Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Танці на сльозах. Ваша думка
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 30-9-2008 у 16:45


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Дем'яне! Якщо ви працювали, чи працюєте на роботі..невже у вас немає ЗАВАЛІВ??? Коли тих 24 години реально замало? Коли ти не встигаєш не те що поїсти, а й у туалет вискочити?
Чи це означає неорганізованість??? Не смішіть...я, наприклад, вмію добре планувати та організовувати свій час. Просто роботи буває забагато, а годин замало:))


А що таке ЗАВАЛИ? Завали це коли берете на себе багато або коли просто не в змозі зробити обєм роботи (кваліфакація, можливості тощо). Звідси і треба виходити - знати що можете а що не можете зробити і в які терміни.
Я навів приклад з швидкістю ходьби. Знову ж таки якщо ви проходити за 1 годину 6 км. А я вам скажу пройди негайно за 1 годину 7 км.! Що ви скажете? я не можу..зможу пройти лише 6 і все! Тут все аналогічно не можете виконати ту роботу вчасно - не беріться, або зробіть в робочий час те що можете.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 30-9-2008 у 16:56


Шановні, Ви почали офф-топити.
Про організацію робочого часу були дискусії. Якщо не було - створіть. :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 30-9-2008 у 18:03


Так, дійсно офтопимо:))

Дем'ян, напевно, просто максимально лінива людина:))))))))))):rolleyes:




я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 1-10-2008 у 08:25


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Так, дійсно офтопимо:))

Дем'ян, напевно, просто максимально лінива людина:))))))))))):rolleyes:


Так, я дуже лінивий, і як ви вгадали це???дивно.... тому я дивлюся і дуже люблю передачу про яку згадувалося вище і дивлюся телевізор і всі серіали.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 1-10-2008 у 08:42


Іронія...:P:lol:
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Наталка
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 2594
Зареєстрований: 22-4-2003
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: різнобарвний

[*] написано 1-10-2008 у 20:38


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Щось я не можу зрозуміти ніхто нічого не дивиться...чесно Я НЕ ВІРЮ!

Пане Станіславський! :rolleyes:Ну чесне слово - не дивимося. :D
Мені особисто не просто бракує часу на телебачення - мені його шкода. Коли працюю, то дивлюся увечері фільми на ДВД - це мені подобається. Сама обираю, що дивитися, немає дебільної, за перепрошенням, реклами, якщо мене не влаштовує якість дубляжу, можу поставити оригінальну доріжку з субтитрами - тобто суцільні переваги :saint:
На вихідних дивлюся телевізор за сніданком. Це займає десять-п’ятнадцять хвилин, і це завжди або новини, або прогноз погоди.
А хвамілії... :D Ну то таке... Я не ходжу на концерти Вєрки Сєрдючки, я не слухаю її пісень, навіть у маршрутках, бо маю власну музику :) - та я знаю, хто це. А що вдієш? Відкриваєш газету - а там хвамілія. Вмикаєш приймач - а там хвамілія... Чуєш щось про Євробачення - і тут вона знову, хвамілія. І не хочеш, так запам’ятаєш. А найгірше, це коли десь уривок пісні почуєш, і той уривок крутиться в тебе в голові, і немає на то ради... :baddevil: Хоча зараз, з плеєром у вухах, значно легше стало.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Так, я дуже лінивий, і як ви вгадали це??? дивно.... тому я дивлюся і дуже люблю передачу про яку згадувалося вище і дивлюся телевізор і всі серіали.

Усі серіали?! :o Нє, ви не лінивий, ви - феноменально працьовита людина. Їй-богу. :)
Мене не так давно запрошували в якості сценариста (одного зі сценаристів) для сюжету на цю передачу. Мова не йшла про те, щоби вигадати щось сльозогінне, а про те, як реальну історію підігнати під формат ТБ. Принаймні, так я це зрозуміла, бо все пояснювалося дуже туманно. Може, в мене б щось і вийшло, якби я більше зацікавилася. А може, й ні. Важко сказати, бо зацікавлення великого не було. Просто відчула, що не моє.
Отака історія.
До речі, про більшість шоу, телесеріалів тощо я тільки чую від своїх співробітниць. Маю таку роботу, що закрити вуха не виходить. А те, що я чую, не викликає бажання увімкнути телевізор.




Це все наснилось мені - губи Його пахнуть літом;
руки Його ніжніші за будь-які весни. (с) Соломія Чубай.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 4-10-2008 у 20:44


Випало подивитися нині частину програми.
Можливо й справді трохи цинічно виходить, але, виглядає, що ті хто страждають, так не думають. Тому такий проект має право на життя.
Дядя Жора - суперприколіст :)




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Степанюк Василь
Дійсний член
***



Повідомлень: 204
Зареєстрований: 19-7-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-10-2008 у 08:57


Проект має право на життя. Тішить те, що навіть ті хто програє в шоу отримують хоч якусь матеріальну допомогу на втілення своєї мрії. + можливо знайдуться люди, які почувши чиюсь історію зможуть реально допомогти.
А ті хто вважає це шоу жорстоким, раджу просто не дивитися його.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-10-2008 у 22:09


Є інший момент. Душевної ліні.
Дуже просто розщедритися у випадку, коли гарна режисура та якісна подача драматичного сюжету сама стукає у серце глядачу.
Але чи не приведе це потім до зачерствіння і втрати співчуття до звичайних ближніх, що потребують допомоги?




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Вибранівська
Дійсний член
***



Повідомлень: 281
Зареєстрований: 19-2-2008
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 7-10-2008 у 07:53


А як вам оцей елемент сюжетної лінії: той хто програв зриває листок з дерева мрій, мрії, яка так і не збулася...
Щось таке блюзнув в неділю ведучий цього ШОУ.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 6959
Реклама: