Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Системи Безперервної Подачі Фарби.
Олег Тимощук
Новак
*



Повідомлень: 21
Зареєстрований: 23-3-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 13-4-2009 у 13:09
Системи Безперервної Подачі Фарби.


Хтось користується такими. Будь-ласка поділіться своїми враженням від користування ними. Також було бнепогано взнати виробника СНПФ і марку фарби що використовується.

ЗІ: Надіюсь ця тема буде цікава не тільки мені :)ю
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Антон Немировський
Новак
*



Повідомлень: 5
Зареєстрований: 28-3-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-4-2009 у 22:59


Дуже класна штука!!! Але зі встановленням доведеться помахатись :-)))) Першого разу процес був трудоємкий і дуже брудний :-((((( Марка впринципі на Львівському ринку здається одна, WWM.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 15-4-2009 у 01:09


А про яку систему йде мова? До принтера?



Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-4-2009 у 08:02


Угу. Замість картриджа



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Тимощук
Новак
*



Повідомлень: 21
Зареєстрований: 23-3-2009
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 15-4-2009 у 10:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Антон Немировський
Дуже класна штука!!! Але зі встановленням доведеться помахатись :-)))) Першого разу процес був трудоємкий і дуже брудний :-((((( Марка впринципі на Львівському ринку здається одна, WWM.


На рахунок марок то WWM не є єдиним представником в категорії. Останнім часом з"явились представники ще двох фірм (про які я знаю). Це СБПФ фірм InkTec і Patron.

Мої враження від них.
WWM. Користуюсь СБПФ цієї фірми, тому що маю невеличкий бізнес по друку фотографій і хочу сказати що враження ві системи дуже хороші. Так з установкою треба трохи попаритись але зробивши це раз можна на наступний раз можна з легкістю це відтворити. Проблем з розпізнанням картріджів не було, вони одразу визначились принтером як оригінальні :). Єдиним мінусом можна назвати те що фарба від WWM трохи відрізняється відтінком від оригінальної Епсона (модель R270) в наслідок фото виходить перенасиченим червоним кольором. Приходиться перед друком додатково обробляти фото, або спробувати змінити профіль принтера.

InkTec: Сам не користувався системами цієї фірми тому було б цікаво послухати думки тих хто вже спробував.

Patron: Приходилося мати справи з цими системами і враження поки не дуже хороші. При установці довго парився з картриджами так як ті активно не хотіли вижначатись принтером. Після ретельного вивчення ситуації зрозумів що контакти картриджів не прилягали до контактів головки через те контакти на картриджах були погано закріплені виробником, що і спричиняло конфлік. Після успішного "з"єднання контактів" :) маю нову запарку, принтер видає що картриджі що використовуються є не оригінальними і радить мені купити оригінальні :o, і така ситуація спостерігається кожного разу при друці фото, хоча принтер і друкує їх. Потім через деякий час маю нову проблему з ним - пропала частина сопел причину чого я ще не встановив. Зараз задумуюсь купити ще одну СНПФ і схиляюсь до WWM. Але ще хотілося б почути декілька точок зору від тих хто має досвід в цьому.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7374
Реклама: