Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Фестиваль культур народів світу СВІРЖ 2009 (31 липня – 2 серпня с. Свірж...
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10458
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 9-8-2009 у 22:44


Цитата:
А моя - про те, що ЗАБОРОНИТИ неможливо.... Вхід без вишиванки заборонений? - думаю це утопія.. таке невеличке уточнення.

А моя: брати за це гроші - це неправильно.

Цитата:
Здебільшого ми справді не спілкуємося з відвідувачами - їх тисячі. Нас (організаторів) більше цікавить дискусія іншого характеру.

З моїх спостережень дискусія зводиться до "Ви організуйте, а ми на нього приїдемо...." :) По-дитячому якось... Але, звісно, це Ваше право.

Цитата:
Не хотів би розвивати тему, оскільки домовилися у свому середовищі (і не тільки у свому) її не піднімати... Якось пізніше скажемо і про деталі. В користь Медхедсів вони не будуть..

Якщо організаторів паплюжать несправедливо, то мало б бути офіційне спростування. Бо інші виконавці це також можуть почитати.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Олександр Ганущин
Модератор
****



Повідомлень: 492
Зареєстрований: 5-3-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Буде кращим

[*] написано 13-8-2009 у 21:43


п. Юрію, та непотрібні нам організаторам гроші за вхід.. вони заледве до кількох бюджетів дотягують. Гроші ніхто брати не хоче, натомість є бажання витворити стиль учасника фесту Підкамінь.


Зовсім не дитяча дискусія. Інколи просто право на критику інтерпретовано невірно. Добрий критик є той, що організував/зробив/провів чи навіть завалив щось подібне...Звідси й наслідки.

До ситуації з медхедсами - як обіцяв пізніше...
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Павло Дудра
Заблокований




Повідомлень: 20
Зареєстрований: 1-7-2007
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 14-8-2009 у 22:14


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Як на мене якщо буде те що дійсно написано то за 3-4 дні 200 грн це не є дорого.
Згідний лпатити якщо дійсно все буде гарно і т.д.


Вам персонально може і не дорого..


Аналогічного типу фестиваль(з порівнянними цінами Лемковина у Польщі) -для поляків недорого.

А тепер порвняйте зарплати...

Реально би було 30 -40 грн...

Хто хоче комфорту -для тих є концертні зали..




"Abe Lincoln may have freed all men, but Sam Colt made them equal.
Ейбу Лінкольну вдалося зробити всіх людей вільними,але власне Сем Кольт їх зрівняв.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Odarka
Почесний Академік
*****



Повідомлень: 1970
Зареєстрований: 17-2-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: вже йде до зими

[*] написано 15-8-2009 у 22:27


Лемківська ватра у Польщі вже проводиться роки і дуже хороший фестиваль, прекрасна атмосфера.

Мені здається, що організатори у Свіржі зробили помилку їм не потрібно було робити таку кількість сцені + треба було почекати до кінця фестивалю народ би зїхався і були б кошти.





я так довго мовчав
ти ж бо знаєш як важко було мені в сутінках
вустами вологими на добрі слова натрапляти
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7595
Реклама: