Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Ціни на послуги електромонтажу
Віталій Теплий
Дописувач
**



Повідомлень: 39
Зареєстрований: 13-12-2007
Нема на форумі

Настрій: Веселий

[*] написано 12-2-2009 у 16:22
Ціни на послуги електромонтажу


Скажіть будь-ласка ціни на встановлення кабеля, резетки, включателя........ Одним словом повну розцінку!!!
Дякую
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 12-2-2009 у 21:23


Минулого року майстри брали по 5 уо за кожну точку підключення.



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-2-2009 у 21:47


Може криза якось на ціну вплинула?



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Владлен Комісаренко
Заблокований




Повідомлень: 75
Зареєстрований: 18-1-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 12-2-2009 у 22:08


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Минулого року за кожну точкумайстри брали по 5 уо підключення.

доколє ві Львові ,так називаємі майстри ,будуть формувати розцінки на ремонтні роботи...чи не закушались вони вже давно




Самопроизвольное увеличение энтропии в природе является самым убедительным доказательством существования божественного начала
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 12-2-2009 у 22:57


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Владлен Комісаренко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Минулого року за кожну точкумайстри брали по 5 уо підключення.

доколє ві Львові ,так називаємі майстри ,будуть формувати розцінки на ремонтні роботи...чи не закушались вони вже давно

Не зрозумів. Для встановлення тієї ж розетки потрібно від найближчої коробки вибити в стіні штробу, прокласти кабель, вирізати короночним сверлом отвір під розетку, все загіпсувати. При курсі долара 5 грн ця вся забава коштувала 25 грн. Ви робили б це дешевше? Я б точно ні :)
До слова, не пригадую, чи писав тут про це. Недавно була потреба зробити в одній кімнаті ремонт, ну і вирішив я освоїти фах штукатура, бо все в житті попробувати треба. Тим більше, що мій товариш працював по ремонтах в Європі і володіє нормальними сучасними технологіями, а не тими, які здебільшого застосовують наші майстри.
Так от, я це освоїв, зробив ремонт. Вийшло добре. Підрахував, що якщо все гарно спланувати, то в місяць заробляється від тисячі до двох доларів на простій штукатурці і побілці стін, виставляючи середні по Львову ціни. Але руки в хімії, дихаєш пилюкою і іншою гидотою. Тому займатись такою роботою, кажу чесно, я візьмуся хіба якщо ну вже зовсім все зле буде.
Це дуже легко розказувати іншим, що вони "закушались", але спочатку я б радив спробувати зробити це самому.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Владлен Комісаренко
Заблокований




Повідомлень: 75
Зареєстрований: 18-1-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-2-2009 у 08:44


ну звичайно дякую за пораду, але за своє життя важчого за стилоса і клави в руки не брав,і надіюсь не прийдеться.А пострадянський синдром "пролєтаріат-передовой клас общєства" видно міцно засів в мозгах і ми ще довго работягу в дупу цілуватимемо, бо він вміє тримати шпатель і викрутку



Самопроизвольное увеличение энтропии в природе является самым убедительным доказательством существования божественного начала
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 13-2-2009 у 12:14



Цитата:

і ми ще довго работягу в ... цілуватимемо, бо він вміє тримати шпатель і викрутку


Фе.
Хто не хоче цілувати, нехай робить сам.

Але, як "жертва" поточного ремонту, мушу сказати, що з майстрами все ж є певний нюанс зараз. Мої, наприклад, без викидів сумління ставлять курс долара по кантору кожного тижня і так рахують свій прибуток. Таким чином криза стосється лише мене, а їх - стороною обходить. Кажуть, що зараз незайнятих майстрів багао, і можна знайти дешевших. Напевно буду шукати, коли вони перший етап ремонту скінчать.
А власне електрику вирішив робити сам, а майстри хай потім стіни рівняють.
В кухні вони робили, брали по $7 розетку/вимикач, $5 а світильник, довжина кабеля ролі не грає.
Самі кабелі брав в магазинчику "електротовари" на Київській, просто навпроти вулиці Здоров'я.




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Тарас Ільчишин
Модератор
******



Повідомлень: 473
Зареєстрований: 26-12-2005
Місто: Львів-Наукова
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-2-2009 у 13:19


так і є, майстрів курс не хвилює, бо всі захотіли працювати за доляри, саме тому і до літа вирішив заморозити свою будову, бо майстри просто охаміли, як каже мій вуйко -- "де це бачено, щоб людина з 3-ма класами освіти заробляла більше, ніж інженер з двома вищими". Зараз також в квартирі вирішили з дружиною оновити кімнату, то все роблю сам, хоча роботи в мене хіба що поміняти світильки, пофарбувати стіни і плінтуса. Теща була запитала чого майстрів не закликати, вони ж МАЙСТРИ ))) і я би мав платити за фарбування стіни по теперішніх тарифах 30уо ~ 250грн -- робота мені зайняла рівно 1 суботній день.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 13-2-2009 у 13:31


Мені, на жаль треба стіни трохи посувати. Самому - не вийде. Але що зможу - точно сам зроблю. Найважче час знайти... Піч вже сам розібрав ;) Павда ламати - не будувати..



Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 13-2-2009 у 19:21


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Владлен Комісаренко
ну звичайно дякую за пораду, але за своє життя важчого за стилоса і клави в руки не брав,і надіюсь не прийдеться.

А яка різниця, чим людина заробляє на життя? І з якого дива той, хто працює клавою і стилусом має заробляти більше того, хто шпателем і викруткою? Все визначається майстерністю і запитами життя.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Владлен Комісаренко
А пострадянський синдром "пролєтаріат-передовой клас общєства" видно міцно засів в мозгах і ми ще довго работягу в дупу цілуватимемо, бо він вміє тримати шпатель і викрутку

В силу специфіки мого бізнесу мені часто доводиться попрацювати і шпателем, і викруткою, і паяльником. Хоча я інженер з вищою освітою :) Ще раз скажу - все визначається майстерністю виконавця, і аж ніяк не інструментом, яким він користується.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 14-2-2009 у 13:39


Дійсно, виглядає дивно коли ціну на роботу привязують до долара, таке враження що в нас долар основна валюта.
я наразі ремонти відклав, теж скоро треба буде робити електрику.

може це прозвучить цинічно, але почекаю поки як то кажеться поглибиться криза, бум на будівельні роботи пройде (думаю він вже проходить, так як з кредитами тяжко), "майстри" лишаться без роботи (точніше значно впадуть обсяги) і встановлять адекватні теперішньому стану речей ціни.

А ні, то зробим електрику зі знайомим. Є час, є натхнення, є інтернет, є в кого попросити пораду, та і в принципі елементарні роботи по електриці вже робили.

25 грн за точку це нормально. Але не розумію чому ця ж робота зараз має коштувати 40 грн.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 16-2-2009 у 21:32


Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Дійсно, виглядає дивно коли ціну на роботу привязують до долара, таке враження що в нас долар основна валюта.

Володя, не так давно проїзд в трамваях коштував 50 коп, тепер гривню. Не так довно, ще влітку, я купував гов'яжі обрізки для свого собаки по 22-25 грн. кілограм, а перед від'їздом в Індію, перед Різдвом по 32, сьогодні ж прийшов на базар - 38 грн. Не так давно я купував хліб, який найбільше вживаю, по 96 коп, зараз він від 1.30 до 1.50 грн. Ну і так далі.
Ціни на все зросли приблизно адекватно до зростання курсу долара. На деякі товари/послуги взагалі вдвічі. То чому підняття ціни на послуги електромонтажу на загальному фоні сприймаються так вороже?

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
25 грн за точку це нормально. Але не розумію чому ця ж робота зараз має коштувати 40 грн.

Одна людина зараз шукала, де б їй переінсталювати віндовс-офіс на своєму букові. На фірмах їй заправили 100 грн. Скажи, як комп'ютерщик діючий колишньому комп'ютерщику - півгодини часу і пару раз клікнути мишкою - це нормальна ціна? Але чому тут ніхто не обурюється, що "ті комп'ютерщики вкрай закушались"? Чому ми на все дивимось тільки зі своєї дзвіниці? Чому б не сказати, що мовляв, ціни на послуги тепер високі і я не заробляю достатньо, щоб скористатись послугами фахівця? Чому обов'язково хтось інший поганий? Ціни завжди відповідають ситуації на ринку, і якщо є попит, буде й ціна - ми самі погодились жити при капіталізмі, щоб користуватись власною свободою вибору, і тут діють саме такі закони. Зміниться ситуація, зміняться ціни. Наприклад, рішення зачекати зміни цін - це вже нормальне рішення, від розуму, щоб отримати власну вигоду. Але навіщо котити на інших бочку через те, що тебе щось не влаштовує? Ну, я не те, що це говорю особисто тобі, це скоріше риторично :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
vovka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1075
Зареєстрований: 20-12-2002
Місто: Lviv,Ukraine
Нема на форумі

Настрій: впевнений

[*] написано 16-2-2009 у 22:46


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
То чому підняття ціни на послуги електромонтажу на загальному фоні сприймаються так вороже?

Вороже тому що ціни заявляють в доларах. От якби майстер сказав мол 40 грн за точку тому що інфляція, ціни на матеріали зросли, на їжу зросли, податки стягують наперед і т.п. Я би зрозумів :)



Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Одна людина зараз шукала, де б їй переінсталювати віндовс-офіс на своєму букові. На фірмах їй заправили 100 грн. Скажи, як комп'ютерщик діючий колишньому комп'ютерщику - півгодини часу і пару раз клікнути мишкою - це нормальна ціна?

Я незнаю :) Я цим не займаюся, я вже теж мрію стати "колишнім" :))). Але якщо на "фірмі" то мабуть нормально. Оренда росте, податки сплачуються, зарплата платиться і т.п. тому 100 грн за півгодини роботи це мабуть нормально.


Цитата:
Ціни завжди відповідають ситуації на ринку, і якщо є попит, буде й ціна - ми самі погодились жити при капіталізмі, щоб користуватись власною свободою вибору, і тут діють саме такі закони. Зміниться ситуація, зміняться ціни. Наприклад, рішення зачекати зміни цін - це вже нормальне рішення, від розуму, щоб отримати власну вигоду.

хіба я не маю права обуритися щодо рівня цін ? :)
а також пробую дізнатися чому в нас навіть робота привязана до долара :)

все таки ціни далеко не на все зросли пропорційно курсу долара. той же бензин, комунальні послуги, оренда, єдиний податок, реклама і інші складові бізнесу.


мені особисто якщо майстри називають якусь ціну - я з ними ніколи не сперечаюся :) просто думаю чи вона мені підходить і все. якщо не підходить - взнаю альтернативи, шукаю інших майстрів. все цивілізовано :)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Владлен Комісаренко
Заблокований




Повідомлень: 75
Зареєстрований: 18-1-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-2-2009 у 09:40


гарно..... хай той кваліфікований електрик(що хоче мене розвести на 7 баксів) покаже мені трудову, допуск до електротехнічних робіт,свідоцтво приватного підприємця з даним видом діяльності ,бажано ще загальногромадянський паспорт



Самопроизвольное увеличение энтропии в природе является самым убедительным доказательством существования божественного начала
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Владлен Комісаренко
Заблокований




Повідомлень: 75
Зареєстрований: 18-1-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-2-2009 у 09:43


капіталізьм так капіталізьм---- а то якийсь онанізьм,тебе розводять на бабки з трьома класами ЦПШа ,а ти пану майстру в ножки маєш кланятись ,бо він соєзволив снізойті з Олімпа



Самопроизвольное увеличение энтропии в природе является самым убедительным доказательством существования божественного начала
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 17-2-2009 у 11:22


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Владлен Комісаренко
гарно..... хай той кваліфікований електрик(що хоче мене розвести на 7 баксів) покаже мені трудову, допуск до електротехнічних робіт,свідоцтво приватного підприємця з даним видом діяльності ,бажано ще загальногромадянський паспорт

А в чому полягає "розвід на 7 баксів"? Ви домовлялися про одне, а вам намагаються втюхати щось гіршої якості? Так гоніть в шию такого майстра незалежно від наявності в нього трудової, допуску до електротехнічних робіт, свідоцтва приватного підприємця з даним видом діяльності, бажано ще загальногромадянського паспорта і навіть метрики і свідоцтва про шлюб.
Але якщо він чесно виконує все, про що умовлено і вимагає за свою роботу виключно обумовлену суму - в чому ж розвід? В тому, що ціни на його роботу високі? Це не розвід, це свобода вибору. Користуючись власною свободою, дайте право іншим нею користуватись, інакше вже точно несправедливість буде. Якщо ціни невмотивовано високі у всіх, то скоро вони впадуть, бо впаде попит. Але якщо вмотивовано. Все покаже час.
Я ж бачу тут іншу проблему, не ціни, а кваліфікацію наших фахівців. Ні, я не про папірці, про які ви згадували. Недавно розшукував один медпрепарат, заходжу в аптеку, питаюся молодого провізора про нього, а вона навіть назви такої не чула, що то таке не знає. І повірте, зі всіма потрібними папірцями у неї все в повному порядку, і освіта профільна, і трудова, і допуски-перепуски. Ось проти цього явища потрібно боротись, а не проти високих доходів. Це як в анекдоті про внучку декабриста під час революції 1917-го: "Хочуть, щоб не було багатих? А мій дід хотів, щоб не було бідних...".
Ну і ще. Знаю я пару майстрів, муляра, плиточника, які не мають профільної освіти, а муляр взагалі тільки школу закінчив. Якість роботи така, що попри не низькі ціни їм ще й доплатити хочеться. І ніяких вищеозвучених папірців у них теж нема.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Владлен Комісаренко
капіталізьм так капіталізьм---- а то якийсь онанізьм,тебе розводять на бабки з трьома класами ЦПШа ,а ти пану майстру в ножки маєш кланятись ,бо він соєзволив снізойті з Олімпа

Комусь три класи вистачає, а комусь і три інститути не допомагають. При чому тут це? Повторюся, я знаю людей без освіти, які в справі, якою займаються, за пояс заткнуть будь-якого дипломованого фахівця.
Ну а "капіталізьм"... Так, дикий він у нас, не цивілізований. Але при цьому він дає більше ступенів свободи. Не знаю, що краще, коли ти раз і назавжди болтик визначеної форми в структурі зарегульованої економіки, чи маєш великий вибір.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 17-2-2009 у 11:30



Цитата:

Ціни завжди відповідають ситуації на ринку, і якщо є попит, буде й ціна

То правда, але в умовах якоїсь стабільності,коли всі співвідношення встановлені і збалансовані. А в умовах кризи і різкого скачка долара чітко за доларом мають право скакати ціни на імпортовані товари, куплені за валюту. Ціна роботи може зростати пропорційно до інфляції (чи серенього підвищення цін) а не пропорційно до курсу долара. А то виходить так - хто працює легально, того криза зачіпає (ціни зросли, зарплата - ні), а хто нелегально (в сенсі без оподаткування і т.д.) - того криза стороною обходить.
Я розумію, що не хочеш - не купуй, але свою незгоду з таким формуваням ціни маю право висловити.





Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 17-2-2009 у 23:00


Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano
А то виходить так - хто працює легально, того криза зачіпає (ціни зросли, зарплата - ні), а хто нелегально (в сенсі без оподаткування і т.д.) - того криза стороною обходить.

Чому обов'язково нелегально? Підприємець на єдиному податку платить 200 грн. в місяць і працює цілком легально. І криза боком його ніяк необходить - продукти-то доводиться купувати за новими цінами, клієнті в теж поменшає.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano
Цитата:

Ціни завжди відповідають ситуації на ринку, і якщо є попит, буде й ціна

То правда, але в умовах якоїсь стабільності,коли всі співвідношення встановлені і збалансовані. А в умовах кризи і різкого скачка долара чітко за доларом мають право скакати ціни на імпортовані товари, куплені за валюту. Ціна роботи може зростати пропорційно до інфляції (чи серенього підвищення цін) а не пропорційно до курсу долара.

Так новий курс долара вже давно встановився, ціни на продукти в середньому зросли адекватно теж не вчора.
Чи може я не розумію суті піднятої теми? Протестується проти високої ціни на послугу, чи виключно проти прив'язки ціни до долара, формально? Тобто, якби майстри називали суму 40 грн, а не 5 уо, то незгоди не було б?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 18-2-2009 у 09:31


Протестується тому, що я, наприклад, скільки заробляв (в гривнях), стільки і заробляю.
По друге, ціни в середньому зросли, але далеко не настільки, як курс долара.
Назагал я просто не хочу так багато платити :P
Я з патріотичних почуттів ;) накопичував гроші на ремонт не один рік в гривнях на банківській картці, а тут тепер приходить вуйко з полонини і виставляє мені ціни в долярах :mad:

Хоча, поклавши руку на серце, зла на майстра не маю - то не він кризу спровокував. Просто прикро, от незадоволення і пре...




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 18-2-2009 у 09:43



Цитата:

клієнті в теж поменшає


До речі, це аргумент не на його користь: менше клієнтів - менший попит - більша конкуренція - менша ціна. Так має бути, раз ми вже такі капіталісти. Так що я, мабуть, таки приведу ще пару майстрів, щоб подивилися на об'єм робіт, влаштую їм "тендер", куртка на ваті...




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 18-2-2009 у 21:40


Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano
а тут тепер приходить вуйко з полонини і виставляє мені ціни в долярах :mad:

Хоча, поклавши руку на серце, зла на майстра не маю - то не він кризу спровокував. Просто прикро, от незадоволення і пре...

А навіщо брати вуйка з полонини? :) У Львові є хороших фахових майстрів, які ці долари якісно відпрацюють. Не треба вуйка :)
Я розумію, що прикро, просто мені не подобається, коли майстрові кажуть, що він знахабнів, чи, як тут було - закушався. Тому я і заступився за робітничу братію :) Очевидно, що є багато вуйків, які користуючись нещодавнім ремонтним бумом, позадирали ціни за халтуру, але то окреме питання. Хороші ж майстри повинні отримувати хороші гроші, незалежно, муляр він, електрик, чи сантехнік. Не люблю, коли ділять професії за елітарністю. Чи фаховість оцінюють за наявністю бумажки.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7245
Реклама: