Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2    4
Автор: Тема: Вакцинація від кору і краснухи - добровільно-примусово?
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 23-5-2009 у 09:12


Є один "несуттєвий" нюанс.
Коли мова йде про вакцинацію, журналісти пишуть про кожен проблемний випадок, навіть непідтверджений (зверніть увагу, "після вакцинації" не значить "від вакцинації" ).
Проте вони не пишуть статтей "у селі.... померла невакцинована дитина" - нецікаво, нема драйву, нема аудиторії. А може якби ця ситуація відслідковувалася в ЗМІ, і думка багатьох була би іншою.





Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 23-5-2009 у 10:22


Пане Андрію, ви перебільшуєте. Журналісти пишуть від сили про кожен третій такий випадок. В кращому випадку. Я вже не кажу про наслідки вакцинації в результаті яких діти стають інвалідами.

Про стару казочку від вакцинаторів "після вакцинації" не значить "від вакцинації" чую кожен раз. Тим не менше зверніть увагу. Антон Тищенко був здоровий, на здоровя не жалівся. Помер на 2й день. Вікторія Пакуляк теж здоровою була. Можете не сумніватись що була. Бо якби проблеми зі здоров'ям були, то про них вакцинатори кричали і кричали. Згадайте що тільки не придумували про Тищенка, спочатку що кволий був, а потім що ожирінням страждав. Нонсенс правда? Ще маю цікавий випадок. У дочки двоюрідного брата, почалися проблеми після щеплення. Дитина кричала два дні майже неперевно і майже спала. Потім лікарі які навіть толком діагноз не поставили. Добре вони знають що це вакцина. Але СЕС бояться.

Цитата:
Проте вони не пишуть статтей "у селі.... померла невакцинована дитина"
А знаєте чому не пишуть? Тому що писати нема про що. Тому що якби було, вже по замовленню СЕС писали по повній програмі. Можете не сумніватись! Доволі часто пишуть що захворів(ла). Якщо не вказують чи щеплена, то 100% можу добавити що щеплена(ий). Згадайте випадок з спалахом краснухи в гуртожитку КПІ для прикладу.
У мене дві похрестниці не вакциновані. І нічого, не хворіють навіть простудою. Батьки навіть не переживають.

У мене думка не зміниться в цьому напрямку по слідуючих причнах.
1. Якщо вакцинація таки безпечна, то ртуть пити можна (нагадаю що в вакцинах міститься порядку 60-80мкг мертиоляту). Вибирайте одне або друге. Я не жартую.
2. Якщо формальдегід (30 мкг - 5 мг) таки канцероген, то чому у складі вакцин він не може викликати онкологічні захворювання.
3. Якщо порахувати вміст фенолу (5 - 80мкг) після щеплення у новонародженої дитини, то отримає цікаву цифру. Получиться що концентрація фенолу зашкалює граничні дози, при яких в водоймах риби починають дохнути. Як така концентрація може бути безпечною?

Ще є дуже цікавий випадок. Коли один лікар запропонував грошову винагороду вакцинатора за те що вип'є суміш ядів що містить АКДП в тих самих дозах (звісно без самих токсинів бактерій) що містить вакцина якою щеплять грудних діток. Коли бажаючих не виявилось, кожен місяць це число збільшувалось. Остання цифру була $180 000. Як віднайду, тут напишу повну версію і деталі.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 25-5-2009 у 17:24


Найшов цю історію:
Цитата:
Президент калифорнийской некоммерческой организации «Natural Woman, Natural Man, Inc.» Джок ДАБЛДЕЙ, пропагандирующей природные средства лечения и стимуляцию естественного иммунитета, восемь лет назад обратился к медикам с необычным предложением. Доктор предложил приличную сумму тому, кто выпьет смесь добавок, имеющихся в большинстве вакцин.

В состав смеси войдут только стандартные добавки к вакцине в их обычных пропорциях: тимерозал (производное ртути), этилен-гликоль (антифриз), фенол (сильное дезинфицирующее вещество, антисептик), хлористый аммоний (антисептик), формальдегид (консервант и дезинфицирующее вещество), алюминий и другие. Собственно вирусов или бактерий в ней не будет. Доза в пересчете на вес добровольца будет равна той, что получает 6-летний ребенок, согласно рекомендациям Центра профилактики и контроля заболеваемости США.
По условиям Джока Даблдея добровольцем может стать либо врач с американской лицензией, занимающийся вакцинацией детей, либо кто-то из генеральных и исполнительных директоров фармкомпаний, продающих вакцины. Он имеет право пригласить трех медиков, которые вместе с тремя профессионалами со стороны организатора приготовят зелье. Выпив его, участник акции на деле докажет, что считает все дополнительные компоненты в вакцинах безопасными.
В 2001 году Даблдей оценивал смелость приверженцев прививок в $20 000. Но поскольку
желающих среди врачей так и не нашлось, в 2006 году Джок увеличил сумму вознаграждения до $75 000. А когда и это не помогло, объявил, что с июня 2007 года она будет увеличиваться на $5000 каждый месяц.
К февралю нынешнего года «набежало» $180 000, но на предложение Даблдея, которое он в очередной раз разослал всем ведущим специалистам США в области вакцинации, так никто и не откликнулся.

Хороша нагода спеціалістам у області вакцинації заробити немалу суму :lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 25-5-2009 у 20:18


http://zik.com.ua/ua/news/2009/05/25/182120 :(



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 26-5-2009 у 09:05


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
http://zik.com.ua/ua/news/2009/05/25/182120 :(

Перепрошую, а що Ви очікували? Що признають що причиною стало щеплення. У випадку з Антоном Тищенком все явно і банда Князевича в супроводі з возом кричать що вакцина ні при чому.
Та почитайте іструкції до вакцин! Там половина інформації вже є!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 26-5-2009 у 15:15


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Уляна Дідич

Однак, тут є ще один аспект. Я не лікар, і нікого не агітую проти щеплень - то має бути вибір кожного, і я його поважаю (але вибір, а не просто, "бо всі роблять"). Але я змушена публічно висловлювати і відстоювати свою позицію в правовому плані. Бо мої діти зазнають дискримінації через цей вибір. І це куди вагоміше. ТОбто я не домагаюся скасування щеплень, то є медична процедура, добровільність якої визначена законодавством. Але я домагаюся внесення змін до закону про захист населення від інф.хвороб, який примушує мене (і я не одна, повірте) давати хабарі і купувати довідки, щоб мої діти могли піти в садочок чи школу. Або ставати в неріну боротьбу з системою, котра забирає купу сил і часу. До речі, в Росії цю дискримінаційну норму скасовано наприкінці 90-х.

Я також вважаю, що потрібно внести зміни до закону. І взагалі, вся наша система охорони здоров'я потребує реформ.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Гулка
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 899
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: м.Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: стабільний

[*] написано 26-5-2009 у 20:01



Цитата:

У випадку з Антоном Тищенком все явно і банда Князевича в супроводі з возом кричать що вакцина ні при чому.


Судячи зі всього вже не кричать, що вакцина ні причому.

"Сьогодні, 26 травня, оголошено в розшук колишнього першого заступника міністра охорони здоров’я Миколу Проданчука,Про це повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури.
Генпрокуратура проводить розслідування у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього першого заступника міністра охорони здоров’я – Головного державного санітарного лікаря Проданчука у перевищенні службових повноважень.

Зокрема, у наданні дозволу на ввезення без реєстрації вакцини для профілактики кору та краснухи індійського виробництва.

Нагадаємо, внаслідок проведення вакцинації помер старшокласник з Краматорська Антон Тищенко (у травні 2008 року). "

джерело: http://ua.korrespondent.net/ukraine/849494
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Ромашка
Академік
****



Повідомлень: 752
Зареєстрований: 22-11-2005
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: Ідеальний ;)

[*] написано 27-5-2009 у 09:15


Класична ситуація:
1. злодія піймали на гарячому
2. злодія відпустили під розписку
3. злодій втік
4. злодія оголошують в розшук
5. закінчується строк і справу закривають
6. злодій повертається білим і пухнастим, та робить що нічого не сталося

Цікаво чому шльондру Мухарську ніхто не чіпає. Во тут ой як при чому.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Руслан Кравець
Дійсний член
***



Повідомлень: 249
Зареєстрований: 19-6-2002
Нема на форумі


[*] написано 2-11-2009 у 14:34


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Є один "несуттєвий" нюанс.
Коли мова йде про вакцинацію, журналісти пишуть про кожен проблемний випадок, навіть непідтверджений (зверніть увагу, "після вакцинації" не значить "від вакцинації" ).
Проте вони не пишуть статтей "у селі.... померла невакцинована дитина" - нецікаво, нема драйву, нема аудиторії. А може якби ця ситуація відслідковувалася в ЗМІ, і думка багатьох була би іншою.



Таке враження, що у зв'язку з епідемією грипу драйв таки з'явився. Причому такий, що багатьом мізки повідключало.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2    4

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6462
Реклама: