Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
 Сторінки:  1  2
Автор: Тема: Люди нетрадиційної сексуальної орієнтації
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 5-11-2009 у 20:50


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
кількість форумчан не обмежується двадцятьма.

Власне вона обмежується 12 :)




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Катерина Слобода
Модератор
******



Повідомлень: 1245
Зареєстрований: 29-9-2008
Нема на форумі

Настрій: є...точно є...;)

[*] написано 5-11-2009 у 21:02


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
судження львів'ян мені вже очевидні.

Ого!:o




Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Tempika
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2732
Зареєстрований: 21-1-2004
Місто: Lviv
Нема на форумі

Настрій: усміхнена

[*] написано 5-11-2009 у 21:15


Рост, прекрасна репліка :-)

Люди, що цікавляться людьми традиційної сексуальної орієнтації - хто вони? Збоченці? Божевільні? Нелюди? Чи можливо такі самі як і ви, ваші друзі, сусіди, співробітники, близькі чи далекі родичі, що прагнуть щастя так само, як і ви?
Дуже цікаво би було дізнатись Вашу думку з цього приводу.




...i am a little bit ironic, don*t you think?...
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-11-2009 у 21:16


От про це я і говорив, про вибірку.
Судження майже мільйонного міста очевидні з вибірки в 12 чоловік :)
Це і називається лженаукою. Або пересмикуванням фактів. До речі, сьогодні сумна наводила посилання на одного такого писаку - Артємія Лєбєдєва :) Він же звідкись взяв, що на вулицях нашого міста практично всі розмовляють по-російськи. Напевно, теж з вибірки в пару десятків його шанувальників, з якими він пив горілку.

Так що Олексію, якщо ваша ціль - нездорові сенсації, правильною дорогою ідете, товаришу.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-11-2009 у 21:20


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
Рост, прекрасна репліка :-)

Люди, що цікавляться людьми традиційної сексуальної орієнтації - хто вони? Збоченці? Божевільні? Нелюди? Чи можливо такі самі як і ви, ваші друзі, сусіди, співробітники, близькі чи далекі родичі, що прагнуть щастя так само, як і ви?
Дуже цікаво би було дізнатись Вашу думку з цього приводу.

Ну, взагалі-то в моєму варіанті "нетрадиційної", але ти права, ще трошки, і почнуть задавати запитання саме в твоїй редакції :lol:




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-11-2009 у 21:21


Oleksiy Taraban, можна пряме запитання? А ви сам - хто? В тому самому сенсі? :)



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 5-11-2009 у 21:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Відвертістю за відвертість. Я сам гомосексуалст. Але це не має значення, оскільки мене цікавить реальне відношення суспільства до цього явища, мої особисті вподобання цього опитування абсолютно не стосуються.


Звичайно, дякуємо вам за щирість. Не хочу вас образити, але невже ви об'єктивно зможете написати це ессе? Все ж ви будете притримуватись своєї точки зору, на мою думку.




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-11-2009 у 21:42


А як ви відноситесь до того, що результати такого опитування, за умови сміхотворної вибірки, ніяк не висвітлюватимуть "думку суспільства" з цього приводу? У вас буде точка зору 70-ти чоловік, яку ви інтерполюватимете на 700-800 тисяч. Яка в цьому цінність?
Думаю, в такому випадку не можна маніпулювати такими термінами, як "думка суспільства" і подібними. Тому що це саме і буде маніпуляція. Не згодні?




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 5-11-2009 у 21:45


А можна взнати вашу думку? І взагалі, чи завжди (не) міняється ставлення до вас, коли люди взнають ваші вподобання?



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 5-11-2009 у 22:04


Дякую за відповідь, бажаю успіхів у особистому житті та роботі :)



WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-11-2009 у 22:06


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
А як ви відноситесь до того, що результати такого опитування, за умови сміхотворної вибірки, ніяк не висвітлюватимуть "думку суспільства" з цього приводу? У вас буде точка зору 70-ти чоловік, яку ви інтерполюватимете на 700-800 тисяч. Яка в цьому цінність?
Думаю, в такому випадку не можна маніпулювати такими термінами, як "думка суспільства" і подібними. Тому що це саме і буде маніпуляція. Не згодні?


:-) скорше не маніпулювати а операрувати - це по-перше. а по-друге обсяг вибірки обумовлений обсягом завдання, його сепцифікою, очікуваним кінцевим продуктом. :-).

Маніпулювати vs оперувати - це гра в слова :)
А очікуваний кінцевий продукт - це як? Якщо він очікуваний... :) Чи просто для галочки? :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-11-2009 у 22:14


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Сподіваюсь, ми прояснили ситуацію?

Та ні. Але менше з тим :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 5-11-2009 у 22:23


Я просто дома сиджу, мені опалення монтують. Сьогодні львівгаз довів можливість побудови кінця світу в одній окремо взятій квартирі. Уже дві години після них прибираю :)



Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 6-11-2009 у 09:46


Олексій. Дивіться:
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Хочу сказати, що це не є соціологічне дослідження. просто на основі даних обговорень буде створено ессе за темою.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Справді? А в мене склалося враження, що тут набагато більше учасників. Але всерівно дякую всім за Ваші конструктивні відповіді і в переважній більшості позиції і судження львів'ян мені вже очевидні.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
судження львів'ян мені вже очевидні.

Ого!:o


оскільки окрім інтернет опитування я використовую особисті інтерв'ю.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Ні. По-перше, я від цього ессе ніякого взиску собі не шукаю, по-друге робота є роботою і особисте ставлення не має на неї впливати, по-третє мене цікавить думка людей.


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
:-) це для статті. Результати абсолютно анонімні, без посилання на конкретних авторів постів, використовуються для визначення усередненої суспільної думки щодо явища гомосексуалізму..


Бачите, ніде нема слів, що оте ессе не публікуватиметься. Зате є слова про завдання, про статтю і про роботу. Яку саме - нема, залишається тільки здогадуватись.
Я уже казав, що не люблю, коли подібні питання використовуються в різних маніпулятивних цілях. Здогадатися про ваші цілі з ваших же дописів було неможливо, а слова про завдання, статтю і роботу наводили на різні думки.
Думаю, якщо б ви були відверті повністю, ніяких неприємних відчуттів не переживали б. А так це все виглядало, як робота чергового журналіста.




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 6-11-2009 у 11:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Як ви розумієте людей нетрадиційної сексуальної орієнтації?

Я вважаю, що є одиниці людей, які народилися із генетичними відхиленнями (тобто хлопчик успадкував від матері "потяг" до чоловіків). Але поширення гомосексуалізму, як нормального явища у суспільстві є неприпустимим і таким, що несе загрозу людству.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 6-11-2009 у 12:31


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
Залишається лише позаздрити Вашій фантазії та упередженості.

Бачите, в суспільстві, виявляється, більше не люблять політиків і журналістів, ніж гомосексуалістів :) От вам, за те, що своєю манерою спілкування попали під стереотип, і дісталося :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Demyan
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2722
Зареєстрований: 15-4-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: кращий ніж вчор

[*] написано 6-11-2009 у 15:07


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Паславський
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksiy Taraban
ну це вже кому як совість дозволяє... між іншим, віруючі християни ще й гвалтують неповнолітніх, обманюють, осуджують, зраджують.. і тим не менше це дозволяє їм вважати себе християнами віруючими.


Ну тоді це вже не є а ні віруючі а ні християни....Совість і християнство дві різні речі.
Якщо в Біблії чітко описано що гомосексуалізм це гріх, (Содом і Гомора....) то звідси всі люди такої орієнтації є невіруючими - не християнами, а оголошуючи себе одночасно і віруючою і гомофобом - в першу чергу паплюжить християнсто. Вибравши гомофобію - це вибір людини, але ставши нею вона автоматично відпадає від християнства і віри в Бога.


Із цим можна посперечатися, Содом і Гомора це символи насильства, безправства, розпусти.
Гомосексуалізм засуджується в Посланнях Апостолів (здається Павла), згідно Послань це кара за гріхи, і звісно прощається. Християнам не можна переслідувати гомосексуалістів, але й толерувати гомосексуальний акт також не можна, як й іншу розпусту.


Я не кажу що переслідувати треба. А кажу що християнство і гомосексуалізм - це несумістимі речі. Ти або християнин (віруючий) або гомосексуаліст. І те і те не є можливо з точки зору християнства.
Людина може бути гомосексуалістом, але якщо вона відмовиться від цього і не буде робити гомосексуальні акти, то вона може стати християнином.
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
 Сторінки:  1  2

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7737
Реклама: