Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Місце збору для гри у волейбол!?
Andrij
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 1-3-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: спокійний

question.gif написано 4-6-2009 у 22:18
Місце збору для гри у волейбол!?


Виникла думка зробити форум де б можна було домовлятись і збиратись для гри у волейбол. Також обмінюватись інформацією по залах, цінах, грати між різними командами і взагалі в майбутньому організувати аматорський чемп у Львові, бо у в нашому місті щось надзвичайно туго з волейболом :( Хочеться його просувати в масси :)

Тепер питання до всіх, чи було б це комусь цікаво, наприклад на даному ресурсі?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 5-6-2009 у 13:48


Ну не знаю але в багатьох форумах, клубах, в великих компаніях, просто в дворі все це організовано і люди збираються і грають причому навіть важко іноді зайняти хороші зали в школах так як все вже занято.
Якщо цим зайнтися то треба форум не по волейболу робити а по всьому.

Щодо чемпіонатів то скажу свою точку зору так як колись займався професійно спортом - чемпіонат це азарт, це прага до перемоги, це травми, це нерви, образи і т.д. не має значення чи аматори чи професіонали (іноді аматори і частіше будуть сперичатися). Так от якщо просто зібратися і просто пограти в своє задоволення це одне і це набагато краще так як є позитивні емоції, наприклад можна і просто викрутаси різні зробити - незважаючи на результат гри. Я від того отримую масу задоволення, причому грають тоді обережніше, менше травматизму нервів і незрозумілих ситуацій.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
romano
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 188
Зареєстрований: 11-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: агрегатний

[*] написано 5-6-2009 у 14:23


О, згідний з Дем'яном. Якщо б організувалось товариство, яке часом збирається пограти для задоволення, я був би дуже "за". Правда, я граю на дуже аматорському рівні, але мені подобається. На жаль нагода буває лише влітку на відпустці.
А змагання - це для фанатів, або для молодих, в кого часу більше. Бо ж готуватися треба.




Сьогодні - за гроші, а завтра - задурно.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andrij
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 1-3-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 9-6-2009 у 21:01


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Ну не знаю але в багатьох форумах, клубах, в великих компаніях, просто в дворі все це організовано і люди збираються і грають причому навіть важко іноді зайняти хороші зали в школах так як все вже занято.
Якщо цим зайнтися то треба форум не по волейболу робити а по всьому.
Така думка виникла в першу чергу через цілком банальну причину. Кілька років тому ми збирались раз в тиждень на волейбол. 2 компанії=2 команди. Купили галу, винаймали зал і все було добре. Але через якийсь час з тих чи інших причин(хтось одружився, комусь надоїло і т.д.), перестали збиратись. З часом я вирішив знову поновити наші збори. Наша команда була, треба було ще одну команду знайти. А знайти виявилось не так то легко :( Правда на даний момент, ми таки збираємось і бавимось, але думка щоб кожен бажаючий міг знайти собі команду, зал при потребі. Бо з залом також були певні проблеми :( І про все це домовитись на одному форумі суто волейбольної тематики :)

Про чемпіонат.
Чемпіонат можливо занадто гордо звучить, бо і я не маю часу на організацію такого дійства. Малось на увазі таке собі змагання між командами які були б(!) представлені на цьому форумі, без кубків, суддів(самі собі судді) і будь-яких призів, так, для підвищення свого рівня ;)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Andrij
Новак
*



Повідомлень: 12
Зареєстрований: 1-3-2003
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: спокійний

[*] написано 4-8-2009 у 22:23


Сайт про який я писав нарешті вдалось запустити :) Тому прошу волейболісти і аматори, заходьте спілкуйтесь ;) www.volleyball.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7468
Реклама: