Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Чому чиновники - збоченці?
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

mad.gif написано 11-7-2008 у 15:19
Чому чиновники - збоченці?


Чому чиновники - збоченці? (логічні;) )
http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2008/07/11/32630/
Прочитав статтю:
Цитата:

В історичній частині самовільно замінюють вікна.

Від початку року Галицька районна адміністрація Львова за самовільне встановлення пластикових вікон у будинках, внесених до переліку архітектурних об’єктів, склала 67 актів попередження та подала до суду один позов.


Все правильно, не маю нічого проти (с) "порядок має бути!":baddevil:

Але здивував ось такий пасаж:

Цитата:

Як прокоментувала ситуацію начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко, за рішенням виконкому, для того, щоб отримати дозвіл на заміну вікон у будинку, що є пам’яткою архітектури, мешканці повинні звернутися в управління охорони історичного середовища. “Багато людей звертається до нас, проте є мешканці, які замінюють вікна самовільно.
...
Загалом, згідно із законодавством, суми штрафів за таке самочинство значні, проте в нас ці порушення розглядають як адміністративні і, відповідно, штрафи є меншими. Тому інколи мешканцям простіше встановити вікна незаконно й заплатити штраф, аніж отримувати всі відповідні дозволи. Розробляємо інший механізм покарання.


От чому розробляти інший механісм покарання, а не інший механізм отримання дозволу?:mad:




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-7-2008 у 10:46


Відстрілювати будуть??



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-7-2008 у 13:13


цікаво
я теж живу в центрі -- Чернівців, як то кажуть, центріше не буває
місяць том поміняла вікна
правда ставила темні ззовні, тобто фасад не помінявся
але дозволи... хм. тупо
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 12-7-2008 у 16:51


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Надія Баловсяк
я теж живу в центрі -- Чернівців, як то кажуть, центріше не буває
В пам'ятці архітектури затертого століття?



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 12-7-2008 у 18:46


Наскільки я знаю була (чи планувалася) у Львові навіть програма допомоги при встановленні вікон: міська влада мала покривати різницю між пластиковими і дерев'яними вікнами, щоб не псувати фасад.
Виглядає, що лише заважають.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Надія Баловсяк
Академік
****



Повідомлень: 334
Зареєстрований: 6-8-2004
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-7-2008 у 19:58


угу
дуже затертого
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 12-7-2008 у 19:59


В принципі правильно що забороняють ліпити будь-що на памятку архітектури.
Але зрозуміло що якщо вікна в квартирі вже нікуди не годяться то їх треба міняти, а хороші вікна які би вписалися в архітектуру коштують значно більше. Тому було б логічно якби різницю компенсовували з бюджету.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Hanor Narasson
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 1500
Зареєстрований: 24-11-2003
Місто: точно ніхто не знає :)
Нема на форумі

Настрій: з носа куриться ;)

[*] написано 13-7-2008 у 08:58


Тему я починав не стільки відносно заміни вікон/дверей, скільки відносно збоченої ("ізвращьонной") логіки чиновників.
Замість того, щоб спростити процедуру - збираються просто суворіше карати. Остаточно, якщо за кожен не туди вбитий цвях карати розстрілом, то оті всі "халупи корняктів і бандінеллі":baddevil: розсипляться. Мешканці в більшості випадків готові самі профінансувати ремонт - треба їм допомогти, хоча б організаційно.
Конкретно мій випадок. Моє львівське помешкання - в типовій "австрійській" камениці, прибл. 1890-го року.

Камениця була "панська", але деякі речі елементарно зносилися вже давно. Зокрема двері з ґанку на кухню замінили на "хванерні" ще в 1960-х роках. Це все в подвір'ї. Хотів зробити по-чесному. Іду, пишу заяву. Виявляється, треба розробити проект заміни дверей!:o
Сфотографував двері, показую, що то не є "пам'ятка архітектури":mad: Ні, все одно, такий порядок. Це при тому, що будинок не є "памяткою архітектури".
Маю велике бажання надіслати заяву на заміну дверей поштою, отримати офіційну відповідь, а потім подати до суду...:mad:

Ясно, що тепер я двері заміню на такі, які подобаються мені, і буду мати "всіх в носі". В будь-якому випадку двері будуть виглядати краще, ніж теперішні "хванерні".




Здобудеш Українську Державу, або загинеш у боротьбі за Неї. Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації. Ненавистю і безоглядною боротьбою прийматимеш ворогів Твоєї Нації. Змагатимеш до посилення сили, слави,багатства й простору Української Держави.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6724
Реклама: