Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Приїзд в Україну патріарха Кирила та створення помісної УПЦ
Павло Жежнич
Модератор
******

Фотографія користувача


Повідомлень: 1139
Зареєстрований: 24-11-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-3-2010 у 12:28


Особисто я нікого ні в чому не переконував, я лише наводив факти, що РПЦ (УПЦ МП є частиною РПЦ) загалом і цитовані тут батюшки зокрема займаються політикою (це фактично не припинялося від початку створення РПЦ), а не Христовою вірою. Русинами називали себе УСІ теперішні українці, а не жменька людей на Закарпатті! А несприйняття богослужіння українською - це надумана проблема знову ж таки з боку РПЦ.
P.S. Як Ви думаєте, якою мовою Ісус Христос робив свої проповіді перед людьми? Я майже впевнений, що тою, якою розмовляли місцеві люди. А спілкувався Христос з представниками різних народів.





Львів, який ми бачимо щодня - Фотожурнал Львова. Особистий блог - PZhe.Net.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Шпачук
Дописувач
**



Повідомлень: 67
Зареєстрований: 27-1-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-3-2010 у 16:18


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
Любі друзі, в мене складається враження, що ви мене хочете переконати в необхідності українізації Богослужінь.

А якою мовою Ви Біблію читаєте? І чи все розумієте церковно-слов"янською на Богослужіннях? Якщо це для Вас зрозуміла мова - то нема проблем, але як бути іншим слухачам? Адже, "віра-від слухання", а як слухати, якщо нічого не розуміти?




\"Протверезіться правдиво, та й не грішіть, бо деякі Бога не знають, говорю вам на сором!\". (1Кор.15:34)
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 30-3-2010 у 18:41


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Особисто я нікого ні в чому не переконував, я лише наводив факти, що РПЦ (УПЦ МП є частиною РПЦ) загалом і цитовані тут батюшки зокрема займаються політикою (це фактично не припинялося від початку створення РПЦ), а не Христовою вірою. Русинами називали себе УСІ теперішні українці, а не жменька людей на Закарпатті! А несприйняття богослужіння українською - це надумана проблема знову ж таки з боку РПЦ.

+1. Остаточно добила мене заява одного з неостанніх (не пригадаю точно, але не нижче єпископа) діячів РПЦ про те, що "Курськ" затонув, бо котрась дружина прокляла свого чоловіка-офіцера, мовляв, посварилася з ним перед тим, як він у рейс пішов, і ось через це сталася така бідося. Політики мені вистачає і в світському житті, у церкві я її мати не хочу. Що ж до царської, парадної мови - маю думку, що до Господа слід звертатися мовою серця. Не знаю, чим "Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене, грішну" звучить гірше, аніж "Господи Иисусе Христе, Сыне Божий, помилуй мя, грешную". І ніколи не повірю, що Бог закине доброму християнину приналежність до неканонічної церкви.




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 9-6-2010 у 18:36


Патріарх Кірілл попросив, щоб до його приїзду вулицю Івана Мазепи, на якій розташована Києво-Печерська Лавра, перейменували.

http://www.lenta.ru/news/2010/06/09/mazepa/

Звісно, йому б хотілося почуватися у Києві, як вдома. А тут таблички з іменем анафемованого гетьмана будуть в очі лізти. Завадять молитися.

Просто абсурд якийсь. Ми ще незалежна держава чи вже ні?

Це от якби ви когось у гості запросили, а він би відповів: я прийду, але зніміть зі стіни портрет своєї бабусі. Вона мені несимпатична; в мене через це не буде апетиту. Повісьте пейзажик якийсь.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 9-6-2010 у 20:48


Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
Патріарх Кірілл попросив, щоб до його приїзду вулицю Івана Мазепи, на якій розташована Києво-Печерська Лавра, перейменували.

А щоб Україну на Малоросію перейменували, патріарх ще не попросив? Чекаємо...




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 8-7-2010 у 13:46


А вулицю таки перейменували. Посіпаки нещасні! :-(((
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олег Лірник
Дописувач
**



Повідомлень: 51
Зареєстрований: 6-6-2010
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 8-7-2010 у 21:12


Це до приїзду Кіріла стараються, хочуть щоб його святість не нервував даремно!!!!:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Dmy
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 3228
Зареєстрований: 9-11-2003
Місто: Донецьк
Нема на форумі

Настрій: Неформатний

[*] написано 9-7-2010 у 18:14


Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
А вулицю таки перейменували. Посіпаки нещасні! :-(((
Кажуть, що не всю. Мазепа без голови.



Усе мине. Усе мене мине
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 9-7-2010 у 21:38


Цитата:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Кажуть, що не всю. Мазепа без голови.


На вулиці Мазепи залишилося 10 будинків. Так що Мазепа не тільки без голови.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 26-7-2010 у 20:36


Я спочатку думала, що то журналістська качка. Але ж ні, все так і є: віруючі УПЦ (КП) - розкольники, грішники, на яких чекає пекло. Залишилося ще анафему їм проголосити.

http://patriarh.in.ua/uk/node/1009

Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 26-7-2010 у 21:15


Сподобався комент ведучого новин:"Ще не відлетів, але обіцяв вернутись...." :lol:



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
сумна
Академік
****



Повідомлень: 913
Зареєстрований: 24-12-2003
Місто: Сихів
Нема на форумі

Настрій: споглядальний

[*] написано 26-7-2010 у 21:55


Особливий "цімес" того послання бачу у фразі:

"Але немає нічого більш страшного для християнина, ніж померти поза Церквою."

Тобто однозначно адресовано тим стареньким, які свої копійки з пенсії несуть "не туди", в неправильну церкву.
Та будь-яка з тих бабусь в очах Божих стократ святіша, ніж ці... бізнесмени від віри.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ігор Мацевич
Дійсний член
***

Фотографія користувача


Повідомлень: 285
Зареєстрований: 19-6-2011
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: як погода

[*] написано 31-7-2011 у 12:10


Друзі! І ця тема, і подібні до неї на форумі яскраво підтверджує нашу заполітизованість.
Від найменшого священника до найвладнішого архієпископа (а слідом парафіяни) – всі, за дуже маленьким винятком, ведуть боротьбу за владу і сферу впливу на цій грішній землі, забуваючи слова «Богу – Боже, а кесарю – кесареве». Згадайте, як в часи певної анархії після розвалу СРСР, без прямих вказівок з Москви, чи Києва, чи Ватикану в наших селах сусід з вилами йшов на сусіда відібрати церкву, чи капличку. Ганьба! А це явне виховання і церквою і державою «Кесаревої» благодаті, замість «Божої», як в Росії, так і Україні, так і Ватикані!

А почалося це з Костянтина. Не маю права судити силу його віри, але в нього мабуть таки було одкровення намалювати на щитах хрести: «Цим знаком переможеш», і він розбив чисельно більше військо конкурентів-противників і захопив трон Римської імперії. На початку він з вдячності зняв заборону на християнство, а потім, як далекоглядний політик зробив його державною релігією, не забороняючи «язичництво», тільки для того, щоб зміцнити свою владу. Для цього ж скликав Нікейський Собор і поставив перед ним завдання чітко сформулювати Християнство, і викинути з нього все, що може підірвати авторитет його владарювання. І тут уже не було одкровення, як у Мойсея на горі Синай з чіткими заповідями, та вказівками, а шляхом банального голосування, незначною більшістю голосів Святе письмо було пошматоване на канонічне, неканонічне, та апокрифи!

Вже з цього моменту Християнство почало розділятись на церкви, котрі в більшій, чи меншій мірі противились політиці Риму, і стали непримиримими, закріплюючись в інших державах, приймаючи статус державних релігій, замість того, щоб віддавати «Кесарю кесареве, а Богу – Боже»
От і спробуй втовкмачити Папі Римському і Патріарху Всія Русі, а відтак всім християнам, що вони служать одному Богу, виконують одні заповіді і повинні любити ближнього, як самого себе.!






Бути, чи не бути. Ось в чому питання !!!
Людина має право, і повинна знати те, що було і є насправді!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7585
Реклама: