Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  ..  7    9
Автор: Тема: Епідемія грипу?
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 30-10-2010 у 21:30


Річниця теми. :)
Рік тому вже починався психоз... Люди в масках, на вулиці як після газової атаки, тільки інколи хтось десь перебіжить між будинками. Найбільш приємний спогад - пусті маршрутки, купа вільних місць в салоні :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Пришляк
Дописувач
**



Повідомлень: 48
Зареєстрований: 18-6-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 20-11-2011 у 04:04


Друга річниця теми:) Знову наближається грип, хоч до епідемії цього року навряд чи дійде. Тож боротьбі з вічайдушно-показово-войовничим оптимізмом присвячується;)
Рік тому ми з Ростом дуже дискутували про гранітні тротуари, і Рост сказав:
Цитата:

Минулого року вже була "епідемія смертельного грипу", шиза творилася повна, і теж була купа людей, яка не розібравшись поширювала паніку безпідставно, як ми тепер можемо точно бачити.

Я не знаю, що саме він мав на увазі під "шизою", але епідемія тоді справді була, і грипу справді смертельного. Моєї дружини однокласник помер у Києві... Статистика МОЗу каже:
"У сезоні 2010-2011 рр. було зареєстровано 20 випадків смерті від грипу та ГРВІ (епідемії не було), у 2009-2010 - 1126 смертей (епідемія була)." Відчуйте, що називається, різницю.

Так, страшні очікування від цього H1N1 ВООЗ свідомо чи несвідомо перевищила, а уряд використав для самореклами. Тут вже писали, що кожен грип страшний, і це теж правда. У лютому ЦЬОГО вже (2011) року помер 46-річний брат мого однокласника від пневмонії невідомої етіології. Може, від каліфорнійського, може, від іншого грипу, а може, від мікоплазми. Але, сподіваюся, Рост називав шизою не заходи безпеки;-). Вони при будь-якому грипі (та й при будь-якій інфекції, і при кожній небезпеці) доречні. Якби люди тоді не ходили у масках і не уникали скупчень, на моє переконання, жертв було б набагато більше.

Є щасливці, котрі грипом не хворіють або для котрих грип - хвороба легка. Але не всім так щастить. Для багатьох грип - хвороба дуже важка, для декого навіть смертельна...

Ви бачили у кіно (чи не тільки), як не соромляться ходити у масках японці і китайці? Мій товариш рік стажувався у Японії. Японці ходять у масках не тільки для того, щоб вберегти себе. Вони вважають за потрібне надягти її у випадку власної інфекційної хвороби! "Якщо ви хворий і без маски у громадському місці, ви - злочинець!" - справедливо стверджує Комаровський. Тож геть неправдиву злочинну сором'язливість!:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 20-11-2011 у 21:30


Цитата: Початково розміщене учасником Роман Пришляк  
Друга річниця теми:) Знову наближається грип, хоч до епідемії цього року навряд чи дійде. Тож боротьбі з вічайдушно-показово-войовничим оптимізмом присвячується;)
Рік тому ми з Ростом дуже дискутували про гранітні тротуари, і Рост сказав:
Цитата:

Минулого року вже була "епідемія смертельного грипу", шиза творилася повна, і теж була купа людей, яка не розібравшись поширювала паніку безпідставно, як ми тепер можемо точно бачити.

Я не знаю, що саме він мав на увазі під "шизою", але епідемія тоді справді була, і грипу справді смертельного. Моєї дружини однокласник помер у Києві... Статистика МОЗу каже:
"У сезоні 2010-2011 рр. було зареєстровано 20 випадків смерті від грипу та ГРВІ (епідемії не було), у 2009-2010 - 1126 смертей (епідемія була)." Відчуйте, що називається, різницю.

Так, страшні очікування від цього H1N1 ВООЗ свідомо чи несвідомо перевищила, а уряд використав для самореклами. Тут вже писали, що кожен грип страшний, і це теж правда. У лютому ЦЬОГО вже (2011) року помер 46-річний брат мого однокласника від пневмонії невідомої етіології. Може, від каліфорнійського, може, від іншого грипу, а може, від мікоплазми. Але, сподіваюся, Рост називав шизою не заходи безпеки;-). Вони при будь-якому грипі (та й при будь-якій інфекції, і при кожній небезпеці) доречні. Якби люди тоді не ходили у масках і не уникали скупчень, на моє переконання, жертв було б набагато більше.

Є щасливці, котрі грипом не хворіють або для котрих грип - хвороба легка. Але не всім так щастить. Для багатьох грип - хвороба дуже важка, для декого навіть смертельна...

Ви бачили у кіно (чи не тільки), як не соромляться ходити у масках японці і китайці? Мій товариш рік стажувався у Японії. Японці ходять у масках не тільки для того, щоб вберегти себе. Вони вважають за потрібне надягти її у випадку власної інфекційної хвороби! "Якщо ви хворий і без маски у громадському місці, ви - злочинець!" - справедливо стверджує Комаровський. Тож геть неправдиву злочинну сором'язливість!:)


Романе, так а що там з тим мармуром? Чи то гранітом? Випромінює? Ви вже, за той час, надіюся провели дослідження і готові надати конкретні результати?
Я так розумію, що ні.
Перекинулись на нову тему - гвалт, епідемія.
Я знову перетворюся в нудотика, і попрошу дати посилання на офіційні статистичні дані щодо смертності. Дуже бажано за хоч якийсь більш тривалий період, років десять, щоб можна було оцінити усереднену статистичну картину. А то щось я їх ні на сайті МОЗ, ні на сайті Держкомстату не знайшов.
Бо знову ви розкидаєтесь цифрами, вихопленими зі статєйок жовтої преси.
То вже пройшло пару років, а колупатися в минулому я не маю ніякого бажання, та й тупо часу, але наскільки пригадую, ніякої смертності під час тої "смертельної" епідемії, яка б перевищувала типову щорічну на два порядки (за вашими словами, вичитаними в тій газетці) не було. Не було і на порядок, і навіть, по-моєму, в рази не було. Кожного року від ускладнень грипу помирають люди. І від пневмонії помирають. І інформації на тематичних сайтах, як не захворіти, що робити, як захворіли - вагон і маленький возик.
От, в закромах знайшлося посилання на статтю толкового лікаря: http://botalex.livejournal.com/44828.html

А параноя - так, це психічне захворювання. Шиза - це я так спрощено висловився.
Ну і ніякого вічайдушно-показово-войовничого оптимізму, як ви зволили висловитись, в мене не спостерігається. А спостерігається здоровий реалізм, який каже - щоб кричати "караул, паніка", потрібно мати для того фактичні підстави.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Пришляк
Дописувач
**



Повідомлень: 48
Зареєстрований: 18-6-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-12-2011 у 19:18


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  

Романе, так а що там з тим мармуром? Чи то гранітом? Випромінює? Ви вже, за той час, надіюся провели дослідження і готові надати конкретні результати?
Я так розумію, що ні.

Так у вас же прилад є. А ви не поміряли? А чого так? Так не хочеться знати правди? Набагато легше у блаженному невіданні перебувати і рота закривати тим, хто хоче людям добро зробити, попередивши про небезпеку?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Пришляк
Дописувач
**



Повідомлень: 48
Зареєстрований: 18-6-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-12-2011 у 19:27


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  

Перекинулись на нову тему - гвалт, епідемія.

А ви читаєте те, на що відповідаєте? Уважно читаєте? І хто казав "гвалт"? Я, наприклад, писав: "Знову наближається грип, хоч до епідемії цього року навряд чи дійде." Не зауважили?
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Роман Пришляк
Дописувач
**



Повідомлень: 48
Зареєстрований: 18-6-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 9-12-2011 у 19:37


Цитата: Початково розміщене учасником Рост  

Я знову перетворюся в нудотика, і попрошу дати посилання на офіційні статистичні дані щодо смертності. Дуже бажано за хоч якийсь більш тривалий період, років десять, щоб можна було оцінити усереднену статистичну картину. А то щось я їх ні на сайті МОЗ, ні на сайті Держкомстату не знайшов.
Бо знову ви розкидаєтесь цифрами, вихопленими зі статєйок жовтої преси.
То вже пройшло пару років, а колупатися в минулому я не маю ніякого бажання, та й тупо часу, але наскільки пригадую, ніякої смертності під час тої "смертельної" епідемії, яка б перевищувала типову щорічну на два порядки (за вашими словами, вичитаними в тій газетці) не було. Не було і на порядок, і навіть, по-моєму, в рази не було.

А Міністр охорони здоров'я, сподіваюся, не жовта преса? Цитую:
05.04.2011
Смертність від грипу та ГРВІ по країні в 12 разів менша, ніж у минулому епідсезоні. На цьому наголосив Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець.

А Головний державний санітарний лікар?
22.03.2011
За епідсезон 2010-2011 років на грип та ГРЗ в Україні захворіло 5 млн. 370 тис. 383 особи, померло 67 осіб (за цей же період епідсезону 2009-2010 років померло 1 125 осіб).
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  ..  7    9

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7724
Реклама: