Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1    3
Автор: Тема: Чи варто заборонити музику в маршрутках?
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 16-11-2007 у 11:48


Я ввважаю, що має бути або як в літаках - персональні навушники, кілька каналів музики - хочеш слухаєш, хочеш - ні. Але це малореально.
Чому я маю слухати, те що подобається водієві.
От тижні 2 тому їхав і усім пасажирам, якийсь афтар радісно волав: "А міня вєзут пад вой сірєн...." і "Мітіаріт над зонай літіт".
Тому, вважаю, що коли в салоні, крім водія ще хтось є, він не має права включати музику. Крім того, через цю музику, дуже часто він не чує, коли просять зупинити.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 16-11-2007 у 12:16


А чому заходячи в кафе/ресторани я повинен слухати те що там слухають? Давайте і там всюди заборонимо. А варіант - піти в інше кафе можна сказати можете пересісти в іншу маршрутку.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 16-11-2007 у 12:19


Це некоректне порівняння. Коли ви йдете в кнайпу, ви обираєте, куди йти. Коли сідаєте в маршрутку - то в першу ліпшу.
Кнайпа - для відпочинку, не подобається там відпочивати - можна піти в іншу або в парк або додому. А маршрутка для того щоб доїхати до дому, роботи. Крім того, в кнайпі набагато більша ймовірність, що музику змінять.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 16-11-2007 у 12:24


Я зараз переважно їзджу лише маршрутками - і музика - це найменше, що є поганорго в наших перевізниках.
От в мене зараз госто постало питання кудись нашуміти на предмет невиконання перевізниками своїх графіків - особливо вечірніх - це дійсно жах.
А на музику - то в мене в навушниках нічого не чути - окрім моєї:)




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 16-11-2007 у 12:31


І ще у кнайпах багато де стоять бумбокси - хто платить за музику - той і слухає. А безкоштовно там лунає доволі пристойний асортимент:)
От вчора нам грав також "метіаріт над зонай" - ало то за їхні гроші, тому гостро не сприймав:)




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 16-11-2007 у 12:33


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Це некоректне порівняння. Коли ви йдете в кнайпу, ви обираєте, куди йти. Коли сідаєте в маршрутку - то в першу ліпшу.
Кнайпа - для відпочинку, не подобається там відпочивати - можна піти в іншу або в парк або додому. А маршрутка для того щоб доїхати до дому, роботи. Крім того, в кнайпі набагато більша ймовірність, що музику змінять.

Чому не коректне. В маршрутку - першу ліпшу так само я можу зайти в першу ліпшу кнайпу. Чуєте що музика в маршрутці - вийшли і сказали водію мені не подобаєтсья тому не буду з вами їхати і чекаєте наступну.
А щодо піти так само і я можу сказати - не подобається можете піти пішки, на трамваї, тролейбусі. Це якраз доречне порівняння бо не раз в кнайпах із-за музики виникають конфлікти що хто хоче слухати. Так само і в маршрутці.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 16-11-2007 у 13:34


Не зовсім розумію, чому Ви навели тут кнайпу як приклад. За такою ж логікою можна навести ще мільйон прикладів.
Основна різниця: кнайпа - заклад розважальний, в їдальнях, музику не крутять. А маршрутка - транспорт, причому громадський, а не приватний.




Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 16-11-2007 у 13:49


Я саме і навів тому що мав на увазі кнайпи ті в яких я обідаю в робочий час, тобто в засобах ГРОМАДСЬКОГО харчування, там де приходять в обід люди їсти і починається. А як таких їдалень - то майже не лишилося (хіба в вузах), на деяких заводах ставлять кондиціонери та музику в їдальнях (хоча зараз називають кафе або ще якось).
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Юрій Сєров
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 10457
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: оптимістичний

[*] написано 16-11-2007 у 13:52


ну тоді згідний. Музика, зрештою, негативно впливає на процеси прийняття і травлення їжі (хіба класична, як вийняток). І водієві заважає...



Nauka-Online.Org - Українська Наукова Інтернет-Спільнота
Рідний край - Колекція знимків України
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Nazar
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2395
Зареєстрований: 2-12-2002
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: бракує музики

[*] написано 16-11-2007 у 14:29


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
(хіба класична, як вийняток).


Гадаю - вийнятків дещо більше:)
Мені приємно (затишно, органічно, аурично) коли супроводжує процес споживання їжі джаз у майже всіх його проявах-сумішах:)

Офтоплю:saint::saint:




Люби українське!
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Іван Дівеєв
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 332
Зареєстрований: 9-5-2007
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-11-2007 у 21:36


Скарги на водіїв маршруток можна подавати "на ім’я начальника управління транспорту і зв’язку міськради й передати її за адресою: вул. Сахарова, 2 (у приміщенні ЛКП “Львівелектротранс”)." (с) Львівська Газета http://gazeta.lviv.ua/articles/2007/11/16/27715/



The best is yet to come
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лєна Дадукевич
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 727
Зареєстрований: 28-10-2005
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: не знаю чого хочу, але чогось хочу

[*] написано 16-12-2007 у 12:34


Подавати можна все, що завгодно, тільки хто буде щось міняти?



ансамбль старовинної музики \"Львівські Менестрелі\" http://www.lviv-menestreli.lviv.ua
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1    3

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 773
Реклама: