Форум Рідного Міста
Ви не ввійшли [Ввійти - Зареєструватися]
Вниз

Версія для друку  
Автор: Тема: Справжня жіноча дружба: феномен чи реальність?
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 16-2-2010 у 23:30
Справжня жіноча дружба: феномен чи реальність?


Чомусь так в суспільстві склалось, що "чоловічу" дружбу вважають справжньою та міцною. А про "жіночу" часто доводиться чути, що справжніх коліжанок немає, жінкам лише потрібна компанія для пліткування, походів до косметолога чи у магазин одягу...
Невже завжди жіноча дружба побудована на конкуренції, заздрості і т.д.? Чи в більшості не витримує такої перевірки, як поява чоловіка на горизонті? І взагалі, не пройде ні одного серйозного життєвого випробування?

Згадався мені жарт:

ЖІНОЧА ДРУЖБА.
Дружина не ночувала вдома. Потім на ранок приходить ..... І чоловік запитує:
- Де ти була цілу ніч? де ночувала?
Вона відповідає:
- У подруги, і в неї ж ночувала.
Чоловік дзвонить 10-ти кращим подругам. І всі 10-ть сказали що вона у них не ночувала.

ЧОЛОВІЧА ДРУЖБА.
Чоловік не ночував удома. Приходить вранці додому і дружина запитує:
- Ти де був? де ночував?
Чоловік відповідає:
- В барі з друзями, ночував в одного.
Дружина телефонує 10-ти кращому друзям. У 6-ти чоловік, він ночував. У 4-х, він ще спить :)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 16-2-2010 у 23:53


Беручка ж... тр... в сенсі - тирнет, бачу, захопливий :)

Щоб не було скучно, можу добавити трохи.

Жінки-вампіри завжди страшні. Тому що вони не відображаються в дзеркалах, і їм доводиться фарбуватись за порадами подруг.

І ще з якоїсь книжки... Якійсь кралі, коли вона була малою, там радили дружити з хлопчиками, тому що вони можуть відлупцювати, але не зрадять. А дівчатка...

Мій життєвий досвід каже, що щось в тому є :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 16-2-2010 у 23:57


О, ще згадав!
Колись один отець, а тепер уже єпископ, сказав в приватній розмові наступне:
- Одним з серйозних доказів існування Бога є існування жіночих монастирів :)

Він певний час був сповідником в одному такому монастирі, тому, певно, знає, що каже :)




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Лінда Коваль
Дійсний член
***



Повідомлень: 121
Зареєстрований: 25-7-2009
Місто: Київ
Нема на форумі

Настрій: замислений

[*] написано 17-2-2010 у 01:38


Повірте, знаю чимало прикладів, коли міцна чоловіча дружба не витримувала появи жінки на горизонті.
Зі своєю найкращою подругою я знайома з дитячого садка. Це так довго, що мені аж страшно. :D Наша дружба пережила багато випробувань. І подруга мене, траплялося, прикривала, і я - її. Два правила, яких ми з нею дотримуємося - не зловживати і не підставляти. Та й прикривали ми одна одну від батьків, ще в юності. А шлюб – то святе. :saint:




Бути сильним - це як бути леді; якщо ви мусите доводити це іншим, це - не так. (с) Маргарет Тетчер
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Анастасія Кулакова
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 463
Зареєстрований: 5-7-2004
Місто: Дніпропетровськ
Нема на форумі

Настрій: поміркований

[*] написано 17-2-2010 у 08:20


В моєму житті існує. Попри всі балачки та анекдотичні ситуації. Існує зі школи, пройшла багато випробувань. Поки що перемагає.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Рост
Модератор
*******

Фотографія користувача


Повідомлень: 3709
Зареєстрований: 3-4-2003
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: є

[*] написано 17-2-2010 у 09:36


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лінда Коваль
Повірте, знаю чимало прикладів, коли міцна чоловіча дружба не витримувала появи жінки на горизонті.

Так про що і мова, жінки і самі дружити не вміють, і іншим не дають :lol:




Рост
http://www.rost.lviv.ua
_________________

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Андрій Пелещишин
Адміністратор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 9191
Зареєстрований: 19-6-2002
Місто: Львів, Україна
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-2-2010 у 09:39


Щодо назви. А чого до речі "феномен"? "Феномен" - це "явище", наскільки я пригадую.



Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 17-2-2010 у 09:43


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Щодо назви. А чого до речі "феномен"? "Феномен" - це "явище", наскільки я пригадую.

Так, феномен - це "явище", але надзвичайно рідкісне, виняткове ;)

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лінда Коваль
Повірте, знаю чимало прикладів, коли міцна чоловіча дружба не витримувала появи жінки на горизонті.

Так про що і мова, жінки і самі дружити не вміють, і іншим не дають :lol:

Якщо справжня дружба, то по логіці, випробування її (поява жінки), має тільки зміцнити цю дружбу ;) Ми лиш допомагаєм :lol:




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Марія Павлюх
Дійсний член
***



Повідомлень: 178
Зареєстрований: 12-12-2008
Нема на форумі

Настрій: Настрій не вказаний

[*] написано 17-2-2010 у 22:59


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Невже завжди жіноча дружба побудована на конкуренції, заздрості і т.д.? Чи в більшості не витримує такої перевірки, як поява чоловіка на горизонті? І взагалі, не пройде ні одного серйозного життєвого випробування?

Тоді це не Дружба.

Із своєю подругою ще разом бавилася у пісочниці :), і жодні життєві перепетії не зруйнували нашої дружби.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 19-2-2010 у 19:37


Я не знаю чого, але завжди мені так здавалось, що більш міцніша дружба у чоловіків :saint:, прошу пробачення у кращої половини людства.
А у жіночу дружбу я вірю і маю декількох кращих подружок, яким довіряю і можу покластись у важкій хвилі.
імхо, причини "розладу" дружби в конкретному випадку інші та залежать від характерів коліжанок ...




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Галина Лев
Академік
****

Фотографія користувача


Повідомлень: 665
Зареєстрований: 29-9-2004
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: файний

[*] написано 25-2-2010 у 00:20


Маю 20-тирічний стаж жіночої дружби. Усе гаразд. Можливо завдяки тому, що нам ніколи не подобався один чоловік, а, крім того, не втручаємося аж надто в справи душевні. Слухаємо, але не даємо порад.





Цінувати людей треба, поки вони поруч, бо потім пізно, і дуже вже болить.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача Цей користувач має MSN Messenger
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 25-2-2010 у 00:39


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
...завдяки тому, що нам ніколи не подобався один чоловік, а, крім того, не втручаємося аж надто в справи душевні. Слухаємо, але не даємо порад.

100% імхо, це і головне :)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 21-6-2010 у 01:39


Досить цікаві висновки дослідження британських вчених:
Жінці найкраще мати чотири подруги




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 20-9-2010 у 09:01
Погляд Світлани Пиркало на жіночу дружбу


Цитата:
Привіт, кумо! Я виписалася із веб-сайту, на якому шукають однокласників, однокурсників і взагалі всіх людей, яких ти колись знала й забула. Прочитала, що за допомогою таких сайтів спецслужби укладають собі бази даних. Про мене, правда, і так усім відомо більше, ніж треба. Але навіщо ж я буду за людей робити їхню роботу?

Але з кількома знайомими я перекинулася реченням-двома. Останнє повідомлення було з Москви: ”Косю до смерті”.

Пам’ятаєш ”КОСЮ”? Катя, Оксана, Свєта і Юля. Це був наш клуб, наша нерозлучна, непорушна жіноча четвірка, наша банда. Ми ходили разом на футбольний матч ”Барселона” — ”Динамо”, і Катя, іспанський філолог, учила всю трибуну матюкатися на ”Барселону” по-іспанськи. Оксана, фольклористка, приносила на засідання клубу якусь народну хустку. І в тій хустці — і майже більше ні в чому — ми по одній ходили по темному гуртожитку кібернетиків, тренуючи волю. А решта визирала з-за дверей, щоб у разі чого бігти на допомогу. Я виступала за кар’єру і фемінізм, а ти вчила нас усіх, особливо мене, що власноруч зліплені пельмені — запорука щасливого шлюбу.

На чому будується чоловіча дружба? Я не чоловік, і не знаю цього. Не знаю навіть, чи вона існує насправді, чи це лише міф. Але я знаю, що цементує дружбу жіночу. Це вміння прощати. Чим більше прощаєш, тим міцніша дружба. Нам пощастило, що подружилися тоді, коли ділити було особливо нічого. А попереду було так багато життя, що ми готові були віддати й пробачити одна одній усе на світі.

Багато чого вже не буде. Усі четверо членкинь клубу ”КОСЮ” живуть у різних країнах. Я не змогла знайти тут, у Лондоні, близьких подруг. Вони — не ти, а таке простити неможливо.

http://gazeta.ua/index.php?id=216999




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярема П.
Почесний Академік
*****

Фотографія користувача


Повідомлень: 2222
Зареєстрований: 10-2-2005
Нема на форумі

Настрій: І навіщо я день почав з читання новин?

[*] написано 20-9-2010 у 19:07


"Вони — не ти, а таке простити неможливо. " - ну це вже взагалі неповага до оточуючих, озлобленість на всіх навкруги. Тільки подумати, щоб мене хтось звинувачував, що я не хтось там! Класна дружба, скажу вам :P

Щось пригадалися підліткові американські фільми про школу і коледж, де завжди знаходиться якась супер-фіфа з кількома подругами-підлизами, які попльовують на всіх навколо з вершини своєї пихи:P




Перевір МОВУ переглядача!
\"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю\" І. Драч
Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 25-9-2010 у 09:42


Цитата: Початково розміщене учасником Ярема П.  
"Вони — не ти, а таке простити неможливо. " - ну це вже взагалі неповага до оточуючих, озлобленість на всіх навкруги. Тільки подумати, щоб мене хтось звинувачував, що я не хтось там! Класна дружба, скажу вам :P

Як не хочеться мені це визнавати. Але вже така жіноча природа і "така псевдодружба", на жаль, не є рідким явищем у стосунках жінок :(
Але є багато винятків, які підтверджують цей факт.
А щодо манери писання Пиркало - то цинічно, але одразу в 10!;)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярина Швець
Дописувач
**



Повідомлень: 42
Зареєстрований: 2-8-2010
Нема на форумі

Настрій: піднесений))

[*] написано 15-10-2010 у 08:36


Цитата: Початково розміщене учасником Лінда Коваль  
Повірте, знаю чимало прикладів, коли міцна чоловіча дружба не витримувала появи жінки на горизонті.
:saint:


мені здається, що не завжди і жіноча дружба витримала б такі випробування... все залежить від того, на скільки вона витримана часом та й від самих людей багато залежить...:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Ярина Швець
Дописувач
**



Повідомлень: 42
Зареєстрований: 2-8-2010
Нема на форумі

Настрій: піднесений))

[*] написано 15-10-2010 у 08:39


В міцну жіночу дружбу вірю, маю подругу, з якою склалися перевірені стосунки як часом, так і деякими випробуваннями..:)
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Соломія Федушко
Модератор
********

Фотографія користувача


Повідомлень: 1910
Зареєстрований: 7-7-2009
Місто: Львів
Нема на форумі

Настрій: щаслива

[*] написано 9-1-2011 у 22:42


Цитата: Початково розміщене учасником Ярина Швець  
В міцну жіночу дружбу вірю, маю подругу, з якою склалися перевірені стосунки як часом, так і деякими випробуваннями..:)

Мабуть, між вами ще десь близько чоловік "не пробігав" :)




WebStyleTalk - дослідження Інтернет-комунікації

Переглянути профіль користувача Зайти на домашню сторінку користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Елена Войтович
Дописувач
**



Повідомлень: 65
Зареєстрований: 23-8-2011
Нема на форумі


[*] написано 4-9-2011 у 21:52


Довго шукала жіночу дружбу, це потребує багато сил і випробувань. Вона буває, але дуже рідко.
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача
Каріна Крутченко
Новак
*



Повідомлень: 15
Зареєстрований: 30-3-2012
Нема на форумі


[*] написано 7-5-2012 у 23:27


Ні, не існує вона, така дружба!
Переглянути профіль користувача Переглянути всі повідомлення цього користувача

  Догори

Статичне дзеркало форуму

Львів
Pоwered by XМB
Developed by Avеnture Media & The XМB Group © 2002-2006



Інші проекти:
Наука-Онлайн - Об'єднання українських науковців
Львів - Фотоблог міста
ІБАС. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа - Сучасна освітня спеціальність
School review 7924
Реклама: