дитини - це одне, це їхня особиста справа, в якому дусі виховувати власних дітей. І зовсім інша справа - коли одна з релігій фактично набуває статусу державної. Навіть якщо вона реально широко розповсюджена. Адже все рівно в Україні живуть не лише християни, а й представники інших релігій (і мусульмани, і рідновіри...) чи атеїсти. І ніякої пропорційності в розподілі ефіру на УТ-1 не спостерігалось і близько.

Тепер маємо загалом хороший задум - ідеологічне виховання з малих років. Однак не можу не розділити загальний скепсис із приводу того, що хороший задум доведуть до пуття. Щоб дітям і справді було цікаво дивитися передачі про нашу владу, матеріал треба подавати в такому вигляді, що редакторів не встигатимуть по судах тягати. (за образу давно проданих "честі й гідності")


Але це теж маразм - сприймати ідеологічне виховання з малих років як позитив, а християнське - як негатив. Не здається?
Сучасні мультики з пропагандою насильства - проти цього чомусь особливих протестів не бачу. Мультики з релігійним змістом - ганьба, нав`язування...




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 5-4-2008 у 19:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Але це теж маразм - сприймати ідеологічне виховання з малих років як позитив, а християнське - як негатив. Не здається?
Сучасні мультики з пропагандою насильства - проти цього чомусь особливих протестів не бачу. Мультики з релігійним змістом - ганьба, нав`язування...
Але я підтримую Сержа в питанні релігії. У нас немає державної релігії чи церкви. Я, наприклад, атеїст. Я поважаю всі релігії, а до окремих церков (наприклад, до УГКЦ) ставлюся з особливою симпатією. Але я не хочу, щоб у час, коли має йти вечірня казка, моїм дітям нав'язували певний релігійний світогляд. Я також не хочу, щоб у школі вони замість уроків слухали проповідь священника. Мене вчора одна людина переконувала, що для вирішення всіх українських проблем треба запровадити вивчення Закону Божого з першого класу. А я питаю : і чим це буде відрізнятися від радянського войовничого атеїзму? Одразу Вам кажу - наслідки будуть погані. Церкви просто почнуть за допомогою нового предмету посилювати свій вплив та ще й змагатимуться між собою. Більше того, запевняю Вас, новий предмет лише відштовхуватиме молодь від християнства. Тому відкривайте приватні християнські школи, приватні телеканали - нема проблем. Але не треба сюди державу долучати, воно до добра не доведе.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-4-2008 у 20:07


Все наше життя - це впливи. Питання тільки в тому, хто і яким чином буде впливати. Якщо запропонуєте альтернативу - я не буду проти. Але ви тільки протестуєте проти християнського виховання, погоджуючись з пропагандою насильства, розпусного способу життя, пиятики, паління. Адже цього в нашому житті аж понад міру, і на екранах телевізорів теж. Тож чому реклама з ранку до вечора горілки, насильства, що без обмежень споглядають наші діти, має у ваших очах перевагу над 15 хвилинами в день християнської передачі? Ви ж не кажете - створюйте собі приватний рекламний канал, і рекламуйте там свою горілку. Давайте тоді всі ці речі ставити на один щабель, раз така справа.



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 5-4-2008 у 20:30


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Але ви тільки протестуєте проти християнського виховання, погоджуючись з пропагандою насильства, розпусного способу життя, пиятики, паління. Адже цього в нашому житті аж понад міру, і на екранах телевізорів теж. Тож чому реклама з ранку до вечора горілки, насильства, що без обмежень споглядають наші діти, має у ваших очах перевагу над 15 хвилинами в день християнської передачі? Ви ж не кажете - створюйте собі приватний рекламний канал, і рекламуйте там свою горілку. Давайте тоді всі ці речі ставити на один щабель, раз така справа.
Хто Вам таке сказав? Хіба я щось подібне писав?:o Росте, "пропаганда насильства, пиятики, куріння" обурює мене не менше ніж Вас! Що пропоную? Треба привчати дітей займатися спортом, читати, допомагати дорослим у домашньому господарстві. Але, Росте, давайте скажимо щиро - це справа насамперед батьків, а не ТБ, школи чи ще когось. Якщо батьки не хвилюються про духовний світ своєї дитини, жодна християнська етика не допоможе. Усі вчителі, з якими я спілкувався на цю тему визнавали - проблеми "важких" дітей йдуть з родин. Якщо батьки не прищеплюють своїй дитині відповідні цінності, вчитель просто безсилий. Тому виховання і розвиток дітей - справа і відповідальність насамперед батьків. Не перекладайте це на державу. Її можливості тут мінімальні.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 5-4-2008 у 20:35


Понеслося... :)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Але це теж маразм - сприймати ідеологічне виховання з малих років як позитив, а християнське - як негатив. Не здається?
Сучасні мультики з пропагандою насильства - проти цього чомусь особливих протестів не бачу. Мультики з релігійним змістом - ганьба, нав`язування...

Рост, прошу звернути увагу: я чітко розрізняю ХРИСТИЯНСЬКЕ і РЕЛІГІЙНЕ. Якби дітям уперемішку з історіями про Ісуса розказували історії про Будду, Магомета, Перуна й неандертальців (а розказати є чого!), то я сприймав би таку ситуацію як нормальне явище, хай навіть Ісус з'являвся б на екрані частіше за всіх інших, головне - щоб усе це було в однакових тонах. Відповідно я більш-менш заспокоюся, коли дітям усіх політиків змальовуватимуть об'єктивно, з усіма їхніми достоїнствами й вадами, а не переконуватимуть, що Ющенко - цяця, а всі решта - кака. Під ідеологічним вихованням я маю на увазі звичайний патріотизм плюс поверхневе висвітлення політичних реалій. Ще раз звертаю увагу: патріотичне виховання може й повинно бути емоційним, тобто дозволяється оцінка "добре/погано". (Любити свою країну, робити добрі справи народу - добре, наживатися обманом чи зраджувати країну - погано.) Висвітлення подій має бути максимально безпристрастним. Не треба робити висновки за глядача, навіть якщо цьому глядачеві 5 років - хай учиться робити висновки сам. Втім, якщо в "дорослих" передачах цього не спостерігається (куди не плюнь - суцільна джинса), то з якої радості цього чекати від передач дитячих...

Щодо мультиків з пропагандою насильства. Перепрошую за цинізм, але їхні сюжети не мають принципової відмінності від старих добрих казок про Котигорошка чи Колобка. Може, роззуємося дружно та почнемо рахувати, скільки казок закінчується на кшталт "... а злу мачуху прив'язали коню до хвоста й відпустили в чисте поле"? Єдину суттєву відмінність я бачу в тому, що Іван Побиван, дівчина Рузя (читали в дитинстві збірку закарпатця Андрія Калина?), Кирило Кожум'яка були українцями й відповідно заслуговують на більшу увагу з нашого боку, ніж Бетмен & Ко, хоча власники телекомпаній і думають інакше.




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 5-4-2008 у 20:58


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Відповідно я більш-менш заспокоюся, коли дітям усіх політиків змальовуватимуть об'єктивно, з усіма їхніми достоїнствами й вадами, а не переконуватимуть, що Ющенко - цяця, а всі решта - кака.
Відверто кажучи, маю ДУЖЕ ВЕЛИКІ сумніви, що взагалі потрібно для дітей робити програму про сучасних політиків. Сергію, ти ж розумієш, яка то буде програма. Навіщо воно? У нас діти і без того знаються на політиці краще від дорослих. Не можна дітей втягувати в політику. Патріотичне виховання, звісно, потрібне, але для цього значно краще підійшла б програма про козацтво, наприклад. Я також не згоден із порівнянням народних казок та сучасних мультиків (деяких). Колись випадково увімкнув один мультик, а там один хлопчина каже іншому :"Давай змагатися, хто гучніше пердне". Хіба в народних казках щось подібне є?!



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-4-2008 у 22:10


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Але ви тільки протестуєте проти християнського виховання, погоджуючись з пропагандою насильства, розпусного способу життя, пиятики, паління. Адже цього в нашому житті аж понад міру, і на екранах телевізорів теж. Тож чому реклама з ранку до вечора горілки, насильства, що без обмежень споглядають наші діти, має у ваших очах перевагу над 15 хвилинами в день християнської передачі? Ви ж не кажете - створюйте собі приватний рекламний канал, і рекламуйте там свою горілку. Давайте тоді всі ці речі ставити на один щабель, раз така справа.
Хто Вам таке сказав? Хіба я щось подібне писав?:o Росте, "пропаганда насильства, пиятики, куріння" обурює мене не менше ніж Вас! Що пропоную? Треба привчати дітей займатися спортом, читати, допомагати дорослим у домашньому господарстві. Але, Росте, давайте скажимо щиро - це справа насамперед батьків, а не ТБ, школи чи ще когось. Якщо батьки не хвилюються про духовний світ своєї дитини, жодна християнська етика не допоможе. Усі вчителі, з якими я спілкувався на цю тему визнавали - проблеми "важких" дітей йдуть з родин. Якщо батьки не прищеплюють своїй дитині відповідні цінності, вчитель просто безсилий. Тому виховання і розвиток дітей - справа і відповідальність насамперед батьків. Не перекладайте це на державу. Її можливості тут мінімальні.

Максиме, у вас є власні діти? Якщо ні, то я не зможу вам нічого довести, тому що у вас немає реального досвіду в сфері виховання і ви не усвідомлюєте силу впливу суспільства, і ТБ, як його частини на дитячу свідомість.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-4-2008 у 22:23


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Понеслося... :)
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Але це теж маразм - сприймати ідеологічне виховання з малих років як позитив, а християнське - як негатив. Не здається?
Сучасні мультики з пропагандою насильства - проти цього чомусь особливих протестів не бачу. Мультики з релігійним змістом - ганьба, нав`язування...

Рост, прошу звернути увагу: я чітко розрізняю ХРИСТИЯНСЬКЕ і РЕЛІГІЙНЕ. Якби дітям уперемішку з історіями про Ісуса розказували історії про Будду, Магомета, Перуна й неандертальців (а розказати є чого!), то я сприймав би таку ситуацію як нормальне явище, хай навіть Ісус з'являвся б на екрані частіше за всіх інших, головне - щоб усе це було в однакових тонах. Відповідно я більш-менш заспокоюся, коли дітям усіх політиків змальовуватимуть об'єктивно, з усіма їхніми достоїнствами й вадами, а не переконуватимуть, що Ющенко - цяця, а всі решта - кака. Під ідеологічним вихованням я маю на увазі звичайний патріотизм плюс поверхневе висвітлення політичних реалій. Ще раз звертаю увагу: патріотичне виховання може й повинно бути емоційним, тобто дозволяється оцінка "добре/погано". (Любити свою країну, робити добрі справи народу - добре, наживатися обманом чи зраджувати країну - погано.) Висвітлення подій має бути максимально безпристрастним. Не треба робити висновки за глядача, навіть якщо цьому глядачеві 5 років - хай учиться робити висновки сам. Втім, якщо в "дорослих" передачах цього не спостерігається (куди не плюнь - суцільна джинса), то з якої радості цього чекати від передач дитячих...

Щодо мультиків з пропагандою насильства. Перепрошую за цинізм, але їхні сюжети не мають принципової відмінності від старих добрих казок про Котигорошка чи Колобка. Може, роззуємося дружно та почнемо рахувати, скільки казок закінчується на кшталт "... а злу мачуху прив'язали коню до хвоста й відпустили в чисте поле"? Єдину суттєву відмінність я бачу в тому, що Іван Побиван, дівчина Рузя (читали в дитинстві збірку закарпатця Андрія Калина?), Кирило Кожум'яка були українцями й відповідно заслуговують на більшу увагу з нашого боку, ніж Бетмен & Ко, хоча власники телекомпаній і думають інакше.

Це, звісно, все дуже гарно звучить: рівноправ`я. незамилювання, свобода вибору... Але це все поверхнево. Коли у вас появиться реальна потреба вплинути на ситуацію, бо біда, ви забудете про всі ці рожеві тони і змусите шукати дієві засоби - іноді і кардинальні.

А стосовно мультфільмів, то я виховувався на радянських, у ті часи інших не було :) І вони були добрими. Як і казки. Після їх перегляду/читання не виникала агресія. А після теперішніх виникає. В цьому я бачу різницю. Суттєву.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 5-4-2008 у 23:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Максиме, у вас є власні діти? Якщо ні, то я не зможу вам нічого довести, тому що у вас немає реального досвіду в сфері виховання і ви не усвідомлюєте силу впливу суспільства, і ТБ, як його частини на дитячу свідомість.
У мене дітей поки немає, але таке переконання склалося у мене саме після спілкування з людьми, у яких діти є.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-4-2008 у 23:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Максиме, у вас є власні діти? Якщо ні, то я не зможу вам нічого довести, тому що у вас немає реального досвіду в сфері виховання і ви не усвідомлюєте силу впливу суспільства, і ТБ, як його частини на дитячу свідомість.
У мене дітей поки немає, але таке переконання склалося у мене саме після спілкування з людьми, у яких діти є.

Тоді повірте мені на слово, коли ви відчуєте відповідальність перед Життям за маленьку істоту, ви будете думати по-іншому. Поки що це все на рівні гіпотетичному, а тоді дійде до конкретики і те, що викликало, можливо, обурення, виявиться дієвим засобом. Можливо :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 6-4-2008 у 07:47


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Максиме, у вас є власні діти? Якщо ні, то я не зможу вам нічого довести, тому що у вас немає реального досвіду в сфері виховання і ви не усвідомлюєте силу впливу суспільства, і ТБ, як його частини на дитячу свідомість.
У мене дітей поки немає, але таке переконання склалося у мене саме після спілкування з людьми, у яких діти є.

Тоді повірте мені на слово, коли ви відчуєте відповідальність перед Життям за маленьку істоту, ви будете думати по-іншому. Поки що це все на рівні гіпотетичному, а тоді дійде до конкретики і те, що викликало, можливо, обурення, виявиться дієвим засобом. Можливо :)
Навряд. Гадаю, я шукатиму інші засоби. Хоча сперечатися не буду. Поживемо - побачимо.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 6-4-2008 у 21:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Сергію, ти ж розумієш, яка то буде програма.

Розумію.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Навіщо воно?

Згоден, не потрібне.
Але щось на кшталт "Великих перегонів" (тільки адаптоване для дитячого сприйняття) було б цікаво і корисно.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
У нас діти і без того знаються на політиці краще від дорослих.

Не факт. Сучасні діти доволі аполітичні. Взагалі-то це нормально, але існує великий ризик переростання аполітичності в елементарну байдужість до долі країни. Тому потрібне патріотичне виховання. Втім - НМСД - краще вже це робити так, як намагається робити Сашко Положинський.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Патріотичне виховання, звісно, потрібне, але для цього значно краще підійшла б програма про козацтво, наприклад.

Теж правильно.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Я також не згоден із порівнянням народних казок та сучасних мультиків (деяких). Колись випадково увімкнув один мультик, а там один хлопчина каже іншому :"Давай змагатися, хто гучніше пердне". Хіба в народних казках щось подібне є?!

Приклад, звісно, більш ніж красномовний. Піднімаю руки. :) Але все-таки зазначу, що вище мова йшла про агресію, а з цього приводу істотних контраргументів поки що не бачу.




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Серж Петренко
Дійсний член
***



Повідомлень: 133
Зареєстрований: 26-11-2007
Нема на форумі

Настрій: світ збожеволів

[*] написано 7-4-2008 у 00:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост

Максиме, у вас є власні діти? Якщо ні, то я не зможу вам нічого довести, тому що у вас немає реального досвіду в сфері виховання і ви не усвідомлюєте силу впливу суспільства, і ТБ, як його частини на дитячу свідомість.

В мене теж поки що нема власних дітей, зате є певний досвід роботи з ними (вчителем у школі), й він якраз примушує мене погодитися з Максимом. В тому сенсі, що основний вплив на дітей має сімейне виховання. Навіть більше скажу: школа, ЗМІ й вулиця порівняно з сім'єю нікчемно слабкі. Річ у тім, що в порівнянні з іншими впливовими чинниками батьки знаходяться на два кроки попереду, і вплив суспільства на свідомість дитини будується саме на ґрунті, попередньо закладеному сімейним вихованням. Вже зараз чую запитання: чому ж тоді більшість батьків втрачають елементарний контроль над дітьми й визнають своє безсилля? Та тому, що "права купив, а їздити не купив"! Ситуація з сімейним вихованням давно вже жахає мене страшніше ядерної війни: керування автомобілем дозволяється лише після проходження відповідного навчання і здачі відповідних іспитів, а керування людським (дитячим) життям дозволяється всім бажаючим без будь-якого вміння!!! Чому? Тільки тому, що "досі ж якось воно було"?! То так же й було: діти або втікали з дому, або виростали моральними інвалідами (або й те, і друге водночас), якщо в батьків не вистачало педагогічного хисту.
"Перебити" вплив сім'ї на дитину під силу тільки напрочуд харизматичним особам чи асам психології.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
А стосовно мультфільмів, то я виховувався на радянських, у ті часи інших не було :) І вони були добрими. Як і казки. Після їх перегляду/читання не виникала агресія. А після теперішніх виникає. В цьому я бачу різницю. Суттєву.

Може, я замало мультфільмів бачив... В мене від них агресія не виникає - лише зацікавленість або нудьга. Єдине, що викликає агресію...

Ех, бачу нікуди від цього не подінешся. Доведеться "попалити контору". На цьому форумі я реєструвався з безпосередньою метою - спілкуватися в темі про музичну радіопередачу. І під час реєстрації давав урочисту обіцянку декому із присутніх (не хочу вказувати пальцем, але це Максим :) ) поводитися на форумі максимально коректно і ввічливо. А тому, щоб уникнути зайвих провокацій, зарікся навіть заглядати в інші розділи, окрім "Медіа" й "Музики". Максиме, пробач, але розмови про агресію вже й сюди добралися, тож дозволю собі відвертість - сподіваюся, мене правильно зрозуміють і не сприймуть відвертість за перехід на особистості...

Так от, агресія. Її в мене викликає тільки вчення "не суди", "люби ворогів своїх", "підстав другу щоку..." . От мимоволі виникає бажання напасти на того, хто так каже, щоб тільки довідатися - чи керується він сам тим, що пропагує, чи дозволяє собі подвійну мораль?
Це і є чи не головна причина мого... скажем так, не надто прихильного ставлення до християнства. В менталітеті кожного народу є свої достоїнства й вади, в кожній релігії є свої переваги й недоліки. Так от, один із недоліків християнської моралі якраз дуже прикро накладається на найгіршу ваду українців. В результаті маємо своєрідний резонанс. І як наслідок - націю "гречкосіїв". Миролюбство і терплячість українців зашкалюють за всі допустимі рамки, а відтак із потенційних достоїнств давно перетворилися на гальмо подальшого розвитку. Християнська мораль це явище тільки посилює, і тому кожен, хто пропагує принцип "не суди", в моїх очах виглядає ворогом моєї нації. Кого не судити - гопніка, алкаша, продажного чиновника?! З якого дива їх любити, перепрошую?! Оце саме "не суди" просто чудово прижилося на ґрунті українського "моя хата скраю", і єдиною противагою наразі виступає хіба вищезгадана подвійна мораль: судити не можна, але раз уже подітися нікуди, то засудимо... Засудимо Януковича з Кучмою, бо інакше - торба, засудимо УТ-1, бо над нашими дітьми воно відверто знущається. Але взагалі-то не можна судити, нє!.. давайте любити ворогів своїх! Перепрошую, і цьому треба навчати наших дітей?!! Чесне слово, хай краще рідновірами ростуть...




До мене - на «ти»! Сподіваюся, до тебе також? (© живазакордоном)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Максим Стюфляєв
Модератор
******



Повідомлень: 1095
Зареєстрований: 13-11-2007
Місто: Лутугине Луганська область
Нема на форумі

Настрій: Файний.

[*] написано 7-4-2008 у 10:42


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Ех, бачу нікуди від цього не подінешся. Доведеться "попалити контору". На цьому форумі я реєструвався з безпосередньою метою - спілкуватися в темі про музичну радіопередачу. І під час реєстрації давав урочисту обіцянку декому із присутніх (не хочу вказувати пальцем, але це Максим :) ) поводитися на форумі максимально коректно і ввічливо. А тому, щоб уникнути зайвих провокацій, зарікся навіть заглядати в інші розділи, окрім "Медіа" й "Музики". Максиме, пробач, але розмови про агресію вже й сюди добралися, тож дозволю собі відвертість - сподіваюся, мене правильно зрозуміють і не сприймуть відвертість за перехід на особистості...

Я так і не зрозумів, за що ти вибачався? Якщо ми домовлялися уникати окремих слів, це ж зовсім не означає, що не можна відверто відстоювати свою думку (навіть якщо вона комусь там не подобається)! Зрештою, якщо немає гострої, цікавої полеміки, навіщо тоді взагалі потрібні форуми? Тож даремно ти обмежив себе переглядом лише двох розділів.:) Я такий же гарячий, як і ти, буває як заведуся...



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6396
Реклама: